Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Ursynów > Rada Dzielnicy (kadencja 2010-2014) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Ursynów

Komisje Rady Dzielnicy Ursynów

  Drukuj
 

Komisja Rewizyjna:

  1. Wojciech Zabłocki - Przewodniczący Komisji
  2. Teresa Jurczyńska Owczarek
  3. Paweł Lenarczyk
  4. Tomasz Mencina
  5. Tomasz Sieradz
  6. Piotr Skubiszewski
  7. Ryszard Zięciak

Komisja Architektury, Budownictwa, Strategii Rozwoju i Ekologii:

  1. Piotr Skubiszewski - Przewodniczący Komisji
  2. Paweł Lenarczyk - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Elżbieta Igras
  4. Teresa Jurczyńska Owczarek
  5. Sylwia Krajewska
  6. Leszek Lenarczyk
  7. Krystian Malesa
  8. Karolina Mioduszewska
  9. Barbara Rylska
  10. Tomasz Sieradz
  11. Magdalena Sokołowska

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego:

  1. Arkadiusz Dmowski - Przewodniczący Komisji
  2. Daniel Głowacz - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Lech Królikowski
  4. Michał Matejka
  5. Marek Wiernik

Komisja Budżetu i Finansów:

  1. Ewa Cygańska - Przewodnicząca Komisji
  2. Daniel Głowacz
  3. Elżbieta Igras
  4. Lech Królikowski
  5. Leszek Lenarczyk
  6. Tomasz Mencina
  7. Karolina Mioduszewska
  8. Katarzyna Polak
  9. Goretta Szymańska
  10. Ryszard Zięciak

Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji:

  1. Teresa Jurczyńska – Owczarek - Przewodnicząca Komisji
  2. Goretta Szymańska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Ewa Cygańska
  4. Elżbieta Igras
  5. Sylwia Krajewska
  6. Krystian Malesa
  7. Michał Matejka
  8. Karolina Mioduszewska
  9. Katarzyna Polak
  10. Barbara Rylska
  11. Piotr Skubiszewski
  12. Magdalena Sokołowska
  13. Małgorzata Szymańska
  14. Marek Wiernik
  15. Wojciech Zabłocki 
  16. Ryszard Zięciak
  17. Arkadiusz Zwoliński

Komisja Gospodarki, Inwestycji Komunalnych i Transportu:

  1. Arkadiusz Zwoliński - Przewodniczący Komisji
  2. Goretta Szymańska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Ewa Cygańska
  4. Arkadiusz Dmowski
  5. Monika Krzepkowska
  6. Tomasz Mencina
  7. Tomasz Sieradz

Komisja Samorządów Lokalnych, Rolnictwa i Zielonego Ursynowa:

  1. Leszek Lenarczyk - Przewodniczący Komisji
  2. Magdalena Sokołowska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Paweł Lenarczyk
  4. Marek Wiernik
  5. Wojciech Zabłocki

Komisja Zdrowia, Polityki Społecznej i Pomocy Rodzinie:

  1. Barbara Rylska - Przewodnicząca Komisji
  2. Ewa Cygańska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Arkadiusz Dmowski
  4. Daniel Głowacz
  5. Monika Krzepkowska
  6. Krystian Malesa
  7. Małgorzata Szymańska
 
 
Wprowadził Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 21-01-2011
Aktualizujący Perłowska Barbara (Dzielnica Ursynów) 10-12-2013
Zatwierdzający Perłowska Barbara (Dzielnica Ursynów) 10-12-2013
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 10-12-2013
Liczba odwiedzin: 3189
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe