Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Rada m.st. Warszawy > Radni > Radna m.st. Warszawy Anna Auksel-Sekutowicz

Radna m.st. Warszawy Anna Auksel-Sekutowicz

  Drukuj
 
Radna:

Dyżur: spotkanie po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu i miejsca za pośrednictwem Biura Rady m.st. Warszawy lub mailowo.
Adres: Biuro Rady m.st. Warszawy, Pałac Kultury i Nauki, piętro XX, pokój radnych (2020).
Telefon: 22 443 05 83, pokój 2001
e-mail: aauksel@radny.um.warszawa.pl

Działalność w Radzie m.st. Warszawy:

Wiceprzewodnicząca Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

Anna Auksel-Sekutowicz - politolog, ukończyła studia na wydziałach Polityka Bezpieczeństwa Państwa i Administracja Obronna, a także policealne studium języków obcych na kierunku specjalista ds. kontaktów z zagranicą, w języku wykładowym angielskim, oraz szkolenie z wiedzy o samorządzie, organizowane przez Forum Od-nowa. Członkini Stowarzyszenia STE Toruńska oraz przewodnicząca Stowarzyszenia Nowoczesna Białołęka. Jest także wiceprzewodniczącą regionu warszawskiego Nowoczesnej i koła .Nowoczesna Warszawa Białołęka.

Radna m.st. Warszawy pierwszą kadencję. Wiceprzewodnicząca  Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej w Radzie Warszawy.
Członkini Komisji: Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, Kultury i Promocji Miasta oraz Nazewnictwa Miejskiego, wybranych zgodnie z doświadczeniem zawodowym oraz wykształceniem, aby w pełni i profesjonalnie móc realizować mandat radnej.

Przez blisko 15 lat prowadziła firmę eventową, będąc jednocześnie jej prezesem - Warszawskie Centrum Promocji. Organizowała różnego rodzaju wydarzenia, w tym m.in.  Dzień Dziecka na Zamku Królewskim, dla ponad 30.000 warszawiaków, FotopolisExpo w Koneserze na Pradze Północ, Miss Warszawy czy Moja Mała Konstytucja - event dla dzieci. Dzięki swojej działalności współpracowała m.in. z Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Była członkinią Komisji Dialogu Społecznego ds. Dzieci, Młodzieży i Rodziny.

Od ponad trzech lat, działa aktywnie na rzecz poprawy jakości życia na Białołęce. Bierze czynny udział, jak również  jest inicjatorką, wydarzeń w dzielnicy. Główny cel jaki sobie postawiła w bieżącej kadencji, to wyrównanie różnic między dzielnicami lewo- i prawo-brzeżnymi, w tym przede wszystkim w infrastrukturze, komunikacji, oświatowych i kulturalnych. Dodatkowo chciałaby, aby warszawska młodzież brała czynny udział w życiu publicznym i aktywnie wspierała Młodzieżowe Rady Dzielnicowe, kształtując postawę obywatelską wśród rówieśników.

Orędowniczka świeckiego państwa, liberalizmu gospodarczego, wolności uczuć, emocji i poglądów.

 
 
Wprowadził Traczyk Ewa (Biuro Rady m.st. Warszawy (RW)) 29-10-2018
Aktualizujący Traczyk Ewa (Biuro Rady m.st. Warszawy (RW)) 08-01-2019
Zatwierdzający Traczyk Ewa (Biuro Rady m.st. Warszawy (RW)) 08-01-2019
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 08-01-2019
Liczba odwiedzin: 530
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe