Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu przedmiotowe > Ogłoszenia i informacje > Polityka lokalowa > Wesoła > Wesoła Informacja o osobach oczekujących na zawarcie umowy najmu z mieszkaniowego zasobu m.st. Warszawy

Wesoła Informacja o osobach oczekujących na zawarcie umowy najmu z mieszkaniowego zasobu m.st. Warszawy

  Drukuj
 

Na podstawie § 26 ust. 5 pkt 2 Uchwały Nr LVIII/1751/2009 Rady miasta stołecznego Warszawy z dnia 9 lipca 2009 roku w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu miasta stołecznego Warszawy (z późn. zm.), Wydział Spraw Społecznych i Lokalowych dla Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy informuje o osobach oczekujących w Dzielnicy Wesoła na zawarcie umowy najmu lokalu wchodzącego w skład mieszkaniowego zasobu m.st. Warszawy.

 

Zgodnie z ww. przepisem, w Biuletynie Informacji Publicznej m.st. Warszawy publikuje się informację o osobach oczekujących na zawarcie umowy najmu lokalu wchodzącego w skład mieszkaniowego zasobu m.st. Warszawy, ograniczoną do imion i nazwisk osób oraz roku zakwalifikowania.

 

Równocześnie Wydział Spraw Społecznych i Lokalowych dla Dzielnicy Wesoła Urzędu m.st. Warszawy informuje, że lista osób zakwalifikowanych do zawarcia umowy najmu lokalu z mieszkaniowego zasobu m.st. Warszawy położonego na terenie Dzielnicy Wesoła została podana do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Dzielnicy Wesoła przy ul. 1 Praskiego Pułku 33.

 

W świetle § 26 ust. 5 pkt 1 ww. uchwały, zastrzeżenia i uwagi odnoszące się do listy mogą być składane w Wydziale Spraw Społecznych i Lokalowych dla Dzielnicy Wesoła przy ul. 1 Praskiego Pułku 33, w terminie 14 dni od daty podania jej do publicznej wiadomości.

Data ogłoszenia:
31-01-2020
Data wprowadzenia:  31-01-2020
 
 
Wprowadził Jarkowska Luiza (Dzielnica Wesoła) 31-01-2020
Aktualizujący Jarkowska Luiza (Dzielnica Wesoła) 31-01-2020
Zatwierdzający Gajewska Dorota (Dzielnica Wesoła) 31-01-2020
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 03-02-2020
Liczba odwiedzin: 101
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe