Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Żoliborz > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Żoliborz

Komisje Rady Dzielnicy Żoliborz

  Drukuj
 

Komisje Rady Dzielnicy Żoliborz

        Komisja Mieszkaniowa:
  1. Janina Selwant - Przewodnicząca
  2. Sławomira Pieńkowska
  3. Donata Rapacka
  4. Robert Rogala
  5. Anna Świeżawska

        Komisja Rewizyjna:

  1. Grzegorz Hlebowicz - Przewodniczący
  2. Wiktor Jasionowski - Wiceprzewodniczący
  3. Marcin Kozaczuk
  4. Monika Kurowska
  5. Łukasz Porębski
  6. Joanna Tucholska

        Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  1. Anna Świeżawska - Przewodnicząca
  2. Agnieszka Makowska - Wiceprzewodnicząca
  3. Grzegorz Hlebowicz
  4. Wiktor Jasionowski
  5. Dariusz Kołodziejek
  6. Monika Kurowska
  7. Łukasz Porębski

         Komisja Ładu Przestrzennego:

  1. Donata Rapacka - Przewodnicząca
  2. Sławomira Pieńkowska - Wiceprzewodnicząca
  3. Adam Buława 
  4. Wiktor Jasionowski 
  5. Dorota Klejn
  6. Monika Kurowska
  7. Konrad Smoczny
  8. Joanna Tucholska
  9. Piotr Wertenstein - Żuławski

          Komisja Ochrony Środowiska:

  1. Łukasz Porębski- Przewodniczący
  2. Marta Szczepańska - Wiceprzewodnicząca
  3. Wiktor Jasionowski
  4. Monika Kurowska
  5. Dorota Klejn  
  6. Donata Rapacka
  7. Janina Selwant
  8. Anna Świeżawska
  9. Joanna Tucholska
  10. Jolanta Zjawińska

          Komisja Infrastruktury i Budżetu:

  1. Joanna Tucholska - Przewodnicząca
  2. Dariusz Kołodziejek - Wiceprzewodniczący
  3. Michał Moskal   - Wiceprzewodniczący
  4. Grzegorz Hlebowicz
  5. Dorota Klejn
  6. Monika Kurowska
  7. Łukasz Porębski
  8. Robert Rogala
  9. Izabela Rychter
  10. Marta Szczepańska
  11. Piotr Wertenstein-Żuławski

          Komisja Spraw Społecznych, Zdrowia i Kultury:

  1. Dorota Klejn  - Przewodnicząca
  2. Wiktor Jasionowski - Wiceprzewodniczący
  3. Janina Selwant - Wiceprzewodnicząca  
  4. Adam Buława
  5. Grzegorz Hlebowicz 
  6. Marcin Kozaczuk
  7. Monika Kurowska
  8. Sławomira Pieńkowska
  9. Donata Rapacka
  10. Konrad Smoczny
  11. Marta Szczepańska
  12. Joanna Tucholska
  13. Jolanta Zjawińska

           Komisja Edukacji i Sportu:

  1. Monika Kurowska - Przewodnicząca
  2. Marcin Kozaczuk - Wiceprzewodniczący
  3. Grzegorz Hlebowicz
  4. Dorota Klejn
  5. Dariusz Kołodziejek
  6. Donata Rapacka
  7. Izabela Rychter
  8. Konrad Smoczny
  9. Anna Świeżawska
  10. Piotr Wertenstein - Żuławski  

          Komisja Samorządności i Dialogu Społecznego

  1. Adam Buława - Przewodniczący
  2. Konrad Smoczny - Wiceprzewodniczący
  3. Wiktor Jasionowski
  4. Marcin Kozaczuk
  5. Monika Kurowska
  6. Agnieszka Makowska
  7. Sławomira Pieńkowska
  8. Łukasz Porębski
  9. Donata Rapacka
  10. Robert Rogala
  11. Marta Szczepańska
  12. Anna Świeżawska

 

 

 

 

 
 
Wprowadził Śniegocka Magdalena (Dzielnica Praga-Północ) 17-01-2019
Aktualizujący Kot Ewelina (Dzielnica Żoliborz) 02-03-2022
Zatwierdzający Kot Ewelina (Dzielnica Żoliborz) 02-03-2022
Publikujący Makarewicz Andrzej (GP) (Gabinet Prezydenta (GP)) 02-03-2022
Liczba odwiedzin: 5752

 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe