BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Bielany > Rada Dzielnicy (kadencja 2006-2010) > Komisje Rady Dzielnicy > Komisje Rady Dzielnicy Bielany

 

Komisja Gospodarki Przestrzennej i Ekologii:

  1. Ilona Soja-Kozłowska - Przewodnicząca Komisji
  2. Jadwiga Wnuk- Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Marek Goleń
  4. Jacek Jeżewski
  5. Waldemar Maciejewski
  6. Robert Wróbel
  7. Jan Zaniewski

 

Komisja Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej:

  1. Elżbieta Neska - Przewodnicząca Komisji
  2. Halina Szerszeń – Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Teresa Renata Banasiak 
  4. Wojciech Borkowski
  5. Anna Czarnecka 
  6. Jacek Jeżewski 
  7. Ryszard Podczaski 
  8. Joanna Radziejewska 

 

Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej:

  1. Wojciech Borkowski - Przewodniczący Komisji
  2. Anna Czarnecka - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Teresa Renata Banasiak 
  4. Irena Komorek 
  5. Leszek Kujawa 
  6. Maria Mossakowska 
  7. Elżbieta Neska 
  8. Szczepan Szczepański

 

Komisja Samorządowa, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego:

  1. Joanna Radziejewska - Przewodnicząca Komisji
  2. Anna Czarnecka  - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Anna Czajkowska 
  4. Waldemar Kamiński 
  5. Maria Mossakowska 
  6. Michał Sikorski
  7. Kamil Tyszkiewicz

 

Komisja Inwestycyjno - Budżetowa i Działalności Gospodarczej:

  1. Waldemar Maciejewski - Przewodniczący Komisji
  2. Leszek Kujawa -  Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Wojciech Borkowski 
  4. Anna Czajkowska
  5. Elżbieta Grabczak
  6. Waldemar Kamiński
  7. Irena Komorek
  8. Elżbieta Neska
  9. Ryszard Podczaski
  10. Joanna Radziejewska
  11. Ilona Soja - Kozłowska
  12. Halina Szerszeń
  13. Łukasz Świderski
  14. Kamil Tyszkiewicz 
  15. Jadwiga Wnuk
  16. Robert Wróbel
  17. Jan Zaniewski 

 

Komisja Mieszkaniowa:

  1. Elżbieta Grabczak - Przewodnicząca Komisji
  2. Michał Sikorski - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Irena Komorek
  4. Łukasz Świderski
  5. Waldemar Wasiewicz
  6. Jadwiga Wnuk

 

Komisja ds. Rodziny:

  1. Irena Komorek - Przewodnicząca Komisji
  2. Waldemar Wasiewicz - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Anna Czajkowska
  4. Waldemar Kamiński
  5. Łukasz Świderski

 

Komisja Rewizyjna: 

  1. Teresa Renata Banasiak - Przewodnicząca Komisji
  2. Waldemar Maciejewski - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Ilona Soja-Kozłowska
  4. Szczepan Szczepański
  5. Łukasz Świderski

 

 
 
Wprowadził BZMW/agowin 02-08-2007
Aktualizujący Uszyńska-Caldarella Mirosława (Dzielnica Bielany) 08-03-2010
Zatwierdzający Uszyńska-Caldarella Mirosława (Dzielnica Bielany) 08-03-2010
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 08-03-2010
Liczba odwiedzin: 4302