Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy


Menu

Bieżący katalog: Koordynator ds. dostępności m.st. Warszawy

Katalog wyżej: Menu podmiotowe

Lista artykułów:


Koordynatorzy ds. dostępności w Biurach Urzędu m.st. Warszawy

Biuro Administracji i Spraw Obywatelskich:

    • Arkadiusz Radziński
    • tel. 22 443 01 47
    • e-mail aradzinski@um.warszawa.pl

Biuro Administracyjnego:

  • dostępność architektoniczna:
    • Anna Wielgus
    • tel. 22 325 80 15
    • e-mail awielgus@um.warszawa.pl
    • Sylwia Kończak
    • tel. 22 443 04 55
    • e-mail skonczak@um.warszawa.pl

Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego:

    • Katarzyna Sałbut
    • tel. 510 205 984
    • e-mail kSalbut@um.warszawa.pl

Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego:

  • dostępność architektoniczna:
    • Jan Miecznikowski
    • tel. 22 443 11 35
    • e-mail jmiecznikowski@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa i Informacyjno-komunikacyjna:
    • Paulina Sykus
    • tel. 22 443 11 42
    • e-mail psykus@um.warszawa.pl

Biuro Cyfryzacji Miasta:

  • dostępność cyfrowa
    • Marcin Adamski
    • tel. 22 443 01 43
    • e-mail madamski@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa:
    • Cyryl Skibiński
    • tel. 22 325 90 19
    • e-mail cskibinski@um.warszawa.pl

Biuro Edukacji:

  • dostępność architektoniczna:
    • Iwona Arkuszewska
    • tel. 22 443 07 58
    • e-mail arkuszewska@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa i Informacyjno-komunikacyjna:
    • Andrzej Suchenek
    • tel. 22 443 35 46
    • e-mail asuchenek@um.warszawa.pl

Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju:

  • dostępność architektoniczna:
    • Małgorzata Kijo
    • tel. 22 443 28 78
    • e-mail mkijo@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa i Informacyjno-komunikacyjna:
    • Lidia Janicka 
    • tel. 22 443 02 26
    • e-mail ljanicka@um.warszawa.pl

Biuro Geodezji i Katastru:

    • Agnieszka Kulikowska
    • tel. 22 443 19 23
    • e-mail akulikowska@um.warszawa.pl
    • Renata Kotelba
    • tel. 22 443 19 35
    • e-mail rkotelba@um.warszawa.pl

Biuro Gospodarki Odpadami:

  • dostępność informacyjno-komunikacyjna:
    • Michał Nowakowski
    • tel. 22 443 45 29
    • e-mail michalnowakowski@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa:
    • Rafał Wojtasik
    • tel. 22 443 45 08
    • e-mail rwojtasik@um.warszawa.pl

Biuro Infrastruktury:

  • dostępność cyfrowa i Informacyjno-komunikacyjna:
    • Katarzyna Walczyk
    • tel. 22 443 22 91
    • e-mail kwalczyk@um.warszawa.pl

Biuro Kadr i Szkoleń:

  • dostępność architektoniczna:
    • Beata Wawrzyniak
    • tel. 22 443 08 13
    • e-mail bwawrzyniak@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa:
    • Iwona Przybyła
    • tel. 22 443 08 69
    • e-mail iprzybyla@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa:
    • Hubert Sikorski
    • tel. 22 325 94 21
    • e-mail hsikorski@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa: 
    • Dominika Mróz
    • tel. 22 325 94 17
    • e-mail d.mroz@um.warszawa.pl

Biuro Księgowości i Kontrasygnaty:

  • dostępność cyfrowa:
    • Dorota Wełnicka
    • tel. 22 443 28 98
    • e-mail dwelnicka@um.warszawa.pl
  • dostępność informacyjno-komunikacyjna:
    • Agnieszka Kwaśniewska
    • tel. 22 443 28 98
    • e-mail kwasniewska@um.warszawa.pl
  • dostępność informacyjno-komunikacyjna:
    • Alicja Prokopowicz
    • tel. 22 443 27 81
    • e-mail aprokopowicz@um.warszawa.pl
  • dostępność informacyjno-komunikacyjna:
    • Joanna Łagoda
    • tel. 22 443 27 20
    • e-mail jlagoda@um.warszawa.pl

Biuro Kultury:

    • Agnieszka Sadza
    • tel. 22 443 03 67
    • e-mail asadza@um.warszawa.pl

Biuro Marketingu Miasta:

  • dostępność informacyjno-komunikacyjna:
    • Małgorzata Kurlenda
    • tel. 22 325 93 23
    • e-mail mkurlenda@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa:
    • Katarzyna Wernicka
    • tel. 22 443 01 27
    • e-mail kwernicka@um.warszawa.pl

Biuro Mienia Miasta i Skarbu Państwa:

    • Marta Duda-Osińska
    • tel. 22 443 20 05
    • e-mail duda@um.warszawa.pl
    • Magdalena Rogaczyk-Steindl
    • tel. 22 443 21 75
    • e-mail mrogaczyk@um.warszawa.pl

Biuro Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej:

  • dostępność cyfrowa i Informacyjno-komunikacyjna:
    • Ewa Madejczyk
    • tel. 22 325 96 16
    • e-mail emadejczyk@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa i Informacyjno-komunikacyjna:
    • Joanna Klimczak
    • tel. 22 325 96 21
    • e-mail jklimczak@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa i Informacyjno-komunikacyjna:
    • Michał Kotarski
    • tel. 22 325 96 32
    • e-mail mkotarski@um.warszawa.pl

Biuro Ochrony Środowiska:

  • dostępność architektoniczna i informacyjno-komunikacyjna:
    • Beata Burchardt
    • tel. 22 443 25 84
    • e-mail bburchardt@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa:
    • Monika Wiśniewska
    • tel. 22 443 25 07
    • e-mail mwisniewska@um.warszawa.pl

Biuro Organizacji Urzędu:

  • dostępność cyfrowa i informacyjno-komunikacyjna:
    • Paweł Burlewicz
    • tel. 2244304 74
    • e-mail pburlewicz@um.warszawa.pl

Biuro Polityki Lokalowej:

  • dostępność architektoniczna:
    • Emilia Stępniewska-Królik
    • tel. 22 325 84 53
    • e-mail estepniewska@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa:
    • Paulina Radecka
    • tel. 22 443 37 32
    • e-mail pradecka@um.warszawa.pl
  • dostępność informacyjno-komunikacyjna:
    • Beata Szczepaniak-Bądyra
    • tel. 22 443 37 01
    • e-mail bszczepaniak@um.warszawa.pl

Biuro Polityki Zdrowotnej:

  • dostępność informacyjno-komunikacyjna:
    • Sylwia Kawałkowska
    • tel. 22 443 07 40
    • e-mail skawalkowska@um.warszawa.pl
  • dostępność architektoniczna:
    • Izabela Gryko
    • tel. 22 443 07 10
    • e-mail igryko@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa:
    • Ewelina Żebrowska-Żolinas
    • tel. 22 443 07 45
    • e-mail ezebrowska@um.warszawa.pl

Biuro Pomocy i Projektów Społecznych:

  • dostępność architektoniczna:
    • Maciej Polakowski
    • tel. 22 443 14 87
    • e-mail mpolakowski@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa:
    • Jakub Sanocki
    • tel. 22 443 14 73
    • e-mail jsanocki@um.warszawa.pl
  • dostępność informacyjno-komunikacyjna:
    • Katarzyna Duniec
    • tel. 22 443 14 54
    • e-mail kduniec@um.warszawa.pl

Biuro Rady m.st. Warszawy:

  • dostępność architektoniczna i cyfrowa:
    • Maurycy Radlicki
    • tel. 22 443 06 05
    • e-mail mradlicki@um.warszawa.pl
  • dostępność architektoniczna i cyfrowa:
    • Magdalena Dardzińska
    • tel. 22 443 06 04
    • e-mail mdardzinska@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa i Informacyjno-komunikacyjna:
    • Ewa Traczyk
    • tel. 22 443 05 96
    • e-mail etraczyk@um.warszawa.pl
  • dostępność informacyjno-komunikacyjna:
    • Jolanta Feliga
    • tel. 22 443 05 97
    • e-mail jfeliga@um.warszawa.pl
  • dostępność informacyjno-komunikacyjna:
    • Grażyna Bereda
    • tel. 22 443 05 80
    • e-mail gbereda@um.warszawa.pl

Biuro Rozwoju Gospodarczego:

    • Ewa Szymańska
    • tel. 22 443 07 79
    • e-mail eszymanska@um.warszawa.pl

Biuro Sportu i Rekreacji:

  • dostępność architektoniczna:
    • Agnieszka Kanabus
    • tel. 22 443 24 68
    • e-mail akanabus@um.warszawa.pl
  • dostępność informacyjno-komunikacyjna:
    • Katarzyna Twardowska
    • tel. 22 443 24 82
    • e-mail ktwardowska@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa, informacyjno-komunikacyjna:
    • Dariusz Wądołowski
    • tel. 22 443 24 89
    • e-mail dwadolowski@um.warszawa.pl

Biuro Spraw Dekretowych:

    • Monika Krawiec
    • tel. 22 443 20 72
    • e-mail MKrawiec@um.warszawa.pl

Biuro Stołecznego Konserwatora Zabytków:

  • dostępność architektoniczna:
    • Agnieszka Ołdytowska-Lesiewicz
    • tel. 22 443 36 56
    • e-mail aoldytowska@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa:
    • Joanna Kowalik-Siedlecka
    • tel. 22 443 36 88
    • e-mail jkowalik@um.warszawa.pl
  • dostępność informacyjno-komunikacyjna
    • Anna Magdalena Łań
    • tel. 22 443 36 45
    • e-mail mlan@um.warszawa.pl

Biuro Zamówień Publicznych:

  • dostępność cyfrowa
    • Agata Samoć
    • tel. 22 443 14 00
    • e-mail asamoc@um.warszawa.pl
    • Alicja Jerka
    • tel. 22 443 14 00
    • e-mail ajerka@um.warszawa.pl
    • Małgorzata Ostrowska-Szaładzińska
    • tel. 22 443 14 27
    • e-mail mostrowska@um.warszawa.pl
    • Grażyna Oliwińska
    • tel. 22 443 14 06
    • e-mail goliwinska@um.warszawa.pl
    • Mirosław Karaś
    • tel. 22 443 14 12
    • e-mail mkaras@um.warszawa.pl
    • Grzegorz Dębski
    • tel. 22 443 14 21
    • e-mail gdebski@um.warszawa.pl

Biuro Zgodności:

    • Monika Macikowska
    • tel. 22 325 79 20
    • e-mail mmacikowska@um.warszawa.pl 

Centrum Komunikacji Społecznej:

    • Katarzyna Szewczyk
    • tel. 22 443 34 58
    • e-mail szewczyk@um.warszawa.pl
    • Anna Goluch
    • tel. 22 443 34 00
    • e-mail agoluch@um.warszawa.pl

Centrum Obsługi Podatnika:

    • Michał Witkowski
    • tel. 22 443 09 40
    • e-mail mwitkowski@um.warszawa.pl
    • Katarzyna Kuć
    • tel. 22 443 19 87
    • e-mail k.kuc@um.warszawa.pl

Gabinet Prezydenta:

  • dostępność architektoniczna i informacyjno-komunikacyjna:
    • Olga Borucka
    • tel. 22 443 10 52
    • e-mail oborucka@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa:
    • Robert Antczak
    • tel. 22 443 10 86
    • e-mail rantczak@um.warszawa.pl

Miejskie Centrum Sieci i Danych:

  • dostępność cyfrowa i informacyjno-komunikacyjna:
    • Konrad Sankowski
    • tel. 22 443 10 39
    • e-mail ksankowski@um.warszawa.pl

Urząd Stanu Cywilnego:

  • dostępność architektoniczna:
    • Waldemar Spaltabaka
    • tel. 22 443 12 12
    • e-mail wspaltabaka@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa i Informacyjno-komunikacyjna:
    • Małgorzata Barańska
    • tel. 22 443 12 07
    • e-mail mbaranska@um.warszawa.pl
  • dostępność cyfrowa:
    • Bogusław Musiński
    • tel. 22 443 12 11
    • e-mail BMusinski@um.warszawa.pl


Wprowadził Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 2020-12-14
Aktualizujący Kruszewska Małgorzata (PS) (Biuro Pomocy i Projektów Społecznych (PS)) 2021-06-24
Zatwierdzający Kończyk Donata (Biuro Pomocy i Projektów Społecznych (PS)) 2021-06-25
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 2021-06-25
Wersja standardowa