Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Rada m.st. Warszawy > Radni > Radna m.st. Warszawy Ewa Janczar

Radna m.st. Warszawy Ewa Janczar

  Drukuj
 
Ewa Janczar Radna:

Dyżur: wtorek w tygodniu, w którym będzie odbywała się sesja Rady m.st. Warszawy, po wcześniejszym, telefonicznym lub mailowym umówieniu się za pośrednictwem Biura Rady m.st. Warszawy lub mailowym. Adres: Biuro Rady m.st. Warszawy, Pałac Kultury i Nauki, piętro XX, pokój radnych (2020).
Telefon: 22 443 05 83, pokój 2001
e-mail: ejanczar@radny.um.warszawa.pl

Działalność w Radzie m.st. Warszawy:

Przewodnicząca Komisji Ładu Przestrzennego.

Ewa Janczar - doktor nauk technicznych.

Urodziła się i mieszka w Warszawie. Absolwentka Politechniki Warszawskiej oraz SGH. Wyższe wykształcenie uzyskała na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.  Ukończyła studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości ( PW) oraz z zakresu zarządzania (SGH). 

W 2018 r. obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską z zakresu geodezji. Publikuje w polskich i zagranicznych wydawnictwach naukowych.

Swoją karierę zawodową zaczynała od pracy na stanowiskach merytorycznych w instytucjach publicznych i firmach komercyjnych. Samorządowiec od ponad 20 lat. Od wielu lat pracuje jako zastępca Dyrektora Departamentu Cyfryzacji, Geodezji i Kartografii w samorządzie Województwa Mazowieckiego.

W swojej pracy zajmuje się zagadnieniami związanymi z geodezją, cyfryzacją i wykorzystywaniem nowych technologii w takich obszarach jak administracja publiczna, planowanie przestrzenne, kultura, zdrowie. Zawodowo współpracuje z samorządami – gminami i powiatami oraz administracją rządową. 

Aktywnie i z dużym sukcesem uczestniczy w pozyskiwaniu środków unijnych na projekty rozwojowe i badawcze. W pracy zawodowej zarządza dużymi projektami infrastrukturalnymi w tym realizowanymi wspólnie z prawie wszystkimi  gminami i powiatami województwa mazowieckiego.

Prelegent wielu konferencji naukowych i branżowych. 

W kadencji 2014-2018 jako radna m.st. Warszawy pracowała w komisjach Ładu Przestrzennego, Infrastruktury i Inwestycji, Samorządu i Integracji Europejskiej oraz komisji Cyfryzacji.

Członek Rady Gmin i Regionów Europejskich (CEMR) oraz Zarządu Powiatów Polskich. Aktywnie działa w Stowarzyszeniu Geodetów Polskich.

  • Interpelacje i zapytania w kadencji 2014 - 2018 [zobacz]
 
 
Wprowadził Traczyk Ewa (Biuro Rady m.st. Warszawy (RW)) 30-10-2018
Aktualizujący Traczyk Ewa (Biuro Rady m.st. Warszawy (RW)) 05-12-2018
Zatwierdzający Traczyk Ewa (Biuro Rady m.st. Warszawy (RW)) 05-12-2018
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 05-12-2018
Liczba odwiedzin: 412
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe