Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Wilanów > Rada Dzielnicy (kadencja 2014-2018) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Wilanów

Komisje Rady Dzielnicy Wilanów

  Drukuj
 

Komisja Rewizyjna

  1. Tomasz Kuszłejko- Przewodniczący
  2. Przemysław Królicki 
  3. Rafał Krzyżanowski
  4. Marcin Puchalski
  5. Jarosław Kilijanek 
  6. Sylwia Wachowska

Komisja Budżetu i Finansów

  1. Joanna Cyrul - Przewodnicząca
  2. Marcin Puchalski - Wiceprzewodniczący
  3. Anna Drewniak 
  4. Tomasz Kuszłejko
  5. Bożena Laskowska 
  6. Dominik Szeląg 
  7. Joanna Szubińska-Piszczek
  8. Zygańska Danuta

Komisja Inwestycji i Infrastruktury 

  1. Aleksander Świętochowski - Przewodniczący
  2. Stanisław Orzeł - Wiceprzewodniczący
  3. Adam Bieniek 
  4. Anna Drewniak 
  5. Jarosław Kilijanek
  6. Hubert Królak
  7. Przemysław Królicki
  8. Rafał Krzyżanowski
  9. Bożena Laskowska
  10. Piotr Mikucki
  11. Marcin Puchalski
  12. Katarzyna Radzikowska
  13. Joanna Szubińska-Piszczek
  14. Sylwia Wachowska
  15. Danuta Zygańska

Komisja Strategii i Planowania Przestrzennego 

  1. Przemysław Królicki- Przewodniczący
  2. Sylwia Wachowska - Wiceprzewodnicząca
  3. Adam Bieniek
  4. Joanna Cyrul
  5. Anna Drewniak 
  6. Jarosław Kilijanek
  7. Rafał Krzyżanowski
  8. Bożena Laskowska
  9. Piotr Mikucki
  10. Stanisław Orzeł
  11. Marcin Puchalski
  12. Katarzyna Radzikowska
  13. Dominik Szeląg
  14. Joanna Szubińska-Piszczek
  15. Aleksander Świętochowski
  16. Anna Świderska
  17. Danuta Zygańska   

Komisja Spraw Społecznych, Zdrowia i Bezpieczeństwa Publicznego 

  1. Anna Świderska - Przewodnicząca
  2. Tomasz Kuszłejko - Wiceprzewodniczący
  3. Adam Bieniek
  4. Anna Drewniak
  5. Jarosław Kilijanek
  6. Hubert Królak
  7. Bożena Laskowska
  8. Olga Skolimowska
  9. Joanna Szubińska-Piszczek
  10. Sylwia Wachowska
  11. Danuta Zygańska

Komisja Edukacji i Wychowania 

  1. Olga Skolimowska - Przewodnicząca
  2. Hubert Królak
  3. Tomasz Kuszłejko
  4. Bożena Laskowska
  5. Stanisław Orzeł
  6. Joanna Szubińska-Piszczek
  7. Anna Świderska
  8. Sylwia Wachowska
  9. Danuta Zygańska

 Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki 

  1. Rafał Krzyżanowski - Przewodniczący 
  2. Joanna Kinastowska - Wiceprzewodnicząca 
  3. Jarosław Kilijanek
  4. Olga Skolimowska
  5. Joanna Szubińska-Piszczek

Komisja Kultury, Promocji i Dziedzictwa Historycznego

  1. Piotr Mikucki - Przewodniczący
  2. Joanna Kinastowska - Wiceprzewodnicząca
  3. Joanna Cyrul
  4. Hubert Królak
  5. Bożena Laskowska
  6. Olga Skolimowska
  7. Joanna Szubińska-Piszczek
  8. Danuta Zygańska

Komisja Środowiska, Ekologii i Rolnictwa

  1. Katarzyna Radzikowska - Przewodnicząca
  2. Piotr Mikucki - Wiceprzewodniczący
  3. Anna Drewniak
  4. Joanna Kinastowska
  5. Przemysław Królicki
  6. Tomasz Kuszłejko  
  7. Bożena Laskowska
  8. Dominik Szeląg
  9. Joanna Szubińska-Piszczek

 Komisja Mieszkaniowa

  1. Anna Drewniak - Przewodnicząca
  2. Adam Bieniek
  3. Przemysław Królicki
  4. Rafał Krzyżanowski
  5. Jarosław Kilijanek


   

 
 
Wprowadził Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 18-12-2014
Aktualizujący bzmw/ext.wrybarczyk 03-07-2018
Zatwierdzający bzmw/ext.wrybarczyk 03-07-2018
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 03-07-2018
Liczba odwiedzin: 3660
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe