Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu przedmiotowe > Ogłoszenia i informacje > Ochrona środowiska > Postępowania > Środowiskowe > Wszczęte i toczące się > 2010 > Instalacja do odzysku gaśnic oraz ZSEiE przy ul.Krakowiaków.

Instalacja do odzysku gaśnic oraz ZSEiE przy ul.Krakowiaków.

  Drukuj
 

Warszawa, 27.05.2010r.


OŚ-IV-IKU/EMA-76242-26-34-09


ZAWIADOMIENIEStosownie do art. 36 Kodeksu postępowania administracyjnego zawiadamiam, że wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie instalacji do odzysku gaśnic oraz zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego na działce ew. nr 45 obręb 2-05-03 przy ul. Krakowiaków 68/70 w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, nie jest możliwe w terminie określonym w Kodeksie postępowania administracyjnego, z uwagi na konieczność uzyskania uzgodnienia Regionalnego Dyrektora Ochrony środowiska w Warszawie oraz opinii, co do warunków realizacji przedsięwzięcia Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w m.st. Warszawie.
W związku z powyższym podjęcie dalszych czynności administracyjnych nastąpi niezwłocznie, po uzyskaniu uzgodnienia Regionalnego Dyrektora Ochrony środowiska w Warszawie oraz opinii, co do warunków realizacji przedsięwzięcia Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w m.st. Warszawie.


z up. Prezydenta
Główny Specjalista

/------/
Magdalena Toczydłowska

 
 
Wprowadził BZMW/mbazyl 31-05-2010
Aktualizujący bzmw/mbazyl 31-05-2010
Zatwierdzający bzmw/adrewniak 31-05-2010
Publikujący Makarewicz Andrzej (Gabinet Prezydenta (GP)) 01-06-2010
Liczba odwiedzin: 639
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe