Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Ursynów > Rada Dzielnicy (kadencja 2014-2018) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Ursynów

Komisje Rady Dzielnicy Ursynów

  Drukuj
 

Komisja Rewizyjna:

  1. Marcin Szadowiak - Przewodniczący Komisji
  2. Kamil Orzeł
  3. Michał Szpądrowski
  4. Piotr Wajszczuk
  5. Ryszard Zięciak

Komisja Budżetu i Finansów:

  1. Ryszard Zięciak - Przewodniczący Komisji
  2. Elżbieta Igras - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Karolina Mioduszewska
  4. Katarzyna Polak
  5. Anna Polarczyk
  6. Michał Szpądrowski
  7. Piotr Wajszczuk

Komisja Edukacji i Sportu:

  1. Sylwia Krajewska - Przewodnicząca Komisji
  2. Goretta Szymańska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Paweł Bogdan
  4. Daniel Głowacz
  5. Teresa Jurczyńska Owczarek
  6. Piotr Karczewski
  7. Tomasz Krasowski
  8. Krystian Malesa
  9. Kamil Orzeł
  10. Katarzyna Polak
  11. Anna Polarczyk
  12. Małgorzata Szymańska

Komisja Kultury i Komunikacji Społecznej:

  1. Kamil Orzeł - Przewodniczący Komisji
  2. Elżbieta Igras - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Teresa Jurczyńska Owczarek
  4. Tomasz Krasowski 
  5. Katarzyna Niemyjska
  6. Barbara Rylska
  7. Goretta Szymańska
  8. Ryszard Zięciak

Komisja Inwestycji Komunalnych i Transportu:

  1. Tomasz Krasowski - Przewodniczący Komisji
  2. Sylwia Krajewska -  Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Paweł Bogdan
  4. Ewa Cygańska
  5. Katarzyna Niemyjska
  6. Tomasz Sieradz

Komisja Architektury i Ochrony Środowiska:

  1. Krystian Malesa - Przewodniczący Komisji
  2. Barbara Rylska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Tomasz Krasowski - Wiceprzewodniczący Komisji
  4. Teresa Jurczyńska Owczarek
  5. Sylwia Krajewska
  6. Leszek Lenarczyk
  7. Paweł Lenarczyk
  8. Tomasz Sieradz
  9. Goretta Szymańska

Komisja Bezpieczeństwa:

  1. Daniel Głowacz - Przewodniczący Komisji
  2. Ewa Cygańska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Krystian Malesa
  4. Michał Matejka
  5. Barbara Rylska

Komisja Zdrowia, Polityki Społecznej i Pomocy Rodzinie:

  1. Karolina Mioduszewska - Przewodnicząca Komisji
  2. Krystian Malesa - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Daniel Głowacz
  4. Piotr Karczewski
  5. Michał Matejka
  6. Anna Polarczyk

Komisja Zielonego Ursynowa:

  1. Paweł Lenarczyk - Przewodniczący Komisji
  2. Piotr Wajszczuk - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Leszek Lenarczyk
  4. Michał Matejka
  5. Marcin Szadowiak
  6. Małgorzata Szymańska
 
 
Wprowadził Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 11-12-2014
Aktualizujący Perłowska Barbara (Dzielnica Ursynów) 13-12-2017
Zatwierdzający Zabawski Sławomir (Dzielnica Ursynów) 13-12-2017
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 13-12-2017
Liczba odwiedzin: 1772
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe