BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Wesoła > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Wesoła

 

Komisja Budżetu i Planowania Przestrzennego

1. Marcin Jędrzejewski               

2. Anna Kęzik

3. Edward Kłos -  Przewodniczący Komisji

4. Wojciech Mastalski

5 .Karolina Piórkowska

6.Maria Szyszko

7. Katarzyna Zakrzewska

8. Małgorzata Zaremba - Wiceprzewodnicząca Komisji

 

 

Komisja Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska

1.Grażyna Bany 

2.Ryszard Bombik

3. Anna Kęzik - Przewodnicząca Komisji

4. Przemysław Rusnarczyk

5. Stefan Słowikowski

6. Maria Szyszko                                                              

7. Grażyna Weber

8. Hubert Zieliński - Wiceprzewodniczący Komisji

 

Komisja Infrastruktury

1. Magdalena Jędrzejewska –Pyrzanowska

2. Anna Kęzik

3. Anna Kozłowska

4. Elżbieta Nowosielska              

5. Stefan Słowikowski - Przewodniczący Komisji

6. Maria Szyszko                                    

7.Ewa Tucholska

 8. Leszek Winiarski

 9. Małgorzata Zaremba

10. Janusz Zdzieborski - Wiceprzewodniczący Komisji

11.Hubert Zieliński

 

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu

1. Grażyna Bany

2. Anna Kozłowska

3. Wojciech Mastalski

4. Elżbieta Nowosielska                          

5. Przemysław Rusnarczyk

6. Magdalena Skala

7. Ewa Tucholska  - Przewodnicząca Komisji

8. Grażyna Weber - Wiceprzewodnicząca Komisji                         

9. Leszek Winiarski                                                                                    

 

Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych

1. Ryszard Bombik

2. Magdalena Jędrzejewska –Pyrzanowska

3.Edward Kłos  

4. Anna Kozłowska - Wiceprzewodnicząca Komisji

5. Elżbieta Nowosielska

6. Magdalena Skała                                

7. Katarzyna Zakrzewska

8. Janusz Zdzieborski - Przewodniczący Komisji

 

Komisja Rewizyjna

1. Elżbieta Nowosielska - Wiceprzewodnicząca Komisji

2. Anna Kozłowska

3. Karolina Piórkowska                                                                         

4. Katarzyna Zakrzewska - Przewodnicząca Komisji

5. Hubert Zieliński

 

Komisja Mieszkaniowa

1.  Grażyna Bany                                    

2.  Ryszard Bombik -  Wiceprzewodnicząca Komisji

3.  Wojciech Mastalski

4.  Karolina Piórkowska

5.  Grażyna Weber -  Przewodnicząca Komisji

6. Janusz Zdzieborski

 

 

 
 
Wprowadził Ostapiuk Magdalena (Dzielnica Wesoła) 24-01-2019
Aktualizujący Ostapiuk Magdalena (Dzielnica Wesoła) 24-01-2019
Zatwierdzający Gajewska Dorota (Dzielnica Wesoła) 24-01-2019
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 25-01-2019
Liczba odwiedzin: 117
Rejestr zmian