Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Wawer > Rada Dzielnicy (kadencja 2014-2018) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Wawer

Komisje Rady Dzielnicy Wawer

  Drukuj
 

Komisja Rewizyjna:

  1. Michał Żebrowski - Przewodniczący Komisji
  2. Izabella Wolf Jedynak - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Adam Godusławski
  4. Sławomir Kacprowicz
  5. Andrzej Krasnowolski
  6. Monika Laskowska - Ludwiczak

Komisja Budżetowa:

  1. Adam Godusławski - Przewodniczący Komisji 
  2. Andrzej Wojda - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Janusz Barciński
  4. Rafał Czerwonka
  5. Janusz Grodecki
  6. Sławomir Kacprowicz
  7. Łukasz Kubik
  8. Andrzej Olszewski
  9. Izabella Wolf Jedynak
  10. Włodzimierz Zalewski

Komisja Mieszkaniowa:

  1. Monika Laskowska - Ludwiczak - Przewodnicząca Komisji 
  2. Hanna Chodecka
  3. Jerzy Debert


Komisja Oświaty, Kultury i Sportu:

  1. Wojciech Godlewski - Przewodniczący Komisji 
  2. Joanna Buczyńska - Wiceprzewodnicząca Komisji 
  3. Hanna Chodecka
  4. Jerzy Debert
  5.  Łukasz Kubik
  6. Marcin Kurpios
  7. Norbert Szczepański
  8. Przemysław Zaboklicki.

Komisja Ładu Przestrzennego:

  1. Przemysław Zaboklicki - Przewodniczący Komisji
  2. Łukasz Kubik - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Joanna Buczyńska
  4. Wiesław Domański
  5. Barbara Fajkowska
  6. Janusz Grodecki
  7. Sławomir Kacprowicz
  8. Andrzej Krasnowolski
  9. Marcin Kurpios
  10. Monika Laskowska – Ludwiczak
  11. Andrzej Olszewski
  12. Małgorzata Sołtysiak
  13. Włodzimierz Zalewski
  14. Michał Żebrowski.

Komisja Inwestycyjna:

  1. Andrzej Wojda - Przewodniczący Komisji
  2. Wojciech Godlewski - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Janusz Barciński
  4. Joanna Buczyńska
  5. Hanna Chodecka
  6. Rafał Czerwonka
  7. Wiesław Domański
  8. Barbara Fajkowska
  9. Janusz Grodecki
  10. Sławomir Kacprowicz
  11. Marcin Kurpios
  12. Monika Laskowska – Ludwiczak
  13. Andrzej Olszewski
  14. Małgorzata Sołtysiak
  15. Włodzimierz Zalewski
  16. Łukasz Kubik
  17. Michał Żebrowski

Komisja Społeczna:

  1. Hanna Chodecka - Przewodnicząca Komisji
  2. Izabella Wolf Jedynak - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Janusz Barciński
  4. Jerzy Debert
  5. Barbara Fajkowska
  6. Andrzej Krasnowolski
  7. Norbert Szczepański
  8. Michał Żebrowski

 

  

 
 
Wprowadził Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 10-12-2014
Aktualizujący bzmw/duzdowski 25-10-2017
Zatwierdzający Chwiałkowska Izabela (Dzielnica Wawer) 25-10-2017
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 25-10-2017
Liczba odwiedzin: 1870
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe