Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu przedmiotowe > Ogłoszenia i informacje > Polityka lokalowa > Ursynów > Informacja o osobach oczekujących na zawarcie umowy najmu lokalu wchodzącego w skład mieszkaniowego zasobu m.st. Warszawy – uzupełnienie

Informacja o osobach oczekujących na zawarcie umowy najmu lokalu wchodzącego w skład mieszkaniowego zasobu m.st. Warszawy – uzupełnienie

  Drukuj
 

Na podstawie § 26 ust. 5 pkt 2 Uchwały Nr LVIII/1751/2009 Rady miasta stołecznego Warszawy z dnia 9 lipca 2009 roku w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu miasta stołecznego Warszawy (z późn. zm.), Wydział Zasobów Lokalowych dla Dzielnicy Ursynów Urzędu m.st. Warszawy informuje o osobach oczekujących w Dzielnicy Ursynów na zawarcie umowy najmu lokalu wchodzącego w skład mieszkaniowego zasobu m.st. Warszawy.

Zgodnie z ww. przepisem w Biuletynie Informacji Publicznej m.st. Warszawy publikuje się informację o osobach oczekujących na zawarcie umowy najmu lokalu wchodzącego w skład mieszkaniowego zasobu m.st. Warszawy, ograniczoną do imion i nazwisk osób oraz roku zakwalifikowania.

Równocześnie Wydział Zasobów Lokalowych dla Dzielnicy Ursynów Urzędu m.st. Warszawy informuje, że lista osób zakwalifikowanych do zawarcia umowy najmu lokalu z mieszkaniowego zasobu m.st. Warszawy położonego na terenie Dzielnicy Ursynów została również podana do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na elektronicznej tablicy ogłoszeń Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy (ETO).

Stosownie do § 26 ust. 7 cytowanej wyżej uchwały, lista może być uzupełniana raz na kwartał w ciągu roku kalendarzowego. Listę dołącza się do niezrealizowanych spraw umieszczonych na liście z roku poprzedniego (§ 26 ust. 2).W świetle § 26 ust. 5 pkt 1 ww. uchwały, zastrzeżenia i uwagi odnoszące się do listy mogą być składane w Wydziale Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Ursynów przy ul. KEN 61, w terminie 14 dni od daty podania jej do publicznej wiadomości tj. od dnia 25.04.2019 r. do dnia 09.05.2019 r.

Załączniki:
Lista
Data ogłoszenia:
25-04-2019
Data wprowadzenia:  25-04-2019
 
 
Wprowadził Wodyńska Monika (Dzielnica Ursynów) 25-04-2019
Aktualizujący Pawełczyk Martyna (Dzielnica Ursynów) 25-04-2019
Zatwierdzający Nogowska-Bielejewska Grażyna (Dzielnica Ursynów) 25-04-2019
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 25-04-2019
Liczba odwiedzin: 285
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe