BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Bielany > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Bielany

 

Komisja Architektury i Planowania Przestrzennego:
1. Daniel Pieniek - Przewodniczący Komisji
2. Krystian Lisiak - Wiceprzewodniczący Komisji
3. Lech Chęciński
4. Agnieszka Gola
5. Natalia Krupa
6. Stefan Kulesza
7. Radosław Sroczyński
8. Joanna Tomaszewska
9. Jan Zaniewski

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego:
1. Radosław Sroczyński - Przewodniczący Komisji
2. Piotr Ślaski - Wiceprzewodniczący Komisji
3. Wojciech Borkowski
4. Karolina Dłuska
5. Krystian Lisiak
6. Jan Strzeżek
7. Ewa Turek

Komisja Budżetu i Inwestycji:
1. Marcin Włodarczyk - Przewodniczący Komisji
2. Daniel Pieniek - Wiceprzewodniczący Komisji
3. Lech Chęciński
4. Maciej Chmielewski
5. Stefan Kulesza
6. Piotr Walas
7. Jan Zaniewski

Komisja Kultury i Promocji:
1. Ewa Turek - Przewodnicząca Komisji
2. Sylwia Lacek - Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Karolina Dłuska
4. Daniel Pieniek
5. Ilona Popławska
6. Joanna Radziejewska
7. Monika Szadkowska
8. Iwona Walentynowicz
9. Ryszard Zakrzewski

Komisja Mieszkaniowa:
1. Monika Szadkowska - Przewodnicząca Komisji
2. Wojciech Borkowski - Wiceprzewodniczący Komisji
3. Alicja Chęcińska
4. Piotr Walas
5. Ryszard Zakrzewski

Komisja Ochrony Środowiska:
1. Krystian Lisiak - Przewodniczący Komisji
2. Daniel Pieniek - Wiceprzewodniczący Komisji
3. Lech Chęciński
4. Maciej Chmielewski
5. Stefan Kulesza
6. Iwona Walentynowicz
7. Jan Zaniewski

Komisja Oświaty:
1. Ilona Popławska - Przewodnicząca Komisji
2. Monika Szadkowska - Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Alicja Chęcińska
4. Anna Czarnecka
5. Agnieszka Gola
6. Natalia Krupa
7. Daniel Pieniek
8. Jan Strzeżek
9. Ryszard Zakrzewski

Komisja Rewizyjna:
1. Sylwia Lacek - Przewodnicząca Komisji
2. Marcin Włodarczyk - Wiceprzewodniczący Komisji
3. Natalia Krupa
4. Piotr Ślaski
5. Piotr Walas

Komisja Samorządowa i Dialogu Społecznego:
1. Joanna Radziejewska - Przewodnicząca Komisji
2. Agnieszka Gola - Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Anna Czarnecka
4. Karolina Dłuska
5.Natalia Krupa
6. Stefan Kulesza
7. Sylwia Lacek 
8. Joanna Tomaszewska
9.  Marcin Włodarczyk

Komisja Sportu i Rekreacji:
1. Piotr Ślaski - Przewodniczący Komisji
2. Radosław Sroczyński - Wiceprzewodniczący Komisji
3. Daniel Pieniek
4. Joanna Radziejewska
5. Jan Strzeżek
6. Iwona Walentynowicz
7. Ryszard Zakrzewski

Komisja Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej:
1. Wojciech Borkowski - Przewodniczący Komisji
2. Ewa Turek - Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Alicja Chęcińska
4. Anna Czarnecka
5. Stefan Kulesza
6. Ilona Popławska
7. Joanna Tomaszewska

 
 
Wprowadził Piórecka Bogumiła (Dzielnica Bielany) 14-11-2018
Aktualizujący Kołakowska Bożena (Dzielnica Bielany) 03-04-2019
Zatwierdzający Nowakowska Agnieszka (Dzielnica Bielany) 03-04-2019
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 03-04-2019
Liczba odwiedzin: 1935
Rejestr zmian