Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Ursynów > Rada Dzielnicy (kadencja 2006-2010) > Komisje Rady Dzielnicy > Komisje Rady Dzielnicy Ursynów

Komisje Rady Dzielnicy Ursynów

  Drukuj
 

Komisja Rewizyjna:

  1. Krzysztof Madej - Przewodniczący Komisji
  2. Katarzyna Polak - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Piotr Guział
  4. Halina Kosicka
  5. Sylwia Krajewska
  6. Małgorzata Szymańska

Komisja Oświaty i Wychowania:

  1. Halina Kosicka - Przewodnicząca Komisji
  2. Karolina Mioduszewska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Jerzy Kubicki
  4. Michał Matejka
  5. Katarzyna Władyka
  6. Arkadiusz Zwoliński
  7. Juliusz Rzepczyński

Komisja Budżetu i Finansów:

  1. Karolina Mioduszewska - Przewodnicząca Komisji
  2. Monika Krzepkowska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Henryk Bęben
  4. Michał Dąbrowski
  5. Elżbieta Igras
  6. Lech Królikowski
  7. Jerzy Kubicki
  8. Krzysztof Madej
  9. Maciej Molęda
  10.  Katarzyna Polak
  11. Małgorzata Szymańska

Komisja Kultury, Sportu, Rekreacji i Promocji:

  1. Elżbieta Igras - Przewodnicząca Komisji
  2. Maciej Molęda - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Piotr Skubiszewski - Wiceprzewodniczący Komisji
  4. Michał Dąbrowski
  5. Piotr Guział
  6. Michał Matejka
  7. Lech Łuczyński
  8. Maria Połońska
  9. Monika Krzepkowska
  10. Sylwia Krajewska
  11. Marek Wiernik

Komisja Architektury, Budownictwa, Strategii Rozwoju i Ekologii:

  1. Michał Dąbrowski - Przewodniczący Komisji
  2. Sylwia Krajewska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Henryk Bęben
  4. Elżbieta Igras
  5. Lech Królikowski
  6. Leszek Lenarczyk
  7. Karolina Mioduszewska
  8. Maria Połońska
  9. Piotr Skubiszewski

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego:

  1. Daniel Głowacz - Przewodniczący Komisji
  2. Juliusz Rzepczyński - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Piotr Guział
  4. Jan Kossowski
  5. Monika Krzepkowska
  6. Lech Łuczyński
  7. Michał Matejka
  8. Arkadiusz Zwoliński

Komisja Zdrowia, Polityki Społecznej i Pomocy Rodzinie:

  1. Małgorzata Szymańska - Przewodnicząca Komisji
  2. Maria Połońska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Daniel Głowacz 
  4. Halina Kosicka
  5. Jan Kossowski
  6. Krzysztof Madej

Komisja Gospodarki Komunalnej i Transportu:

  1. Arkadiusz Zwoliński - Przewodniczący Komisji
  2. Jan Kossowski - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Henryk Bęben
  4. Daniel Głowacz
  5. Lech Królikowski
  6. Lech Łuczyński

Komisja Samorządów Lokalnych i Rolnictwa:

  1. Juliusz Rzepczyński - Przewodniczący Komisji
  2. Jerzy Kubicki
  3. Leszek Lenarczyk
  4. Marek Wiernik
 
 
Wprowadził Trzaskoma Katarzyna (Biuro Organizacji Urzędu (OU)) 13-08-2007
Aktualizujący Pawełczyk Martyna (Dzielnica Ursynów) 17-02-2010
Zatwierdzający Mąkosa-Stępkowska Barbara (Dzielnica Ursynów) 17-02-2010
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 17-02-2010
Liczba odwiedzin: 3893
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe