Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Targówek > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Targówek

Komisje Rady Dzielnicy Targówek

  Drukuj
 
 

Komisja Bezpieczeństwa, Zdrowia i Inicjatyw Lokalnych:

  1. Jolanta Miśkiewicz-Przewodnicząca
  2. Justyna Rucyk-Wiceprzewodnicząca
  3. Aneta Wyczółkowska-Wiceprzewodnicząca
  4. Marta Borczyńska 
  5. Jadwiga Ciastek
  6. Andrzej Dąbrowski
  7. Katarzyna Górska-Manczenko
  8. Hanna Sobótka

Komisja Budżetu i Planowania:

  1. Katarzyna Górska-Manczenko-Przewodnicząca
  2. Łukasz Lewandowski-Wiceprzewodniczący
  3. Kamil Maciejczuk-Wiceprzewodniczący  
  4. Witold Harasim
  5. Michał Jamiński
  6. Joanna Kiljańczyk
  7. Janusz Marczyk
  8. Joanna Mroczek
  9. Marcin Skłodowski
  10. Marek Waszczak
  11. Jerzy Żarnecki

 Komisja Edukacji i Wychowania:

  1. Aneta Wyczółkowska-Przewodnicząca
  2. Jolanta Miśkiewicz-Wiceprzewodnicząca
  3. Edyta Sosnowska-Wiceprzewodnicząca
  4. Marta Borczyńska
  5. Katarzyna Górska-Manczenko
  6. Andrzej Grabowski
  7. Witold Harasim
  8. Michał Jamiński
  9. Joanna Mroczek
  10. Justyna Rucyk
  11. Hanna Sobótka
  12. Marek Waszczak

Komisja Gospodarki Komunalnej:

  1. Janusz Marczyk-Przewodniczący
  2. Jadwiga Ciastek-Wiceprzewodnicząca
  3. Bożena Winter-Wiceprzewodnicząca
  4. Andrzej Dąbrowski
  5. Andrzej Grabowski 
  6. Jerzy Żarnecki

 Komisja Rozwoju:

  1. Michał Jamiński – Przewodniczący
  2. Katarzyna Górska-Manczenko-Wiceprzewodnicząca
  3. Marek Waszczak-Wiceprzewodniczący
  4. Jadwiga Ciastek
  5. Grzegorz Golec
  6. Andrzej Grabowski
  7. Witold Harasim
  8. Łukasz Lewandowski
  9. Kamil Maciejczuk
  10. Jolanta Miśkiewicz
  11. Joanna Mroczek
  12. Justyna Rucyk
  13. Marcin Skłodowski
  14. Edyta Sosnowska
  15. Cezary Wąsik
  16. Aneta Wyczółkowska

 Komisja Kultury i Promocji:

  1. Jadwiga Ciastek -Przewodnicząca
  2. Marta Borczyńska-Wiceprzewodnicząca
  3. Justyna Rucyk- Wiceprzewodnicząca
  4. Grzegorz Golec
  5. Katarzyna Górska-Manczenko
  6. Witold Harasim
  7. Joanna Kiljańczyk  
  8. Jolanta Miśkiewicz
  9. Hanna Sobótka
  10. Aneta Wyczółkowska

 Komisja Sportu i Rekreacji:

  1. Marcin Skłodowski-Przewodniczący
  2. Michał Jamiński-Wiceprzewodniczący
  3. Joanna Kiljańczyk-Wiceprzewodnicząca
  4. Grzegorz Golec
  5. Edyta Sosnowska
  6. Cezary Wąsik

Komisja Rewizyjna

  1. Cezary Wąsik-Przewodniczący
  2. Marta Borczyńska
  3. Witold Harasim
  4. Joanna Kiljańczyk  
  5. Janusz Marczyk
  6. Aneta Wyczółkowska

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  1. Jerzy Żarnecki- Przewodniczący
  2. Andrzej Grabowski-Wiceprzewodniczący
  3. Witold Harasim 
  4. Michał Jamiński
  5. Łukasz Lewandowski

Komisja Mieszkaniowa:

  1. Bożena Winter- Przewodnicząca
  2. Andrzej Dąbrowski -Wiceprzewodniczący
  3. Jadwiga Ciastek
  4. Andrzej Grabowski
  5. Jerzy Żarnecki
 
 
Wprowadził Kazanecka Beata (Dzielnica Targówek) 14-12-2018
Aktualizujący Kazanecka Beata (Dzielnica Targówek) 08-05-2020
Zatwierdzający Kazanecka Beata (Dzielnica Targówek) 08-05-2020
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 08-05-2020
Liczba odwiedzin: 1718
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe