Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu przedmiotowe > Ogłoszenia i informacje > Ochrona środowiska > Postępowania > Środowiskowe > Wszczęte i toczące się > 2010 > Modernizacja pętli autobusowej „Dworzec Wschodni/Lubelska” .

Modernizacja pętli autobusowej „Dworzec Wschodni/Lubelska” .

  Drukuj
 

Warszawa, 28.01.2010r.


OŚ-IV-PBO-76242-256-30-09


ZAWIADOMIENIE

Biuro Ochrony Środowiska Urzędu m.st. Warszawy zawiadamia, że zostało zakończone postępowanie dowodowe w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na modernizacji pętli autobusowej „Dworzec Wschodni/Lubelska” wraz z infrastrukturą towarzyszącą niezbędną do prawidłowego działania pętli, z budową pawilonu do obsługi podróżnych z pomieszczeniami socjalno-technicznymi, pomieszczeniami do obsługi pasażerów, kasami i poczekalnią wraz z przyłączami w rejonie ul. Lubelskiej, Joselewicza, Bliskiej i Żupniczej w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy.
Zgodnie z art. 10 § 1 K.p.a. organy administracji publicznej obowiązane są zapewnić stronom czynny udział w każdym stadium postępowania, a przed wydaniem decyzji umożliwić im wypowiedzenie się co do zebranych dowodów i materiałów oraz zgłoszonych żądań.
Strony mogą zapoznawać się z dokumentacją sprawy w Biurze Ochrony Środowiska Urzędu m.st. Warszawy, Plac Starynkiewicza 7/9, pok. nr 414, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu tj. 8.00 - 16.00, w terminie 7 dni od daty otrzymania niniejszego pisma.


z up. Prezydenta
Główny Specjalista

/------/
Marta Skowron

 
 
Wprowadził BZMW/mbazyl 29-01-2010
Aktualizujący bzmw/mbazyl 29-01-2010
Zatwierdzający bzmw/adrewniak 01-02-2010
Publikujący Makarewicz Andrzej (Gabinet Prezydenta (GP)) 01-02-2010
Liczba odwiedzin: 723
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe