Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu przedmiotowe > Ogłoszenia i informacje > Ochrona środowiska > Postępowania > Środowiskowe > Wszczęte i toczące się > 2010 > Rozbudowa kanalizacji ścieków przemysłowych przy ul. Bohaterów Warszawy.

Rozbudowa kanalizacji ścieków przemysłowych przy ul. Bohaterów Warszawy.

  Drukuj
 

Warszawa, 25.05.2010r.


OŚ-IV-DSZ-76242-18-48-09


ZAWIADOMIENIE

Biuro Ochrony Środowiska Urzędu m.st. Warszawy zawiadamia, że zostało zakończone postępowanie dowodowe w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na przebudowie i rozbudowie kanalizacji ścieków przemysłowych wraz z budową zbiornika uśredniającego oraz przebudowie części budynku administracyjnego na cele instalacji urządzeń podczyszczających ścieki przemysłowe w zakładzie ORIFLAME PRODUCTS POLAND Sp. z o.o. przy ul. Bohaterów Warszawy 2 w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy.
Zgodnie z art. 10 § 1 K.p.a. organy administracji publicznej obowiązane są zapewnić stronom czynny udział w każdym stadium postępowania, a przed wydaniem decyzji umożliwić im wypowiedzenie się co do zebranych dowodów i materiałów oraz zgłoszonych żądań.
Strony mogą zapoznawać się z dokumentacją sprawy w Biurze Ochrony Środowiska Urzędu m.st. Warszawy, Plac Starynkiewicza 7/9, pok. nr 414, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu tj. 800 - 1600, w terminie 7 dni od daty otrzymania niniejszego pisma.


z up. Prezydenta
Główny Specjalista

/------/
Magdalena Toczydłowska

 
 
Wprowadził BZMW/mbazyl 26-05-2010
Aktualizujący bzmw/mbazyl 26-05-2010
Zatwierdzający bzmw/adrewniak 28-05-2010
Publikujący Makarewicz Andrzej (Gabinet Prezydenta (GP)) 28-05-2010
Liczba odwiedzin: 667
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe