Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Rada m.st. Warszawy > Radni > Radni m.st. Warszawy

Radni m.st. Warszawy

  Drukuj
 
Radny E-mail Dyżur / interpelacje
Przewodnicząca Rady - Malinowska-Grupińska Ewa Dorota emalinowska@radny.um.warszawa.pl dyżur 
interpelacje
Wiceprzewodniczący Rady - Figura Dariusz dfigura@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Wiceprzewodniczący Rady - Potapowicz Sławomir spotapowicz@radny.um.warszawa.pl dyżur 
interpelacje
Wiceprzewodnicząca Rady - Roguska Magdalena mroguska@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Wiceprzewodnicząca Rady -Aleksandra Gajewska mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 21.10.2019r.

interpelacje

Auksel-Sekutowicz Anna aauksel@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Binkowski Maciej mbinkowski@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Borowska Agnieszka aborowska@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Budziszewski Mariusz mbudziszewski@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Cieślikowski Jacek jcieslikowski@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Diduszko-Zyglewska Agata adiduszko@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Dymowska Joanna jdymowska@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Dziekanowski Dariusz ddziekanowski@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Frankowski Mariusz mfrankowski@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Frąckowiak Filip ffrackowiak@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Górski Patryk pgorski@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Hejka Oskar mandat powołany postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 18.02.2020r.

ohejka@radny.um.warszawa.pl

dyżur

Herbich Tomasz therbich@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Jaczewska-Golińska Agnieszka ajaczewska@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Janczar Ewa ejanczar@radny.um.warszawa.pl dyżur 
interpelacje
Jaruzelska Monika mjaruzelska@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Jurkiewicz Cezary cjurkiewicz@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Kaczyński Jarosław jkaczynski@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Sebastian Kaleta mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 21.10.2019r.

interpelacje

Kędzierski Sebastian
mandat powołany postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 14.11.2019r.
 skedzierski@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Klimiuk Wiktor wklimiuk@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Kropiwnicki Andrzej akropiwnicki@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Królak Renata
mandat powołany postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 14.11.2019r.

 rkrolak@radny.um.warszawa.pl

dyżur
Kubicki Oliwer okubicki@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Dariusz Lasocki mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 20.01.2020 r.

interpelacje

Lech Paweł plech@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Lutomirska Dorota dlutomirska@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Łoboda Dorota dloboda@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Łukaszewicz Maria mlukaszewicz@radny.um.warszawa.pl 

dyżur
interpelacje

Mazurek Piotr (KO) pmazurek@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Mazurek Piotr (PiS) p.mazurek@radny.um.warszawa.pl 

dyżur 
interpelacje

Michalec Beata bmichalec@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Nehrebecka-Byczewska Anna anehrebecka@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Niewitecka Renata rniewitecka@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Jacek Ozdoba
mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 21.10.2019r.

interpelacje

Pawłowska Iwona ipawlowska@radny.um.warszawa.pl

dyżur 

interpelacje

Pietrusiński Kacper kpietrusinski@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Poboży Błażej bpobozy@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Ross Tadeusz tross@radny.um.warszawa.pl dyżur 
Sawicki Paweł psawicki@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Semeniuk Olga osemeniuk@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Sobczak Monika msobczak@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Staniszkis Joanna jstaniszkis@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Sybilski Tomasz tsybilski@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Szolc Marek mszolc@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Szostakowski Jarosław jszostakowski@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Szpądrowski Michał mszpadrowski@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Szustek Gabriela gszustek@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Szyszko Piotr
mandat powołany postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 14.11.2019r.
 pszyszko@radny.um.warszawa.pl dyżur
Śniegocka-Goździk Aleksandra asniegocka@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Wiśniewska-Najgebauer Joanna jnajgebauer@radny.um.warszawa.pl 

dyżur 
interpelacje

Wujastyk Iwona iwujastyk@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Wyrwał Agnieszka awyrwal@radny.um.warszawa.pl

dyżur 
interpelacje

Wyszyński Maciej mwyszynski@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Zając Justyna jzajac@radny.um.warszawa.pl 

dyżur
interpelacje

Zakrzewska Małgorzata mzakrzewska@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Żbikowski Piotr p.zbikowski@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Żebrowska Alicja azebrowska@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

Żyłka Tomasz tzylka@radny.um.warszawa.pl

dyżur
interpelacje

 
 
Wprowadził Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 25-10-2018
Aktualizujący Traczyk Ewa (Biuro Rady m.st. Warszawy (RW)) 03-03-2020
Zatwierdzający Traczyk Ewa (Biuro Rady m.st. Warszawy (RW)) 03-03-2020
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 03-03-2020
Liczba odwiedzin: 18970
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe