Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Włochy > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Włochy

Komisje Rady Dzielnicy Włochy

  Drukuj
 

KOMISJA BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO

  1. Mateusz Załęski - Przewodniczący
  2. Tomasz Pisarek - Wiceprzewodniczący
  3. Mariusz Czapla
  4. Łukasz Jarosz
  5. Andrzej Krupiński

KOMISJA BUDŻETU

  1. Michał Hausman - Przewodniczący
  2. Rafał Trojan - Wiceprzewodniczący
  3. Halina Berłowska
  4. Andrzej Krupiński
  5. Tina Leśniak 
  6. Michał Wąsowicz
  7. Mateusz Załęski

KOMISJA KULTURY I SPORTU

  1. Sławomir Sosnowski - Przewodniczący
  2. Magdalena Bauer - Wiceprzewodnicząca
  3. Mariusz Czapla
  4. Andrzej Krupiński
  5. Tina Leśniak
  6. Tomasz Pisarek
  7. Mahbub Siddique-Olesiejuk
  8. Radosław Sosnowski
  9. Dominik Wymysłowski

KOMISJA ŁADU PRZESTRZENNEGO, INFRASTRUKTURY I OCHRONY ŚRODOWISKA

  1. Magdalena Kaźmirowicz-Młot - Przewodnicząca
  2. Mateusz Załęski - Wiceprzewodniczący
  3. Sylwia Ciekańska
  4. Michał Hausman
  5. Tina Leśniak
  6. Tomasz Pisarek
  7. Mahbub Siddique-Olesiejuk
  8. Katarzyna Siedlecka
  9. Adam Siek
  10. Rafał Trojan
  11. Michał Wąsowicz

KOMISJA OŚWIATY

  1. Andrzej Krupiński - Przewodniczący
  2. Magdalena Kaźmirowicz-Młot - Wiceprzewodnicząca
  3. Magdalena Bauer
  4. Halina Berłowska
  5. Sylwia Ciekańska
  6. Michał Hausman
  7. Christian Młynarek
  8. Tomasz Pisarek
  9. Mahbub Siddique-Olesiejuk
  10. Katarzyna Siedlecka
  11. Konrad Walerzak
  12. Michał Wąsowicz

KOMISJA POLITYKI SPOŁECZNEJ, ZDROWIA I RODZINY

  1. Konrad Walerzak - Przewodniczący
  2. Mahbub Siddique-Olesiejuk - Wiceprzewodniczący
  3. Magdalena Bauer
  4. Sylwia Ciekańska
  5. Radosław Sosnowski
  6. Sławomir Sosnowski

KOMISJA REWIZYJNA

  1. Christian Młynarek - Przewodniczący
  2. Dominik Wymysłowski - Wiceprzewodniczący
  3. Halina Berłowska
  4. Magdalena Kaźmirowicz-Młot 
  5. Radosław Sosnowski
  6. Rafał Trojan

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

  1. Halina Berłowska - Przewodnicząca
  2. Dominik Wymysłowski - Wiceprzewodniczący
  3. Łukasz Jarosz 
  4. Magdalena Kaźmirowicz Młot
  5. Rafał Trojan

KOMISJA STATUTOWA

  1. Sylwia Ciekańska - Przewodnicząca
  2. Magdalena Kaźmirowicz-Młot - Wiceprzewodnicząca
  3. Halina Berłowska
  4. Christian Młynarek
  5. Dominik Wymysłowski
  6. Mateusz Załęski

KOMISJA MIESZKANIOWA

  1. Dominik Wymysłowski - Przewodniczący
  2. Sławomir Sosnowski - Wiceprzewodniczący
  3. Michał Hausman
  4. Andrzej Krupiński
  5. Adam Siek
 
 
Wprowadził Synowiec Marlena (Dzielnica Włochy) 12-12-2018
Aktualizujący Zielińska Marlena (Dzielnica Włochy) 18-06-2019
Zatwierdzający Kraśnicki Marek (Dzielnica Włochy) 18-06-2019
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 18-06-2019
Liczba odwiedzin: 639
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe