Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Żoliborz > Informacje > Zawiadomienie w sprawie inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest

Zawiadomienie w sprawie inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest

  Drukuj
 

Prezydent m.st. Warszawy informuje, że od 20 sierpnia do 10 listopada 2009 r. prowadzona będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest wraz z oceną ich stanu technicznego. Spis z natury obejmuje pokrycia dachowe obiektów budowlanych wykonane z płyt azbestowo-cementowych falistych i płaskich  -  popularny „eternit”.

Mieszkańców Warszawy, użytkowników wyrobów zawierających azbest uprasza się o udzielenie pomocy wykonawcom inwentaryzacji tj. umożliwienie dokonania stosownych pomiarów i oględzin na terenie nieruchomości.

Prowadzona akcja ma na celu ustalenie ilości i stanu technicznego użytkowanych wyrobów zawierających azbest. Jest pierwszym etapem wieloletniego programu, którego zadaniem będzie sukcesywne usunięcie wszystkich wyrobów azbestowych z budynków znajdujących się na terenie m.st. Warszawy do 2032 roku. Uzyskane informacje będą Państwu pomocne przy podejmowaniu dalszych decyzji związanych z eksploatacją bądź usunięciem tych wyrobów.

Data ogłoszenia:
13-08-2009
Data wprowadzenia:  13-08-2009
 
 
Wprowadził Piotr Dziubek 13-08-2009
Aktualizujący Piotr Dziubek 13-08-2009
Zatwierdzający Stall Leszek (Dzielnica Żoliborz) 13-08-2009
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (GP) (Gabinet Prezydenta (GP)) 13-08-2009
Liczba odwiedzin: 1323

 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe