Kanał Wyżej
Radni Dzielnicy

Michał Żebrowski - Przewodniczący Rady Dzielnicy
Data ostatniej modyfikacji
2019-04-04
Joanna Buczyńska - Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-16
Rafał Czerwonka - Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-16
Włodzimierz Zalewski - Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-16
Regina Balinow
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-16
Leszek Baraniewski (mandat wygaszony)
Data ostatniej modyfikacji
2018-12-31
Hanna Chodecka
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-16
Jerzy Debert
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-16
Wojciech Godlewski
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-16
Zdzisław Gójski
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-16
Piotr Grzegorczyk
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-16
Sławomir Kacprowicz
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-17
Jarosław Kotra
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-17
Andrzej Krasnowolski
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-16
Helena Kroszczyńska
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-17
Łukasz Kubik
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-16
Marcin Kurpios
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-17
Anna Ojer
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-16
Norbert Szczepański (mandat wygaszony)
Data ostatniej modyfikacji
2018-12-31
Marta Turska
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-16
Barbara Wielowieyska
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-16
Jacek Wiśnicki (mandat wygaszony)
Data ostatniej modyfikacji
2018-12-31
Izabella Wolf-Jedynak
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-16
Michał Mroziński
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-16
Sandra Spinkiewicz
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-16
Agnieszka Wójcik
Data ostatniej modyfikacji
2019-01-16



<strong>strona główna</strong>
warszawa19115.pl
um.warszawa.pl
radawarszawy.um.warszawa.pl
www dzielnic
<strong>kontakt</strong>
MENU
Dokumenty
Michał Żebrowski - Przewodniczący Rady Dzielnicy
Joanna Buczyńska - Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy
Rafał Czerwonka - Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy
Włodzimierz Zalewski - Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy
Regina Balinow
Leszek Baraniewski (mandat wygaszony)
Hanna Chodecka
Jerzy Debert
Wojciech Godlewski
Zdzisław Gójski
Piotr Grzegorczyk
Sławomir Kacprowicz
Jarosław Kotra
Andrzej Krasnowolski
Helena Kroszczyńska
Łukasz Kubik
Marcin Kurpios
Anna Ojer
Norbert Szczepański (mandat wygaszony)
Marta Turska
Barbara Wielowieyska
Jacek Wiśnicki (mandat wygaszony)
Izabella Wolf-Jedynak
Radni Dzielnicy
Michał Mroziński
Sandra Spinkiewicz
Agnieszka Wójcik

Wersja standardowa