Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy


Menu

Bieżący katalog: Komisje

Lista podkatalogów:

Katalog wyżej: Rada Dzielnicy (kadencja 2010-2014)

Lista artykułów:


Komisje Rady Dzielnicy Targówek

Komisja Bezpieczeństwa, Promocji i Inicjatyw Lokalnych:

  1. Małgorzata Kwiatkowska
  2. Lilianna Lach -Wiceprzewodnicząca
  3. Krzysztof Miszewski
  4. Joanna Mroczek
  5. Krzysztof Sirko
  6. Marcin Skłodowski-Przewodniczący
  7. Danuta Winnicka
  8. Małgorzata Zielińska-Wiceprzewodnicząca

Komisja Budżetu i Finansów:

  1. Tomasz Cichocki
  2. Jacek Duczman-Przewodniczący
  3. Andrzej Gapys
  4. Michał Jamiński
  5. Renata Michałowska - Wiceprzewodnicząca
  6. Krzysztof Miszewski
  7. Anna Moczulska
  8. Joanna Mroczek
  9. Danuta Pieńkowska
  10. Jacek Rybak
  11. Krzysztof Sirko 
  12. Marcin Skłodowski -Wiceprzewodniczący
  13. Miłosz Stanisławski
  14. Bartosz Szajkowski
  15. Daniel Wargocki

 Komisja Edukacji i Kultury:

  1. Tomasz Cichocki
  2. Jacek Duczman -Wiceprzewodniczący
  3. Michał Jamiński
  4. Agnieszka Kaczmarska
  5. Jędrzej Kunowski
  6. Małgorzata Kwiatkowska
  7. Lilianna Lach 
  8. Krzysztof Miszewski
  9. Anna Moczulska
  10. Joanna Mroczek
  11. Karolina Obrok
  12. Danuta Pieńkowska
  13. Zbigniew Poczesny
  14. Krzysztof Sirko
  15. Miłosz Stanisławski
  16. Urszula Suzdalcew
  17. Daniel Wargocki
  18. Danuta Winnicka – Przewodnicząca
  19. Małgorzata Zielińska – Wiceprzewodnicząca

Komisja Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej:

  1. Jacek Duczman – Wiceprzewodniczący
  2. Andrzej Gapys – Przewodniczący
  3. Michał Jamiński
  4. Małgorzata Kwiatkowska
  5. Krzysztof Miszewski
  6. Danuta Pieńkowska
  7. Jacek Rybak
  8. Urszula Suzdalcew
  9. Bartosz Szajkowski -Wiceprzewodniczący
  10. Daniel Wargocki
  11. Małgorzata Zielińska

 Komisja Infrastruktury, Inwestycji i Ochrony Środowiska:

  1. Tomasz Cichocki -Przewodniczący
  2. Jacek Duczman
  3. Andrzej Gapys -Wiceprzewodniczący
  4. Michał Jamiński – Wiceprzewodniczący
  5. Maciej Jankiewicz
  6. Agnieszka Kaczmarska
  7. Jędrzej Kunowski
  8. Lilianna Lach 
  9. Renata Michałowska
  10. Krzysztof Miszewski
  11. Anna Moczulska
  12. Karolina Obrok
  13. Danuta Pieńkowska
  14. Zbigniew Poczesny
  15. Jacek Rybak
  16. Marcin Skłodowski
  17. Miłosz Stanisławski
  18. Urszula Suzdalcew
  19. Bartosz Szajkowski
  20. Daniel Wargocki
  21. Danuta Winnicka

 Komisja Rewizyjna

  1. Andrzej Gapys- Wiceprzewodniczący
  2. Michał Jamiński
  3. Jędrzej Kunowski -Przewodniczący
  4. Lilianna Lach
  5. Renata Michałowska 
  6. Jacek Rybak
  7. Miłosz Stanisławski

 Komisja Sportu i Rekreacji:

  1. Maciej Jankiewicz
  2. Małgorzata Kwiatkowska
  3. Jędrzej Kunowski
  4. Renata Michałowska -Wiceprzewodnicząca
  5. Karolina Obrok
  6. Bartosz Szajkowski – Przewodniczący
  7. Małgorzata Zielińska – Wiceprzewodnicząca

Komisja Mieszkaniowa:

  1. Jacek Duczman
  2. Lilianna Lach
  3. Krzysztof Sirko -Przewodniczący
  4. Danuta Winnicka
  5. Małgorzata Zielińska


Wprowadził Beata Kazanecka 2011-01-18
Aktualizujący Beata Kazanecka 2014-03-12
Zatwierdzający Sukiennik Elżbieta (Dzielnica Targówek) 2014-03-12
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 2014-03-12
Wersja standardowa