Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Targówek > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Targówek

Komisje Rady Dzielnicy Targówek

  Drukuj
 
 

Komisja Bezpieczeństwa, Zdrowia i Inicjatyw Lokalnych

                 1.Jolanta Miśkiewicz - Przewodnicząca

                 2.Hanna Sobótka - Wiceprzewodnicząca

                 3.Aneta Wyczółkowska - Wiceprzewodnicząca

                 4.Marta Borczyńska

                 5.Jadwiga Ciastek

                 6.Andrzej Dąbrowski

                 7.Katarzyna Górska-Manczenko

 

Komisja Budżetu i Planowania

                 1.Katarzyna Górska-Manczenko - Przewodnicząca

                 2.Łukasz Lewandowski - Wiceprzewodniczący

                 3.Jacek Wojciechowski - Wiceprzewodniczący

                 4.Witold Harasim

                 5.Michał Jamiński 

                 6.Joanna Kiljańczyk

                 7.Kamil Maciejczuk

                 8.Janusz Marczyk

                 9.Joanna Mroczek

             10.Marcin Skłodowski

             11.Marek Waszczak

             12.Bożena Winter

             13.Jerzy Żarnecki

 

Komisja Edukacji i Wychowania

                 1.Aneta Wyczółkowska - Przewodnicząca

                 2.Jolanta Miśkiewicz - Wiceprzewodnicząca

                 3.Edyta Sosnowska - Wiceprzewodnicząca

                 4.Marta Borczyńska

                 5.Katarzyna Górska-Manczenko

                 6.Andrzej Grabowski

                 7.Witold Harasim

                 8.Katarzyna Kalinowska

                 9.Joanna Mroczek

             10.Justyna Rucyk

             11.Hanna Sobótka

             12.Marek Waszczak

             13.Jerzy Żarnecki

 

Komisja Gospodarki Komunalnej

                 1. Janusz Marczyk - Przewodniczący

                 2.Jadwiga Ciastek - Wiceprzewodnicząca

                 3.Bożena Winter - Wiceprzewodnicząca

                 4.Andrzej Dąbrowski

                 5.Andrzej Grabowski

                 6.Kamil Maciejczuk

                 7.Jerzy Żarnecki

 

Komisja Kultury i Promocji

                 1.Jadwiga Ciastek - Przewodnicząca

                 2.Marta Borczyńska - Wiceprzewodnicząca

                 3.Justyna Rucyk - Wiceprzewodnicząca

                 4.Grzegorz Golec

                 5.Katarzyna Górska-Manczenko

                 6.Witold Harasim

                 7.Joanna Kiljańczyk

                 8.Jolanta Miśkiewicz

                 9.Hanna Sobótka

             10.Aneta Wyczółkowska

 

Komisja Mieszkaniowa

                 1.               Bożena Winter - Przewodnicząca

                 2.               Andrzej Dąbrowski - Wiceprzewodniczący

                 3.               Jadwiga Ciastek

                 4.               Andrzej Grabowski

                 5.               Kamil Maciejczuk

                 6.               Jerzy Żarnecki

 

 

Komisja Rewizyjna

                 1.               Cezary Wąsik - Przewodniczący

                 2.               Marta Borczyńska

                 3.               Witold Harasim

                 4.               Joanna Kiljańczyk

                 5.               Janusz Marczyk

                 6.               Jacek Wojciechowski

                 7.               Aneta Wyczółkowska

 

Komisja Rozwoju

                 1.          Witold Harasim - Przewodniczący

                 2.          Katarzyna Górska-Manczenko - Wiceprzewodnicząca

                 3.          Marek Waszczak - Wiceprzewodniczący

                 4.          Jadwiga Ciastek

                 5.          Grzegorz Golec

                 6.          Andrzej Grabowski

                 7.          Michał Jamiński

                 8.          Katarzyna Kalinowska

                 9.          Łukasz Lewandowski

            10.          Kamil Maciejczuk

            11.          Jolanta Miśkiewicz

            12.          Joanna Mroczek

            13.          Justyna Rucyk

            14.          Marcin Skłodowski

            15.          Edyta Sosnowska

            16.          Cezary Wąsik

            17.          Jacek Wojciechowski

            18.          Aneta Wyczółkowska

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

                 1.               Jerzy Żarnecki - Przewodniczący

                 2.               Andrzej Grabowski - Wiceprzewodniczący

                 3.               Witold Harasim

                 4.               Łukasz Lewandowski

                 5.               Hanna Sobótka

 

 

Komisja Sportu i Rekreacji

                 1.Marcin Skłodowski - Przewodniczący

                 2.Joanna Kiljańczyk - Wiceprzewodnicząca

                 3.Justyna Rucyk - Wiceprzewodnicząca

                 4.Jadwiga Ciastek

                 5.Grzegorz Golec

                 6.Katarzyna Kalinowska

                 7.Jolanta Miśkiewicz

                 8.Joanna Mroczek

                 9.Edyta Sosnowska

             10.Cezary Wąsik

 

 

 
 
Wprowadził Kazanecka Beata (Dzielnica Targówek) 14-12-2018
Aktualizujący Kazanecka Beata (Dzielnica Targówek) 07-07-2020
Zatwierdzający Skalska-Stadejek Justyna (Dzielnica Targówek) 07-07-2020
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 07-07-2020
Liczba odwiedzin: 1901
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe