Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Ursynów > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Ursynów

Komisje Rady Dzielnicy Ursynów

  Drukuj
 

Komisja Architektury i Ochrony Środowiska

  1. Krystian Malesa - Przewodniczący Komisji
  2. Halina Kupiecka – Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Tomasz Krasowski
  4.  Maciej Antosiuk
  5. Olga Górna
  6. Sylwia Krajewska
  7. Leszek Lenarczyk
  8. Paweł Lenarczyk
  9. Kamil Orzeł
  10. Karol Radziwiłł
  11. Tomasz Sieradz

Komisja Budżetu i Finansów:

  1. Ryszard Zięciak - Przewodniczący Komisji
  2. Karolina Mioduszewska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Michał Matejka
  4. Katarzyna Polak
  5.  Tomasz Sieradz
  6. Piotr Świątkowski
  7. Bartosz Zawadzki

Komisja Edukacji i Sportu:

  1. Sylwia Krajewska - Przewodnicząca Komisji
  2. Robert Wojciechowski - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Piotr Karczewski
  4. Tomasz Krasowski
  5. Krystian Malesa
  6. Katarzyna Polak
  7. Antoni Pomianowski
  8. Magdalena Rogozińska
  9. Mateusz Rojewski
  10. Piotr Skubiszewski
  11. Małgorzata Szymańska

Komisja Kultury, Komunikacji Społecznej i Przedsiębiorczości:

  1. Olga Górna - Przewodnicząca Komisji
  2. Robert Wojciechowski - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Halina Kupiecka
  4. Antoni Pomianowski
  5. Magdalena Rogozińska
  6. Marcin Szadowiak

Komisja Mobilności, Transportu i Inwestycji:

  1. Tomasz Sieradz - Przewodniczący Komisji
  2. Sylwia Krajewska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Maciej Antosiuk
  4. Olga Górna
  5. Tomasz Krasowski
  6. Halina Kupiecka
  7. Antoni Pomianowski
  8. Mateusz Rojewski
  9. Piotr Skubiszewski
  10. Bartosz Zawadzki

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  1. Robert Wojciechowski - Przewodniczący Komisji
  2. Magdalena Rogozińska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Olga Górna
  4. Paweł Lenarczyk
  5. Kamil Orzeł
  6. Mateusz Rojewski
  7. Marcin Szadowiak

Komisja Zdrowia, Spraw Społecznych i Bezpieczeństwa:

  1. Karolina Mioduszewska - Przewodnicząca Komisji
  2. Krystian Malesa - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Olga Górna
  4. Piotr Karczewski
  5. Halina Kupiecka
  6. Karol Radziwiłł
  7. Magdalena Rogozińska
  8. Robert Wojciechowski
  9. Bartosz Zawadzki
  10. Ryszard Zięciak

Komisja Zielonego Ursynowa:

  1. Paweł Lenarczyk - Przewodniczący Komisji
  2. Olga Górna - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Piotr Karczewski
  4. Halina Kupiecka
  5. Leszek Lenarczyk
  6. Małgorzata Szymańska
  7. Piotr Świątkowski

Komisja Rewizyjna:

  1. Marcin Szadowiak - Przewodniczący Komisji
  2. Kamil Orzeł – Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Maciej Antosiuk
  4. Paweł Lenarczyk
  5. Karolina Mioduszewska
  6. Robert Wojciechowski
  7. Ryszard Zięciak
 
 
Wprowadził Perłowska Barbara (Dzielnica Ursynów) 21-12-2018
Aktualizujący Krassowska Nadia (Dzielnica Ursynów) 17-02-2021
Zatwierdzający Zabawski Sławomir (Dzielnica Ursynów) 17-02-2021
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 17-02-2021
Liczba odwiedzin: 1029
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe