Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
Informacja o kanałach RSS
 

BIP > Menu przedmiotowe > Ogłoszenia i informacje > Zgłoszenia budowy > Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

  Drukuj
 
Nr sprawy:
Data wpływu zgłoszenia od:
do:
Imię i nazwisko inwestora / nazwa firmy:
Opis projektowanego obiektu:
Adres:
Dzielnica:
Upływ terminu od:
do:
Data wniesienia sprzeciwu: od:
do:
Informacja o sprzeciwie / wycofaniu zgłoszenia:
   



Nr sprawy Data wpływu zgłoszenia Imię i nazwisko inwestora / nazwa firmy Opis projektowanego obiektu Adres inwestycji Dzielnica Upływ terminu Data wniesienia sprzeciwu Sprzeciw / wycofanie
UD-XII-XII-WAB-A.6743.41.2020.ABO 02-03-2020 NP. 10 sp.zo.o. sieć cieplna
sieć kanalizacyjna
sieć wodociągowa
ul. Kłobucka dz.cz.20/1, 11/1 obr.1-08-17 Ursynów
25-03-2020
UD-XVII-WAiB-AbB.6743.40.2020.GMA 02-03-2020 m.st. Warszawa Dzielnica Wola, al. Solidarności 90, Warszawa sieć kanalizacyjna
sieć wodociągowa

ul. Karlińskiego

obr. 6-05-02, dz. ew. nr: 12/6, 12/7, 12/8, 13/1, 11, 12/9, 1/7, 1/8, 5/7, 10/1, 10/2, 58/1

obr. 6-05-01, dz. ew. nr 3/3

obr. 6-05-03 dz. ew. nr 2/1

Wola
UD-II-WOM-K2/7353/20 28-02-2020

ARTUR KŁOS

ANDRZEJ ŁOMA

sieć kanalizacyjna

DZIAŁKI 40/1, 35/2 Z OBRĘBEM 4-01-15; 1/3, 1/6, 1/12, 107/2 Z OBRĘBU 4-01-28

UL.ĆWIKLIŃSKA

Białołęka
20-03-2020 Nie wniesiono
UD-II-WOM-K2/7205/20 28-02-2020

Teresa Kubiak

budynek mieszkalny jednorodzinny
ul. Czeremchowa, dz. 13 obręb 4-02-32 Białołęka
17-04-2020 Wniesiono
UD-II-WOM-K2/7356/20 28-02-2020

ARTUR KŁOS

SEBASTIAN ŁOMA

sieć wodociągowa

DZIAŁKI 1/3, 1/16, 1/15, 1/6, 1/12, 107/2, 1/1 Z OBRĘBU 4-01-28

UL. ĆWIKLIŃSKA

Białołęka
20-03-2020 Nie wniesiono
UD-XV-WAB-AB.6743.35.2020.KBU 28-02-2020 Michał Lutoborski sieć wodociągowa

dz. 6, 20 obr. 1-06-45

dz. 7, 6/12, 6/13 obr. 1-06-46

ul. Ruczaj 46 i 48

Wilanów
OB/5592/20 28-02-2020 INNOGY Stoen Operator sp.zo.o., ul. Piękna 46, 00-672 Warszawa sieć elektroenergetyczna

Warszawa, Wawer, ul. Jeziorowa, działki ew. Nr: 106, 103, 43, 48 z obrębu 3-13-34.

Wawer
23-03-2020 Nie wniesiono
UD-IV-WOM-OB/13316/20; nr rej. 2/ZBD/2020 27-02-2020

Jacek i Agnieszka Podgórscy

budynek mieszkalny jednorodzinny

Warszawa, ul. Kobylańska,  dz. ew. nr  4/2  z  obrębu  05-58

Mokotów
UD-XI-WOM-AM/265/20 27-02-2020 URSA PARK SMART CITY Sp. z o.o. Sp. k. sieć wodociągowa
dz. nr 126/10, 92/1, 92/3, 92/6, 113/4 obr. 2-09-09 Ursus
19-03-2020 Nie wniesiono
UD-XI-WOM-AM/266/20 27-02-2020 URSA PARK SMART CITY Sp. z o.o. Sp. k. sieć kanalizacyjna
dz. nr . ew. 92/3, 92/6, 113/1, 113/2, 113/4 obr. 2-09-09 w ul. 47KD-D i 49KD-D Ursus
19-03-2020 Nie wniesiono
UD-XI-WOM-AM/264/20 27-02-2020 URSA PARK SMART CITY Sp. z o.o. sp. K. sieć cieplna
dz. nr ew. 63/4, 113/1, 113/2 obr. 2-09-09 ul. 47KD-D Ursus
19-03-2020 Nie wniesiono
UD-II-WOM-K2/6676/20 25-02-2020 FIRMA BUDOWLANA "MAREK ANTCZAK" sieć wodociągowa
ul. Chudoby, Kroczewska, dz.3/1,3/2,55/20,3/6 obręb 4-16-22 Białołęka
UD-IX-WAB.6743.76.2020.EKU 24-02-2020 VINCI Immobilier Polska Sp. z o.o. sieć gazowa
ul. Bonifraterska, ul. Sapieżyńska dz.ew.nr 12/2, 14, 25 z obrębu 5-02-05 Śródmieście
16-03-2020
UD-II-WOM-K2/6349/20 21-02-2020 MOJA PÓŁNOCNA SP. Z.O.O. sieć cieplna

DZIAŁKI 18/2, 18/3, 32/2, Z OBR. 4-04-20; 77/16, 77/15, 77/14, 77/13, 77/12, 77/11, 81/8, 67/1, 67/2, 63/8, 66/5 Z OBR.4-03-09

UL. MODLIŃSKA

Białołęka
08-04-2020 20-03-2020 Wniesiono
UD-II-WOM-K2/6379/20 21-02-2020 POLSKA SPÓŁKA GAZOWNICTWA SP.Z.O.O PSG sieć gazowa
ul. Operowa, dz. 3/44  obręb  4-05-11 Białołęka
13-03-2020 Nie wniesiono
UD-XV-WAB-AB.6743.32.2020.MPO 21-02-2020 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. sieć gazowa

dz. 77/10, 77/5, 78/6, 79/5 obr. 1-06-67

ul. Zapłocie

Wilanów
04-03-2020 Nie wniesiono
UD-XV-WAB-AB.6743.31.2020.KBU 21-02-2020 Innogy Stoen Operator Sp. z o.o. sieć elektroenergetyczna

dz. 1/1, 2/4, 2/8, 2/9, 2/10, 2/16 obr. 1-06-50

ul. Bruzdowa

Wilanów
30-04-2020 Nie wniesiono
RO/10763/20 21-02-2020 Radosław Całka budynek mieszkalny jednorodzinny

ul. Bohdziewicza 19,

dz. ew. nr 42 z obrębu 7-04-09

Bielany
13-03-2020
UD-IX-WAB.6743.58.2020.EKU 20-02-2020 Vinci Immobilier Polska Sp. z o.o. sieć telekomunikacyjna
ul. Sapieżyńska dz.ew.nr 82, 14, 3/1 z obrębu 5-02-05 Śródmieście
12-03-2020 Nie wniesiono
UD-I-WAB-A.6743.24.2020.LKO 19-02-2020 UNIDEVELOPMENT S.A. sieć kanalizacyjna

dz. ew. nr 2/11; 2/12; 5/1; 5/6; 12/4; 15/2 z obrębu 6-13-15

ul. gen. M.C. Coopera

Bemowo
Wniesiono
UD-I-WAB-A.6743.23.2020.LKO 19-02-2020 UNIDEVELOPMENT S.A. sieć wodociągowa

dz. ew. nr 2/11; 2/12; 5/1; 5/5 z obrębu 6-13-15

ul. gen. M.C. Coopera

Bemowo
Wniesiono
 
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe