Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu przedmiotowe > Ogłoszenia i informacje > Ochrona środowiska > Postępowania > Środowiskowe > Wszczęte i toczące się > 2010 > Budowa budynku wielofunkcyjnego biurowo–hotelowo-apartamentowego przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie.

Budowa budynku wielofunkcyjnego biurowo–hotelowo-apartamentowego przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie.

  Drukuj
 

Warszawa, 13.04.2010r.


OŚ-IV-MDA-76242-17-30-09


ZAWIADOMIENIE

Stosownie do art. 36 Kodeksu postępowania administracyjnego zawiadamiam, że wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie budynku wielofunkcyjnego biurowo-hotelowo-apartamentowego o wysokości 54 kondygnacji naziemnych z garażami podziemnymi, niezbędną infrastrukturą techniczną oraz elementami zagospodarowania terenu i zielenią na działce ew. nr 129 obręb 5-04-08 przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 2 Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, nie jest możliwe w terminie określonym w Kodeksie postępowania administracyjnego, z uwagi na konieczność uzyskania uzgodnienia Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Warszawie oraz opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w m.st. Warszawie.
W związku z powyższym podjęcie dalszych czynności administracyjnych
nastąpi niezwłocznie, po uzyskaniu opinii Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Warszawie oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w m.st. Warszawie.


z up. Prezydenta
Główny Specjalista

/------/
Marta Skowron

 
 
Wprowadził BZMW/mbazyl 15-04-2010
Aktualizujący bzmw/mbazyl 15-04-2010
Zatwierdzający bzmw/adrewniak 16-04-2010
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 16-04-2010
Liczba odwiedzin: 641
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe