Kanał Wyżej
Radni m.st. Warszawy

Radny E-mail Dyżur / interpelacje Przewodnicząca Rady - Malinowska-Grupińska Ewa Dorota emalinowska@radny.um.warszawa.pl dyżur 
interpelacje Wiceprzewodniczący Rady - Figura Dariusz dfigura@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Wiceprzewodnicząca Rady - Gajewska Aleksandra a.gajewska@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Wiceprzewodniczący Rady - Potapowicz Sławomir spotapowicz@radny.um.warszawa.pl dyżur 
interpelacje Auksel-Sekutowicz Anna aauksel@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Binkowski Maciej mbinkowski@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Borowska Agnieszka aborowska@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Budziszewski Mariusz mbudziszewski@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Cieślikowski Jacek jcieslikowski@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Diduszko-Zyglewska Agata adiduszko@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Dymowska Joanna jdymowska@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Dziekanowski Dariusz ddziekanowski@radny.um.warszawa.pl dyżur  Frankowski Mariusz mfrankowski@radny.um.warszawa.pl dyżur Frąckowiak Filip ffrackowiak@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Górski Patryk pgorski@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Herbich Tomasz therbich@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Jaczewska-Golińska Agnieszka ajaczewska@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Janczar Ewa ejanczar@radny.um.warszawa.pl dyżur 
interpelacje Jaruzelska Monika mjaruzelska@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Jurkiewicz Cezary cjurkiewicz@radny.um.warszawa.pl dyżur Kaczyński Jarosław jkaczynski@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Kaleta Sebastian skaleta@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Klimiuk Wiktor wklimiuk@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Kropiwnicki Andrzej akropiwnicki@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Kubicki Oliwer okubicki@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Lasocki Dariusz dlasocki@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Lech Paweł plech@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Lutomirska Dorota dlutomirska@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Łoboda Dorota dloboda@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Łukaszewicz Maria mlukaszewicz@radny.um.warszawa.pl 
dyżur
interpelacje
Mazurek Piotr (KO) pmazurek@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Mazurek Piotr (PiS) p.mazurek@radny.um.warszawa.pl 
dyżur 
interpelacje
Michalec Beata bmichalec@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Nehrebecka-Byczewska Anna anehrebecka@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Niewitecka Renata rniewitecka@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Ozdoba Jacek jozdoba@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Pawłowska Iwona ipawlowska@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Pietrusiński Kacper kpietrusinski@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Poboży Błażej bpobozy@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Roguska Magdalena mroguska@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Ross Tadeusz tross@radny.um.warszawa.pl dyżur  Sawicki Paweł psawicki@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Semeniuk Olga osemeniuk@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Sobczak Monika msobczak@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Staniszkis Joanna jstaniszkis@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Sybilski Tomasz tsybilski@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Szolc Marek mszolc@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Szostakowski Jarosław jszostakowski@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Szpądrowski Michał mszpadrowski@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Szustek Gabriela gszustek@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Śniegocka-Goździk Aleksandra asniegocka@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Wiśniewska-Najgebauer Joanna jnajgebauer@radny.um.warszawa.pl  dyżur  Wujastyk Iwona iwujastyk@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Wyrwał Agnieszka awyrwal@radny.um.warszawa.pl
dyżur 
interpelacje
Wyszyński Maciej mwyszynski@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Zając Justyna jzajac@radny.um.warszawa.pl 
dyżur
interpelacje
Zakrzewska Małgorzata mzakrzewska@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Żbikowski Piotr p.zbikowski@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Żebrowska Alicja azebrowska@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje
Żyłka Tomasz tzylka@radny.um.warszawa.pl
dyżur
interpelacje



<strong>strona główna</strong>
warszawa19115.pl
um.warszawa.pl
radawarszawy.um.warszawa.pl
www dzielnic
<strong>kontakt</strong>
MENU
Dokumenty
Radni m.st. Warszawy

Wersja standardowa