Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Wola > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy

Komisje Rady Dzielnicy

  Drukuj
 
Komisja Rewizyjna:         
  1. Patryk Wyczółkowski - Przewodniczący
  2. Anna Rudziak - Wiceprzewodnicząca 
  3. Wojciech Bartnik- Wiceprzewodniczący
  4. Piotr Kaliszewski 
  5. Tomasz Kruszyński

Komisja Mieszkaniowa: 

  1. Piotr Kaliszewski - Przewodniczący
  2. Adam Matusik - Wiceprzewodniczący  
  3. Karol Jankowski
  4. Marcin Hoffman 
  5. Ewa Statkiewicz 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji: 

  1. Dariusz Puścian - Przewodniczący
  2. Wojciech Bartnik - Wiceprzewodniczący  
  3. Maciej Wyrzykowski - Wiceprzewodniczący
  4. Tomasz Kruszyński
  5. Blanka Zienkiewicz

Komisja Budżetu i Inwestycji 

  1. Tomasz Kruszyński - Przewodniczący
  2. Kamil Giemza - Wiceprzewodniczący
  3. Karol Jankowski - Wiceprzewodniczący
  4. Marcin Hoffman
  5. Magdalena Huszno
  6. Bartłomiej Kubicki
  7. Kamil Kociszewski
  8. Patryk Wyczółkowski
  9. Maciej Wyrzykowski

Komisja Ładu Przestrzennego i Nieruchomości 

  1. Adam Matusik - Przewodniczący
  2. Joanna Tracz-Łaptaszyńska- Wiceprzewodnicząca
  3. Maciej Wyrzykowski - Wiceprzewodniczący
  4. Kamil Giemza
  5. Magdalena Huszno
  6. Kamil Kociszewski
  7. Jan Nowak
  8. Aneta Skubida
  9. Ewa Statkiewicz
  10. Krystian Wilk
  11. Patryk Wyczółkowski

Komisja Ochrony Środowiska i Rozwoju Gospodarczego

    1.   Krystian Wilk - Przewodniczący
    2.   Anna Zagórna - Wiceprzewodnicząca
    3.   Kamil Giemza
    4.   Urszula Kęcik-Staniszewska
    5.   Bartłomiej Kubicki
    6.   Jarosław Lewandowski
    7.   Agata Pruszczyńska
    8.   Aneta Skubida
    9.   Ewa Widenka

Komisja Komunalna, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  1. Wojciech Bartnik - Przewodniczący
  2. Aleksandra Prorok - Wiceprzewodnicząca
  3. Krystian Wilk - Wiceprzewodniczący
  4. Jarosław Lewandowski
  5. Agata Pruszczyńska
  6. Dariusz Puścian
  7. Blanka Zienkiewicz 

Komisja Edukacji i Infrastruktury Oświatowej:

    1.   Joanna Tracz-Łaptaszyńska - Przewodnicząca
    2.   Anna Rudziak - Wiceprzewodnicząca
    3.   Jarosław Lewandowski - Wiceprzewodniczący
    4.   Karol Jankowski
    5.   Adam Matusik
    6.   Agata Pruszczyńska 
    7.   Ewa Widenka

Komisja Kultury:

   1.   Ewa Widenka - Przewodnicząca
   2.   Magdalena Huszno - Wiceprzewodnicząca
   3.   Aleksandra Prorok - Wiceprzewodnicząca
   4.   Urszula Kęcik-Staniszewska
   5.   Joanna Tracz-Łaptaszyńska  
   6.   Anna Zagórna  

Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej, Sportu i Rekreacji: 

  1. Blanka Zienkiewcz - Przewodnicząca
  2. Marcin Hoffman - Wiceprzewodniczący  
  3. Piotr Kaliszewski - Wiceprzewodniczący
  4. Urszula Kęcik-Staniszewska
  5. Tomasz Kruszyński
  6. Aleksandra Prorok
  7. Anna Zagórna 

Komisja Statutowa:         

  1. Ewa Statkiewicz - Przewodnicząca
  2. Maciej Wyrzykowski - Wiceprzewodniczący 
  3. Wojciech Bartnik
  4. Bartłomiej Kubicki 
  5. Tomasz Kruszyński
 
 
Wprowadził Stanikowska Katarzyna (Dzielnica Wola) 17-01-2019
Aktualizujący Misterek Michał (Dzielnica Wola) 12-06-2019
Zatwierdzający Misterek Michał (Dzielnica Wola) 12-06-2019
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 12-06-2019
Liczba odwiedzin: 971
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe