Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Włochy > Rada Dzielnicy (kadencja 2014-2018) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy

Komisje Rady Dzielnicy

  Drukuj
 

KOMISJA BUDŻETU I INFRASTRUKTURY

  1. Czuma Krzysztof - Przewodniczący
  2. Siemińska Dagmara - Wiceprzewodniczący
  3. Baranowska Teresa 
  4. Berłowska Halina
  5. Brzózka Małgorzata
  6. Brzywca Anna
  7. Ciekańska Sylwia
  8. Górska Małgorzata
  9. Krupiński Andrzej
  10. Piliński Sebastian
  11. Pietrzyk Damian
  12. Pisarek Tomasz

KOMISJA ŁADU PRZESTRZENNEGO I OCHRONY  ŚRODOWISKA

  1. Jastrzębska Klaudia - Przewodnicząca
  2. Pączkowski Krzysztof - Wiceprzewodniczący
  3. Pietrzyk Damian
  4. Piliński Sebastian
  5. Siemińska Dagmara
  6. Sobociński Cezary
  7. Szczepańska Elżbieta
  8. Wojdalski Janusz

KOMISJA OŚWIATY, KULTURY I SPORTU

  1. Brzywca Anna - Przewodnicząca
  2. Ciekańska Sylwia - Wiceprzewodnicząca
  3. Górska Małgorzata - Wiceprzewodnicząca
  4. Baranowska Teresa
  5. Berłowska Halina
  6. Brzózka Małgorzata
  7. Czuma Krzysztof
  8. Jastrzębska Klaudia
  9. Krupiński Andzrej
  10. Kułakowska Elżbieta  
  11. Pietrzyk Damian
  12. Piliński Sebastian
  13. Siemińska Dagmara
  14. Pisarek Tomasz
  15. Ufnal Wiesława

KOMISJA BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO

  1. Pisarek Tomasz - Przewodniczący
  2. Piliński Sebastian - Wiceprzewodniczący
  3. Krupiński Andrzej 
  4. Baranowska Teresa
  5. Brzózka Małgorzata
  6. Pączkowski Krzysztof
  7. Pietrzyk Damian 
  8. Sosnowski Radosław
  9. Ufnal Wiesława

KOMISJA POLITYKI SPOŁECZNEJ, ZDROWIA I RODZINY

  1. Kostrzewski Juliusz - Przewodniczący
  2. Sobociński Cezary - Wiceprzewodniczący
  3. Baranowska Teresa
  4. Ciekańska Sylwia 
  5. Górska Małgorzata
  6. Kułakowska Elżbieta
  7. Pietrzyk Damian
  8. Sosnowski Radosław
  9. Szczepańska Elżbieta
  10. Wiesława Ufnal
  11. Wojdalski Janusz

KOMISJA REWIZYJNA

  1. Berłowska Halina - Przewodnicząca
  2. Sosnowski Radosław - Wiceprzewodniczący
  3. Brzywca Anna
  4. Czuma Krzysztof
  5. Jastrzębska Klaudia  
  6. Pączkowski Krzysztof
  7. Piliński Sebastian 

KOMISJA MIESZKANIOWA

  1. Wojdalski Janusz - Przewodniczący
  2. Kostrzewski Juliusz - Wiceprzewodniczący
  3. Baranowska Teresa  
  4. Pisarek Tomasz
  5. Krzysztof Pączkowski
  6. Sobociński Cezary
  7. Ufnal Wiesława
 
 
Wprowadził Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 05-12-2014
Aktualizujący Synowiec Marlena (Dzielnica Włochy) 24-07-2018
Zatwierdzający bzmw/wgipsiak 24-07-2018
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 24-07-2018
Liczba odwiedzin: 3838
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe