Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Targówek > Rada Dzielnicy (kadencja 2014-2018) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Targówek

Komisje Rady Dzielnicy Targówek

  Drukuj
 

Komisja Bezpieczeństwa, Zdrowia i Inicjatyw Lokalnych:

  1. Andrzej Dąbrowski
  2. Jacek Duczman-Wiceprzewodniczący
  3. Katarzyna Górska-Manczenko-Przewodnicząca
  4. Witold Harasim
  5. Beata Kacperska
  6. Jolanta Miśkiewicz
  7. Joanna Mroczek
  8. Marek Waszczak-Wiceprzewodniczący
  9. Bożena Winter

Komisja Budżetu i Finansów:

  1. Andrzej Bittel
  2. Andrzej Gapys
  3. Grzegorz Golec
  4. Michał Jamiński- Wiceprzewodniczący
  5. Maciej Jankiewicz- Przewodniczący
  6. Beata Kacperska
  7. Krzysztof Miszewski
  8. Zbigniew Poczesny
  9. Jacek Rybak
  10. Marcin Skłodowski
  11. Bartosz Szajkowski
  12. Marek Waszczak
  13. Cezary Wąsik

 Komisja Edukacji:

  1. Tomasz Cichocki -Wiceprzewodniczący
  2. Jacek Duczman
  3. Witold Harasim
  4. Michał Jamiński
  5. Dorota Kozielska
  6. Jędrzej Kunowski -Przewodniczący
  7. Krzysztof Miszewski
  8. Jolanta Miśkiewicz-Wiceprzewodnicząca
  9. Joanna Mroczek
  10. Marek Waszczak

Komisja Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej:

  1. Andrzej Dąbrowski
  2. Jacek Duczman
  3. Andrzej Gapys – Przewodniczący
  4. Janusz Marczyk-Wiceprzewodniczący
  5. Jacek Rybak
  6. Urszula Suzdalcew
  7. Bartosz Szajkowski -Wiceprzewodniczący
  8. Bożena Winter

 Komisja Infrastruktury, Inwestycji i Ochrony Środowiska:

  1. Andrzej Bittel
  2. Tomasz Cichocki 
  3. Andrzej Gapys
  4. Katarzyna Górska-Manczenko-Wiceprzewodnicząca
  5. Witold Harasim
  6. Michał Jamiński – Przewodniczący
  7. Maciej Jankiewicz
  8. Dorota Kozielska
  9. Jędrzej Kunowski
  10. Krzysztof Miszewski
  11. Zbigniew Poczesny
  12. Jacek Rybak
  13. Marcin Skłodowski
  14. Urszula Suzdalcew
  15. Bartosz Szajkowski
  16. Cezary Wąsik

 

 Komisja Kultury i Promocji:

  1. Tomasz Cichocki
  2. Katarzyna Górska-Manczenko
  3. Witold Harasim
  4. Dorota Kozielska-Wiceprzewodnicząca
  5. Krzysztof Miszewski
  6. Jolanta Miśkiewicz-Wiceprzewodnicząca
  7. Joanna Mroczek
  8. Marcin Skłodowski-Przewodniczący
  9. Urszula Suzdalcew
  10. Bartosz Szajkowski

 Komisja Sportu i Rekreacji:

  1. Andrzej Gapys
  2. Grzegorz Golec
  3. Maciej Jankiewicz -Wiceprzewodniczący
  4. Dorota Kozielska
  5. Jędrzej Kunowski
  6. Janusz Marczyk
  7. Jolanta Miśkiewicz 
  8. Bartosz Szajkowski – Przewodniczący
  9. Cezary Wąsik

Komisja Rewizyjna

  1. Grzegorz Golec-Przewodniczący
  2. Katarzyna Górska-Manczenko
  3. Jędrzej Kunowski -Wiceprzewodniczący
  4. Janusz Marczyk
  5. Jacek Rybak
  6. Marek Waszczak
  7. Bożena Winter

Komisja Mieszkaniowa:

  1. Andrzej Dąbrowski -Wiceprzewodniczący
  2. Jacek Duczman-Przewodniczący
  3. Jolanta Miśkiewicz
  4. Jacek Rybak
  5. Urszula Suzdalcew
  6. Bożena Winter
 
 
Wprowadził Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 08-12-2014
Aktualizujący Kazanecka Beata (Dzielnica Targówek) 18-05-2018
Zatwierdzający Sukiennik Elżbieta (Dzielnica Targówek) 18-05-2018
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 18-05-2018
Liczba odwiedzin: 2717
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe