Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Żoliborz > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Żoliborz

Komisje Rady Dzielnicy Żoliborz

  Drukuj
 

Komisje Rady Dzielnicy Żoliborz

        Komisja Mieszkaniowa:
  1. Janina Selwant - Przewodnicząca
  2. Sławomira Pieńkowska
  3. Donata Rapacka
  4. Robert Rogala
  5. Anna Świeżawska

        Komisja Rewizyjna:

  1. Grzegorz Hlebowicz - Przewodniczący
  2. Wiktor Jasionowski - Wiceprzewodniczący
  3. Mateusz Kowalski
  4. Sławomira Pieńkowska
  5. Łukasz Porębski
  6. Joanna Tucholska 

        Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  1. Anna Świeżawska - Przewodnicząca
  2. Mateusz Kowalski - Wiceprzewodniczący
  3. Wiktor Jasionowski
  4. Dariusz Kołodziejek
  5. Łukasz Porębski

          Komisja Budżetu i Mieszkalnictwa:

  1. Sławomira Pieńkowska - Przewodnicząca
  2. Dariusz Kołodziejek  - Wiceprzewodniczący
  3. Michał Moskal - Wiceprzewodniczący
  4. Grzegorz Hlebowicz 
  5. Mateusz Kowalski
  6. Monika Kurowska
  7. Izabela Rychter
  8. Piotr Wertenstein - Żuławski

           Komisja Kultury:

  1. Marta Szczepańska - Przewodnicząca
  2. Wiktor Jasionowski  - Wiceprzewodniczący
  3. Adam Buława
  4. Marcin Kozaczuk  
  5. Donata Rapacka
  6. Janina Selwant
  7. Konrad Smoczny
  8. Jolanta Zjawińska

         Komisja Ładu Przestrzennego:

  1. Donata Rapacka - Przewodnicząca
  2. Adam Buława
  3. Grzegorz Hlebowicz  
  4. Wiktor Jasionowski
  5. Dorota Klejn
  6. Monika Kurowska
  7. Konrad Smoczny
  8. Joanna Tucholska
  9. Piotr Wertenstein - Żuławski

          Komisja Ochrony Środowiska:

  1. Łuksza Porębski- Przewodniczący
  2. Marta Szczepańska - wiceprzewodnicząca
  3. Dorota Klejn  
  4. Donata Rapacka
  5. Janina Selwant
  6. Jolanta Zjawińska

          Komisja Infrastruktury i Bezpieczeństwa:

  1. Joanna Tucholska - Przewodnicząca
  2. Łukasz Porębski - Wiceprzewodniczący
  3. Michał Moskal  
  4. Sławomira Pieńkowska
  5. Robert Rogala
  6. Izabela Rychter
  7. Marta Szczepańska
  8. Jolanta Zjawińska  

          Komisja Spraw Społecznych i Zdrowia:

  1. Dorota Klejn - Przewodnicząca
  2. Janina Selwant - Wiceprzewodnicząca
  3. Donata Rapacka - Wiceprzewodnicząca
  4. Monika Kurowska
  5. Robert Rogala
  6. Joanna Tucholska

           Komisja Edukacji i Sportu:

  1. Monika Kurowska - Przewodnicząca
  2. Marcin Kozaczuk - Wiceprzewodniczący
  3. Grzegorz Hlebowicz
  4. Dorota Klejn
  5. Dariusz Kołodziejek
  6. Donata Rapacka
  7. Robert Rogala
  8. Izabela Rychter
  9. Konrad Smoczny
  10. Anna Świeżawska
  11. Piotr Wertenstein - Żuławski  

          Komisja Samorządności i Dialogu Społecznego

  1. Adam Buława - Przewodniczący
  2. Konrad Smoczny - Wiceprzewodniczący
  3. Wiktor Jasionowski
  4. Marcin Kozaczuk
  5. Anna Świeżawska

 

 

 

 
 
Wprowadził Śniegocka Magdalena (Dzielnica Praga-Północ) 17-01-2019
Aktualizujący Śniegocka Magdalena (Dzielnica Praga-Północ) 14-03-2019
Zatwierdzający Śniegocka Magdalena (Dzielnica Praga-Północ) 14-03-2019
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 14-03-2019
Liczba odwiedzin: 745
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe