Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
Informacja o kanałach RSS Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Wesoła > Rada Dzielnicy (kadencja 2014-2018) > Interpelacje i zapytania > Interpelacje i zapytania

Interpelacje i zapytania

  Drukuj
 

Typ:
Data:
Data od:
Data do:
Numer:
W sprawie:
Radny:
Klub:
Organ:
Dzielnica:
Kadencja:


Kluczowe wyrazy i wyrażenia
"ciąg pieszy" ciąg pieszy

Nr Data Radny/Klub Radnych W Sprawie Pliki
240 02-10-2018 Małgorzata Zaremba likwidacji w os. Zielona –Grzybowa tzw. „przedeptów – ponowienie interpelacja
 
239 01-10-2018 Małgorzata Zaremba stacji bazowych telefonii komórkowych zlokalizowanych na terenie Wesołej zapytanie
 
238 13-09-2018 Leszek Winiarski rekompensaty finansowej dla mieszkańców niektórych osiedli w Wesołej, którzy ponieśli straty w związku ze złej jakości wodą przyłączeniu do wodociągu miejskiego interpelacja
odpowiedź
 
237 27-09-2018 Małgorzata Zaremba uprzątnięcia odpadów zielonych zalegających przy ul. Wiśniowej interpelacja
odpowiedź
236 28-08-2018 Leszek Winiarski jakości wody w niektórych osiedlach Wesołej po przyłączeniu do wodociągu miejskiego interpelacja
odpowiedź
odpowiedź
235 21-08-2018 Małgorzata Zaremba likwidacji rozlewiska w ul. Warszawskiej – ponowienie interpelacja
odpowiedź
234 21-08-2018 Małgorzata Zaremba wymiany słupów drewnianych na bardziej trwałe i funkcjonalne słupy betonowe interpelacja
odpowiedź
233 20-08-2018 Małgorzata Zaremba ciągłości funkcjonowania Przychodni nr 2 przy ul. Warszawskiej 55 interpelacja
odpowiedź
odpowiedź
232 22-06-2018 Marcin Jędrzejewski W sprawie informacji dotyczących rozwiązań komunikacyjnych dla rejonu osiedla Stara Miłosna w związku z realizacją zadania inwestycyjnego: budowa drogi ekspresowej S17 na odcinku węzeł Zakręt- węzeł Lubelska Interpelacja
Odpowiedź
231 21-06-2018 Małgorzata Zaremba utrzymania porządku przy kontenerze na odzież używaną zlokalizowanym u zbiegu ulic Piastowskiej i Warszawskiej Interpelacja
Odpowiedź
230 18-06-2018 Małgorzata Zaremba naprawy zapadniętego fragmentu chodnika u zbiegu ulic Kasprowicza i Dobrej interpelacja
odpowiedź
229 12-06-2018 Małgorzata Zaremba udrożnienia przejazdu na zwężonym odcinku ul. Piaskowej interpelacja
odpowiedź
228 12-06-2018 Małgorzata Zaremba uprzątnięcia odpadów wielkogabarytowych zeskładowanych przy ul. Wschodniej interpelacja
odpowiedź
227 17-05-2018 Marcin Jędrzejewski przelotów na bardzo niskim pułapie helikopterów nad dzielnicą. interpelacja
odpowiedź
 
226 07-05-2018 Małgorzata Zaremba utrzymania porządku w obrębie kontenerów na odzież używaną interpelacja
odpowiedź
225 07-05-2018 Małgorzata Zaremba niesatysfakcjonującej odpowiedzi na interpelację dot. brakującej wiaty na przystanku Brata Alberta 02 interpelacja
odpowiedź
odpowiedź
224 07-05-2018 Małgorzata Zaremba utrzymania porządku w obrębie kontenera na odzież używaną przy ul. Piaskowej interpelacja
odpowiedź
223 07-05-2018 Małgorzata Zaremba przeglądu i konserwacji hydrantów ulicznych interpelacja
odpowiedź
odpowiedź
222 16-04-2018 Małgorzata Zaremba utrzymania porządku w obrębie kontenera na elektroodpady interpelacja
odpowiedź
221 16-04-2018 Małgorzata Zaremba uprzątnięcia odpadów wielkogabarytowych interpelacja
odpowiedź
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 
 
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe