Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Ursynów > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Ursynów

Komisje Rady Dzielnicy Ursynów

  Drukuj
 

Komisja Architektury i Ochrony Środowiska

  1. Krystian Malesa - Przewodniczący Komisji
  2. Halina Kupiecka – Wiceprzewodnicząca Komisji
  3.  Maciej Antosiuk
  4. Sylwia Krajewska
  5. Leszek Lenarczyk
  6. Paweł Lenarczyk
  7. Kamil Orzeł
  8. Karol Radziwiłł
  9. Tomasz Sieradz
  10. Karolina Zdrodowska

Komisja Budżetu i Finansów:

  1. Ryszard Zięciak - Przewodniczący Komisji
  2. Karolina Mioduszewska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Michał Matejka
  4. Katarzyna Polak
  5.  Tomasz Sieradz
  6. Piotr Świątkowski
  7. Bartosz Zawadzki

Komisja Edukacji i Sportu:

  1. Sylwia Krajewska - Przewodnicząca Komisji
  2. Robert Wojciechowski - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Piotr Karczewski
  4. Krystian Malesa
  5. Katarzyna Polak
  6. Antoni Pomianowski
  7. Magdalena Rogozińska
  8. Mateusz Rojewski
  9. Piotr Skubiszewski
  10. Małgorzata Szymańska

Komisja Kultury, Komunikacji Społecznej i Promocji:

  1. Olga Górna - Przewodnicząca Komisji
  2. Robert Wojciechowski - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Antoni Pomianowski
  4. Magdalena Rogozińska
  5. Marcin Szadowiak
  6. Karolina Zdrodowska

Komisja Mobilności, Transportu i Inwestycji:

  1. Tomasz Sieradz - Przewodniczący Komisji
  2. Sylwia Krajewska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Maciej Antosiuk
  4. Olga Górna
  5. Halina Kupiecka
  6. Antoni Pomianowski
  7. Mateusz Rojewski
  8. Piotr Skubiszewski
  9. Bartosz Zawadzki

Komisja Zdrowia, Spraw Społecznych i Bezpieczeństwa:

  1. Karolina Mioduszewska - Przewodnicząca Komisji
  2. Krystian Malesa - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Olga Górna
  4. Piotr Karczewski
  5. Halina Kupiecka
  6. Karol Radziwiłł
  7. Magdalena Rogozińska
  8. Robert Wojciechowski
  9. Bartosz Zawadzki
  10. Karolina Zdrodowska
  11. Ryszard Zięciak

Komisja Zielonego Ursynowa:

  1. Paweł Lenarczyk - Przewodniczący Komisji
  2. Olga Górna - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Piotr Karczewski
  4. Halina Kupiecka
  5. Leszek Lenarczyk
  6. Małgorzata Szymańska
  7. Piotr Świątkowski

Komisja Rewizyjna:

  1. Marcin Szadowiak - Przewodniczący Komisji
  2. Kamil Orzeł – Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Maciej Antosiuk
  4. Paweł Lenarczyk
  5. Karolina Mioduszewska
  6. Robert Wojciechowski
  7. Ryszard Zięciak
 
 
Wprowadził Perłowska Barbara (Dzielnica Ursynów) 21-12-2018
Aktualizujący Perłowska Barbara (Dzielnica Ursynów) 15-03-2019
Zatwierdzający Zabawski Sławomir (Dzielnica Ursynów) 15-03-2019
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 15-03-2019
Liczba odwiedzin: 284
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe