Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Żoliborz > Rada Dzielnicy (kadencja 2014-2018) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Żoliborz

Komisje Rady Dzielnicy Żoliborz

  Drukuj
 

Komisja Rewizyjna:

  1. Monika Kurowska  - Przewodnicząca
  2. Ryszard Mazurkiewicz - Wiceprzewodniczący
  3. Krzysztof Orzeszek
  4. Donata Rapacka
  5. Joanna Tucholska
  6. Izabella Zaremba

Komisja Budżetu i Przedsiębiorczości:

  1. Krystyna Ptaszyńska - Przewodnicząca
  2. Roman Krakowski
  3. Monika Kurowska 
  4. Robert Rogala
  5. Joanna Tucholska
  6. Piotr Wertenstein-Żuławski

Komisja Kultury:

  1. Konrad Smoczny - Przewodniczący
  2. Izabella Zaremba - Wiceprzewodnicząca
  3. Dariusz Kołodziejek
  4. Tomasz Michałowski
  5. Anna Nalberczak
  6. Marek Pękal
  7. Halina Piwowarska
  8. Donata Rapacka   

Komisja Edukacji: 

  1. Beata Zasada-Wysocka - Przewodnicząca
  2. Krzysztof Orzeszek - Wiceprzewodniczący
  3. Adam Buława
  4. Dariusz Kołodziejek
  5. Monika Kurowska
  6. Marek Pękal
  7. Robert Rogala
  8. Joanna Tucholska
  9. Izabella Zaremba
  10. Piotr Wertenstein-Żuławski

Komisja Ładu Przestrzennego:

  1. Donata Rapacka - Przewodnicząca
  2. Marek Pękal - Wiceprzewodniczący
  3. Adam Buława  
  4. Sławomira Pieńkowska
  5. Izabela Rychter 
  6. Janina Selwant

Komisja Infrastruktury:

  1. Robert Rogala - Przewodniczący
  2. Izabela Rychter - Wiceprzewodnicząca  
  3. Roman Krakowski  
  4. Ryszard Mazurkiewicz
  5. Marek Pękal 
  6. Sławomira Pieńkowska
  7. Janina Selwant
  8. Joanna Tucholska

Komisja Ochrony Środowiska i Porządku:

  1. Piotr Wertenstein-Żuławski - Przewodniczący
  2. Halina Piwowarska - Wiceprzewodnicząca
  3. Tomasz Michałowski
  4. Anna Nalberczak
  5. Krystyna Ptaszyńska
  6. Donata Rapacka
  7. Izabela Rychter

Komisja Polityki Społecznej, Zdrowia i Rodziny:

  1. Janina Selwant - Przewodnicząca
  2. Roman Krakowski  
  3. Anna Nalberczak
  4. Marek Pękal
  5. Izabella Zaremba
  6. Beata Zasada-Wysocka
Komisja Mieszkalnictwa i Spółdzielczości:
  1. Dariusz Kołodziejek - Przewodniczący
  2. Monika Kurowska
  3. Anna Nalberczak
  4. Marek Pękal
  5. Sławomira Pieńkowska
  6. Krystyna Ptaszyńska
  7. Robert Rogala
  8. Beata Zasada - Wysocka

Komisja Sportu:

  1. Krzysztof Orzeszek - Przewodniczący
  2. Adam Buława
  3. Monika Kurowska
  4. Ryszard Mazurkiewicz
  5. Konrad Smoczny
  6. Piotr Wertenstein-Żuławski
Komisja Mieszkaniowa:
  1. Roman Krakowski - Przewodniczący
  2. Krystyna Ptaszyńska - Wiceprzewodnicząca
  3. Sławomira Pieńkowska
  4. Halina Piwowarska
  5. Konrad Smoczny
  6. Beata Zasada-Wysocka
 
 
Wprowadził Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 12-02-2015
Aktualizujący Śniegocka Magdalena (Dzielnica Żoliborz) 21-08-2018
Zatwierdzający Śniegocka Magdalena (Dzielnica Żoliborz) 21-08-2018
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 21-08-2018
Liczba odwiedzin: 7538
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe