Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Rada m.st. Warszawy (2014-2018) > Radni > Radni m.st. Warszawy

Radni m.st. Warszawy

  Drukuj
 
Radny E-mail Dyżur / interpelacje
Przewodnicząca RadyEwa Dorota Malinowska-Grupińska emalinowska@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Wiceprzewodnicząca Rady - Ewa Masny-Askanas emasny@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Wiceprzewodniczący Rady - Dariusz Figura dfigura@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Michał Bitner mbitner@radny.um.warszawa.pl   dyżur interpelacje
Krzysztof Bosak kbosak@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Izabela Chmielewska ichmielewska@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Zbigniew Cierpisz mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 28.03.2017 r. interpelacje
Jacek Cieślikowski jcieslikowski@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Michał Czaykowski mczaykowski@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Rafał Dorosiński rdorosinski@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Mariusz Frankowski mfrankowski@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Filip Frąckowiak ffrackowiak@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Aleksandra Gajewska a.gajewska@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Michał Grodzkimandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 19.07.2016 r. interpelacje
Piotr Guział pguzial@radny.um.warszawa.pl interpelacje
Oskar Hejkamandat powołany postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 8.12.2015 r. ohejka@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Marcin Hoffman mhoffman@radny.um.warszawa.pl dyżur
Agnieszka Jakowicka ajakowicka@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Ewa Janczar ejanczar@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Piotr Jaworskimandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 9.12.2014 r.
Lech Jaworski ljaworski@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Marta Jezierska mjezierska@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Olga Johann mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 26.04.2017 r. interpelacje
Cezary Jurkiewicz cjurkiewicz@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Piotr Kalbarczyk pkalbarczyk@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Dariusz Karczmarczykmandat powołany postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 29.08.2016 r. dkarczmarczyk@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Jolanta Kasztelanmandat powołany postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 21.06.2016 r. jkasztelan@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Michał Kondrat mkondrat@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Dorota Kopka mandat powołany postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 18.04.2017 r. dkopka@radny.um.warszawa.pl dyżur
Katarzyna Kostyra mandat powołany postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 23.05.2017 r. kkostyra@radny.warszawa.pl

dyżur interpelacje

Tomasz Koziński tkozinski@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Jarosław Krajewski mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 10.11.2015 r. interpelacje
Andrzej Kropiwnicki akropiwnicki@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Paweł Lech plech@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Paweł Lisiecki mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 2.02.2015 r. interpelacje
Dorota Lutomirska dlutomirska@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Ewa Łuczyńska eluczynska@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Maria Łukaszewicz mlukaszewicz@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Waldemar Marszałek wmarszalek@radny.um.warszawa.pl dyżur
Piotr Mazurek pmazurek@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Andrzej Melak mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 12.04.2016 r. interpelacje
Daniel Mioduszewski mandat powołany postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 17.03.2015 r. dmioduszewski@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Tomasz Mysłek
mandat powołany postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 27.11.2017 r.

tmyslek@radny.um.warszawa.pl

dyżur  interpelacje

Anna Nehrebecka-Byczewska anehrebecka@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Anna Pabisiak apabisiak@radny.um.warszawa.pl dyżur
Paulina Piechna-Więckiewicz ppiechna@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Krystyna Prońko kpronko@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Anna Maria Rożek arozek@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Ewa Samonek esamonek@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Aleksandra Sheybal-Rostek asheybal@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Ewa Smalcerz mandat powołany postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 10.05.2016 r. esmalcerz@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Agnieszka Soin asoin@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Maciej Stasiak mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 23.11.2017 r.
Monika Suska msuska@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Jarosław Szostakowski jszostakowski@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Gabriela Szustek mandat powołany postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 13.01.2015 r. gszustek@radny.um.warszawa.pl dyżuri nterpelacje
Piotr Szyszko pszyszko@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Edmund Świderski eswiderski@radny.um.warszawa.pl dyżuri nterpelacje
Paweł Terlecki pterlecki@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Tomasz Tretter ttretter@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Trębicka Zofia mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 10 czerwca 2016 r. interpelacje
Stanisław Wielanek mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 9.01.2017 r. interpelacje
Joanna Wiśniewska-Najgebauer jnajgebauer@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Iwona Wujastyk iwujastyk@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Maciej Wyszyński mwyszynski@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Wojciech Zabłocki mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 22.03.2016 r. interpelacje
Małgorzata Zakrzewska mzakrzewska@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Dorota Zbińkowska dzbinkowska@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Piotr Żbikowski mandat powołany postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 17.05.2016 r. pzbikowski@radny.um.warszawa.pl dyżuri nterpelacje
Alicja Żebrowska azebrowska@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
Małgorzata Żuber-Zielicz mzuber@radny.um.warszawa.pl dyżur interpelacje
 
 
Wprowadził Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 25-11-2014
Aktualizujący Traczyk Ewa (Biuro Rady m.st. Warszawy (RW)) 24-01-2018
Zatwierdzający Traczyk Ewa (Biuro Rady m.st. Warszawy (RW)) 24-01-2018
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 24-01-2018
Liczba odwiedzin: 36797
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe