Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
Informacja o kanałach RSS
 

BIP > Menu przedmiotowe > Ogłoszenia i informacje > Zgłoszenia budowy > Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

  Drukuj
 
Nr sprawy:
Data wpływu zgłoszenia od:
do:
Imię i nazwisko inwestora / nazwa firmy:
Opis projektowanego obiektu:
Adres:
Dzielnica:
Upływ terminu od:
do:
Data wniesienia sprzeciwu: od:
do:
Informacja o sprzeciwie / wycofaniu zgłoszenia:
   



Nr sprawy Data wpływu zgłoszenia Imię i nazwisko inwestora / nazwa firmy Opis projektowanego obiektu Adres inwestycji Dzielnica Upływ terminu Data wniesienia sprzeciwu Sprzeciw / wycofanie
AM.AB.6743.57.2018.WRA 24-04-2018

STUDENT DEPOT FOXTROT SP. Z O.O.

BUDIMEX NIERUCHOMOSCI SP. Z O.O.

sieć kanalizacyjna
dz. ew. nr 3/5, 24 z obrębu 1-08-01 przy ul. 10KD-D w dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy inwestycja ponaddzielnicowa
Mokotów
16-05-2018 Nie wniesiono
AM.AB.6743.56.2018.WRA 24-04-2018

STUDENT DEPOT FOXTROT SP. Z O.O.

BUDIMEX NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.

sieć kanalizacyjna
dz. ew. nr 3/5, 24 z obrębu 1-08-01 przy ul. 10 KD-D w dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy. inwestycja ponaddzielnicowa
Mokotów
16-05-2018 Nie wniesiono
UD-XV-WAB-AB.6743.67.2018.MPO 23-04-2018 Zbigniew Pieńkowski sieć wodociągowa

dz. 10/2, 4/6, 4/5 obr. 1-06-79

ul. Calowa

Wilanów
15-05-2018 Nie wniesiono
RO/8631/18 23-04-2018

Jan Jerozalski

Stanisława Jerozalska

budynek mieszkalny jednorodzinny

ul. Arkuszowa 79

dz. ew. nr 17/1, 17/4 z obrębu 7-12-14

Bielany
30-05-2018 Wniesiono
UD-II-WOM-K2/10679/18 23-04-2018 MARCIN GRĄDZKI budynek mieszkalny jednorodzinny

UL. TOPORCZYKÓW

DZ. 26/20 Z OBRĘBU 4-07-12

Białołęka
15-05-2018 Wniesiono
OB/10271/2018 20-04-2018 Elżbieta Dąbrowska budynek mieszkalny jednorodzinny
Warszawa, Wawer, ul. Minerska 48, dz. ew. nr 37, obręb 3-07-24 Wawer
07-05-2018 Wniesiono
UD-II-WOM-K2/10534/18 20-04-2018 NOVISA DEVELOPMENT SP. Z O.O, SP. J. sieć wodociągowa
ul. Ornecka, dz. 6/11  obręb 4-16-46 Białołęka
26-06-2018 Nie wniesiono
OB/10237/2018 20-04-2018 Anna Młochowska budynek mieszkalny jednorodzinny
Warszawa, Wawer, ul. Sztygarów 8 A, dz. ew. nr 35, obręb 3-12-43 Wawer
11-05-2018 Nie wniesiono
UD-I-WAB-A.6743.51.2018.LKO 19-04-2018 Miasto Stołeczne Warszawa reprezentowane przez Zarząd Dróg Miejskich sieć kanalizacyjna

dz. ew.nr 7 z obrębu6-10-08

dz. ew. nr 28; 1 z obrębu 6-08-08

przy ul. Piastów Śląskich/ Powstańców Śląskich

Bemowo
Wniesiono
UD-II-WOM-K2/10369/18 19-04-2018 MPWIK S.A. sieć telekomunikacyjna

DZIAŁKA 66/4 Z OBRĘBU 4-16-37

UL. OSTRÓDZKA/MAŁEJ BRZOZY

Białołęka
19-06-2018 Nie wniesiono
UD-IV-WOM-OB/15010/18; nr rej. 4/ZPD/2018 17-04-2018

Maria Benesz

budynek mieszkalny jednorodzinny

Warszawa, ul. Kąkolewska 1A, dz. ew. nr 113  z obrębu 0518

Mokotów
12-06-2018 Wniesiono
RO/8282/18 17-04-2018

Innogy Stoen Operator Sp. z o.o.

ul. Piękna 46

00-672 Warszawa

sieć elektroenergetyczna

ul. Lektykarska

dz. ew. nr 1, 44 z obrębu 7-04-08

Bielany
Nie wniesiono
UD-IV-WOM-OB/14971/18; Nr rej. 23/ZBS/2018 17-04-2018

HIE Warszawa Mokotów Sp. z o.o.

sieć telekomunikacyjna

ul. Marynarska / Postępu 15A  na  dz. ew. nr  18/2, 15/12, 15/13, 15/5   z  obrębu  1-08-08   oraz   6/2  z  obrębu  1-08-10  w  Warszawie

Mokotów
14-06-2018 Nie wniesiono
UD-I-WAB-A.6743.47.2018.LKO 16-04-2018 Osoba fizyczna budynek mieszkalny jednorodzinny

dz. ew. nr 180 z obrębu 6-12-11

ul. Lustrzana 9

Bemowo
29-05-2018
UD-XII-WAB-A.6743.91.2018.JBO 16-04-2018 Paweł Kiełbasiński budynek mieszkalny jednorodzinny
ul. Transportowców, dz. 21/2 obr. 1-09-33 Ursynów
26-06-2018 07-06-2018 Wniesiono
UD-IV-WOM-OB/14781/18; Nr rej. 22/ZBS/2018 16-04-2018

Veolia Energia Warszawa S.A.

sieć cieplna

ul. Różana 22/24, Dąbrowskiego 30, 25, 21A, Wiśniowa 15  dz. ew. nr 131, 132, 85/1, 85/2, 84   z  obrębu  1-02-20  oraz  1, 3, 5, 6, 7/4, 14, 22, 139 z obrębu 1-02-21   w  Warszawie

Mokotów
13-06-2018 Nie wniesiono
UD-XII-WAB-A.6743.88.2018.EBE 13-04-2018 VEOLIA Energia Warszawa S.A. sieć cieplna
ul. Stryjeńskich 8 - kotłownia nr 3 i nr 4 oraz Pala Telekiego 10 dz.9/16, 9/3, 8/13, 8/14, 7/19, 7/10, 26, 8/1 obr.1-11-10 Ursynów
30-05-2018 29-05-2018 Wniesiono
UD-VI-WOM-ROB/16749/18 13-04-2018 MPWiK w m.st. WARSZAWIE S.A sieć kanalizacyjna
PODSKARBIŃSKA, STANISŁAWOWSKA DZ.EW.6 ,15/4 ,27 OBRĘB 3-02-08 i  DZ.EW.1 OBRĘB 3-04-01 Praga-Południe
04-05-2018 Nie wniesiono
UD-VI-WOM-ROB/16696/18/JZA 12-04-2018 VICTORIA DOM SPÓLKA AKCYJNA sieć cieplna
PRZEWORSKA DZ.EW. 22 i 17 OBRĘB 3-02-11 ORAZ DZ.EW. 12 OBRĘB 3-02-12 Praga-Południe
03-05-2018 Nie wniesiono
UD-V-WOM-OB/6819 12-04-2018 PHU "Konstans" sieć cieplna
ul. Siemieńskiego 3, działka nr 18, 20/2 z obrębu 20309 Ochota
03-05-2018
UD-V-WOM-OB/6820/18 12-04-2018 PHU "Konstans" sieć cieplna

ul. Siemieńskiego 3, działka nr 18, 20/2 z obrębu 20309

Ochota
03-05-2018
 
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe