Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Wawer > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Wawer

Komisje Rady Dzielnicy Wawer

  Drukuj
 

Komisja Rewizyjna:

1.     Marcin Kurpios – Przewodniczący Komisji

2.     Sandra Spinkiewicz – Wiceprzewodnicząca Komisji

3.     Piotr Grzegorczyk

4.     Jarosław Kotra

5.     Łukasz Kubik

6.   Izabella Wolf-Jedynak

7.     Agnieszka Wójcik

 

Komisja Budżetowa:

1.     Łukasz Kubik – Przewodniczący Komisji

2.     Jarosław Kotra – Wiceprzewodniczący Komisji

3.     Regina Balinow

4.     Joanna Buczyńska

5.     Marta Turska

6.     Izabella  Wolf – Jedynak

7.     Włodzimierz Zalewski

8.     Michał Żebrowski

 

Komisja Oświaty:

1.     Helena Kroszczyńska – Przewodnicząca Komisji

2.     Agnieszka Wójcik – Wiceprzewodnicząca Komisji

3.     Joanna Buczyńska

4.     Marcin Kurpios

5.     Sandra Spinkiewicz

 

Komisja Kultury i Sportu:

1.     Marta Turska – Przewodnicząca Komisji

2.     Wojciech Godlewski – Wiceprzewodniczący Komisji

3.     Hanna Chodecka

4.     Andrzej Krasnowolski

5.     Anna Ojer

6.     Agnieszka Wójcik

 

Komisja Rozwoju:

      1.  Wojciech Godlewski - Przewodniczący Komisji
      2.  Michał Mroziński - Wiceprzewodniczący Komisji
      3.  Anna Ojer - Wiceprzewodnicząca Komisji
      4.  Barbara Wielowieyska - Wiceprzewodnicząca Komisji
      5.  Regina Balinow
      6.  Joanna Buczyńska
      7.  Hanna Chodecka
      8.  Rafał Czerwonka
      9.  Jerzy Debert
     10. Piotr Grzegorczyk
     11. Sławomir Kacprowicz
     12. Jarosław Kotra
     13. Andrzej Krasnowolski
     14. Helena Kroszczyńska
     15. Marcin Kurpios
     16. Sandra Spinkiewicz
     17. Marta Turska
     18. Izabella Wolf-Jedynak
     19. Agnieszka Wójcik
     20. Włodzimierz Zalewski
     21. Michał Żebrowski

Komisja Ochrony Środowiska i Krajobrazu

      1.  Agnieszka Wójcik - Przewodnicząca Komisji
      2.  Barbara Wielowieyska - Wiceprzewodnicząca Komisji
      3.  Joanna Buczyńska
      4.  Wojciech Godlewski
      5.  Zdzisław Gójski
      6.  Sławomir Kacprowicz
      7.  Helena Kroszczyńska
      8.  Michał Mroziński
      9.  Marta Turska
     10. Izabella Wolf-Jedynak

Komisja Społeczna:

1.     Hanna Chodecka – Przewodnicząca Komisji

2.     Jerzy Debert – Wiceprzewodniczący Komisji

3.     Zdzisław Gójski

4.     Anna Ojer

5.     Sandra Spinkiewicz

6.     Barbara Wielowieyska

7.     Izabella Wolf – Jedynak

8.     Michał Żebrowski

 

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

1.     Sandra Spinkiewicz  – Przewodnicząca Komisji

2.   Marcin Kurpios – Wiceprzewodniczący Komisji

3.     Piotr Grzegorczyk

4.     Jarosław Kotra

5.     Łukasz Kubik

6.   Izabella Wolf-Jedynak

7.     Agnieszka Wójcik

 

Komisja Statutowa:

      1.  Andrzej Krasnowolski – Przewodniczący Komisji
      2.  Agnieszka Wójcik – Wiceprzewodnicząca Komisji
      3.  Hanna Chodecka
      4.  Rafał Czerwonka
      5.  Włodzimierz Zalewski
      6.  Michał Żebrowski

Komisja Mieszkaniowa:

      1.  Barbara Wielowieyska - Przewodnicząca Komisji
      2.  Helena Kroszczyńska - Wiceprzewodnicząca Komisji
      3.  Jerzy Debert
      4.  Zdzisław Gójski
      5.  Michał Mroziński
     

 
 
Wprowadził Stępniak Bartosz (Dzielnica Wawer) 28-12-2018
Aktualizujący Rosa Agnieszka (Dzielnica Wawer) 25-01-2021
Zatwierdzający Uchmańska-Soszka Żaneta (Dzielnica Wawer) 25-01-2021
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 25-01-2021
Liczba odwiedzin: 1873
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe