Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
Informacja o kanałach RSS
 

BIP > Menu przedmiotowe > Ogłoszenia i informacje > Zgłoszenia budowy > Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

  Drukuj
 
Nr sprawy:
Data wpływu zgłoszenia od:
do:
Imię i nazwisko inwestora / nazwa firmy:
Opis projektowanego obiektu:
Adres:
Dzielnica:
Upływ terminu od:
do:
Data wniesienia sprzeciwu: od:
do:
Informacja o sprzeciwie / wycofaniu zgłoszenia:
   



Nr sprawy Data wpływu zgłoszenia Imię i nazwisko inwestora / nazwa firmy Opis projektowanego obiektu Adres inwestycji Dzielnica Upływ terminu Data wniesienia sprzeciwu Sprzeciw / wycofanie
UD-II-WOM-K2/17826/19 25-06-2019 MURAPOL PROJEKT 37 SP.Z.O.O. sieć gazowa

DZIAŁKI 55, 31 Z OBRĘBU 4-16-26

UL. KĄTY GRODZISKIE

Białołęka
17-07-2019 Nie wniesiono
UD-XII-WAB-A.6743.129.2019.BŁA 24-06-2019 Jarosław Dubiński budynek mieszkalny jednorodzinny
ul. Anyżkowa dz.44 obr. 1-10-04 Ursynów
16-07-2019
UD-V-WOM-KO-8258/19 19-06-2019 Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota sieć elektroenergetyczna
ul. Sierpińskiego, Racławicka i Bohdanowicza      dz. 23,27, obręb 2-03-20 Ochota
23-07-2019
OB/14032/19 18-06-2019 Innogy STOEN Operator  sp. z o.o. budynek stacji transformatorowej
Warszawa, Wawer, ul. Celulozy, dz. ew. nr 201, obręb 3-14-15 Wawer
09-07-2019 Nie wniesiono
6743.128.2019.APA 18-06-2019 Dom Development S.A. sieć cieplna
ul. Powązkowska / Przasnyska, dz. 2, 9/1, 10 z obr. 7-03-03 i 49/1 z obr. 7-03-04 Żoliborz
09-07-2019 Nie wniesiono
UD-II-WOM-K2/17140/19 17-06-2019 VEOLIA ENERGIA WARSZAWA SA sieć cieplna
ul. Marywilska, dz. 25/3,25/8,28,  obręb  4-07-02 Białołęka
08-07-2019 Nie wniesiono
OB/13641/2019 14-06-2019 Sylwia Duszyńska budynek mieszkalny jednorodzinny
Warszawa, Wawer, ul. Chodzieska 8, dz. ew. nr 118/6, obręb 3-13-47 Wawer
UD-XV-WAB-AB.6743.122.2019.JWA 14-06-2019 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. sieć wodociągowa

ul. Mango, działki nr ew. 70/10, 78/11, 78/38, 79/39 obręb 1-10-14

Wilanów
13-08-2019 Nie wniesiono
UD-X-WAB.6743.153.2019.JKU 14-06-2019 MPWiK sieć wodociągowa

dz. ew. 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/7, 20/12, 20/13, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 20/20/20, 20/21, 20/22, 20/23, 20/24, 20/25, 20/26, 20/28, 20/29, 20/30 20/32, 20/33, 20/36, 20/37, 20/38, 20/39, 20/40, 30/3, 30/2 w obrębie 4-08-04;


dz. ew. nr 48/2, 48/10, 48/11, 48/12, 48/13, 48/14, 48/15, 48/16, 48/17, 48/18, 48/20, 48/21, 48/23, 48/24, 48/26, 48/28, 48/29, 48/30, 48/31, 48/32, 48/33, 48/35, 48/36, 48/37, 58/1, 58/18, 58/46, 58/48 w obrębie 4-08-08;

dz. ew. nr 1/1, 1/3, 1/5, 1/6, 1/7, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/6, 65 w obrębie 4-08-15;

dz. ew. nr 66/12, 66/13 w obrębie 4-08-13

Targówek
18-07-2019 Wniesiono
UD-V-WOM-OB/12450/19 14-06-2019 NAP INVEST KOŁOBRZEG Sp. o.o. ul. Osmańska 12, 02-823 Warszawa sieć telekomunikacyjna
ul. Niemcewicza działka nr 11/1, 11/2 z obrębu 2-02-01 oraz działka nr 4/1, 4/3, 166 z obrębu 2-02-04 Ochota
08-07-2019 08-07-2019 Nie wniesiono
UD-XI-WOM-AM/986/19 14-06-2019 MPWiK w m.st. Warszawie S.A. sieć kanalizacyjna

dz. nr ew. 98/2, 148/5, 126/10, 93/4, 113/2, 95/1, 123/25, 123/30, 123/38, 123/39, 123/40, 123/41, 123/42, 123/43, 123/100, 123/95, 123/98 z obr. 2-09-09 ul. Silnikowa

Ursus
05-07-2019 Nie wniesiono
UD-XI-WOM-AM/986/19 14-06-2019 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A sieć kanalizacyjna
ul. Silnikowa dz. ew. 98/2, 148/5, 126/10, 93/4, 113/2, 95/1, 123/25, 123/30, 123/38, 123/39, 123/40, 123/41, 123/42, 123/43, 123/100, 123/95, 123/98 z obrębu 2-09-09 Ursus
Nie wniesiono
RO/13094/19 14-06-2019 Emilia i Przemysław Fatek budynek mieszkalny jednorodzinny

ul. Staffa 107A

dz. ew. nr 78 z obrębu 7-05-12

Bielany
05-07-2019 Nie wniesiono
UD-VI-WOM-ROB/32035/19/JZA 13-06-2019 DOM DEVELOPMENT S.A. sieć kanalizacyjna

Pl. PIŁSUDSKIEGO 3

00-078 Warszawa

 

Praga-Południe
03-07-2019 Nie wniesiono
UD-XII-WAB-A.6743.123.2019.BSE 12-06-2019 Marcin Dźwigalski sieć wodociągowa
ulica KP-J oraz ulica 10KUD dz. 117/4 obr. 1-12-16 Ursynów
04-07-2019
UD-XII-WAB-U.6743.122.2019.BSE 12-06-2019 innogy Stoen Operator Sp. z o.o. sieć elektroenergetyczna
ul. Perkoza dz.144/1, 144/2, 144/3, 144/4, 144/5, 144/6, 144/8          obr. 1-10-74 Ursynów
04-07-2019 Nie wniesiono
6743.122.2019.KCZ 12-06-2019 Veolia Energia Warszawa S. A. sieć cieplna
ul. Jasnodworska / Elbląska, dz. ew. nr 40, 35, 14/4 z obr. 7-02-09 i dz. 1/5, 5/43 z obr. 7-02-10 Żoliborz
04-07-2019 Nie wniesiono
UD-V-WOM-OB/12292/19 11-06-2019 SAP -Apartamenty Sp. z o.o. ul. Orzycka 27, 02-695 Warszawa sieć cieplna
ul. Przemyska 7 nr działki 77/10, 105 z obrębu 2-02-07 Ochota
03-07-2019 03-07-2019
OB/13323/19 11-06-2019 Michał Śledzik VP Invest Development sk, ul. Patriotów 195, 04-858 Warszawa. sieć gazowa
Warszawa, Wawer, ul. Trakt Lubelski, działki ew. Nr: 140/2, 20/7 z obrębu 3-13-48. Wawer
02-07-2019 Nie wniesiono
OB/13326/19 11-06-2019

Michał Śledzik VP Invest Development sk, ul. Patriotów 195, 04-858 Warszawa.

sieć wodociągowa
Warszawa, Wawer, ul. Trakt Lubelski, działki ew. nr: 140/2, 20/7 z obrębu 3-13-48. Wawer
02-07-2019 Nie wniesiono
OB/13325/19 11-06-2019

Michał Śledzik VP Invest Development sk, ul. Patriotów 195, 04-858 Warszawa.

sieć kanalizacyjna
Warszawa, Wawer, ul. Trakt Lubelski, działki ew. Nr: 140/2, 20/7 z obrębu 3-13-48.  Wawer
02-07-2019 Nie wniesiono
 
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe