Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Targówek > Rada Dzielnicy (kadencja 2010-2014) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Targówek

Komisje Rady Dzielnicy Targówek

  Drukuj
 

Komisja Bezpieczeństwa, Promocji i Inicjatyw Lokalnych:

  1. Małgorzata Kwiatkowska
  2. Lilianna Lach -Wiceprzewodnicząca
  3. Krzysztof Miszewski
  4. Joanna Mroczek
  5. Krzysztof Sirko
  6. Marcin Skłodowski-Przewodniczący
  7. Danuta Winnicka
  8. Małgorzata Zielińska-Wiceprzewodnicząca

Komisja Budżetu i Finansów:

  1. Tomasz Cichocki
  2. Jacek Duczman-Przewodniczący
  3. Andrzej Gapys
  4. Michał Jamiński
  5. Renata Michałowska - Wiceprzewodnicząca
  6. Krzysztof Miszewski
  7. Anna Moczulska
  8. Joanna Mroczek
  9. Danuta Pieńkowska
  10. Jacek Rybak
  11. Krzysztof Sirko 
  12. Marcin Skłodowski -Wiceprzewodniczący
  13. Miłosz Stanisławski
  14. Bartosz Szajkowski
  15. Daniel Wargocki

 Komisja Edukacji i Kultury:

  1. Tomasz Cichocki
  2. Jacek Duczman -Wiceprzewodniczący
  3. Michał Jamiński
  4. Agnieszka Kaczmarska
  5. Jędrzej Kunowski
  6. Małgorzata Kwiatkowska
  7. Lilianna Lach 
  8. Krzysztof Miszewski
  9. Anna Moczulska
  10. Joanna Mroczek
  11. Karolina Obrok
  12. Danuta Pieńkowska
  13. Zbigniew Poczesny
  14. Krzysztof Sirko
  15. Miłosz Stanisławski
  16. Urszula Suzdalcew
  17. Daniel Wargocki
  18. Danuta Winnicka – Przewodnicząca
  19. Małgorzata Zielińska – Wiceprzewodnicząca

Komisja Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej:

  1. Jacek Duczman – Wiceprzewodniczący
  2. Andrzej Gapys – Przewodniczący
  3. Michał Jamiński
  4. Małgorzata Kwiatkowska
  5. Krzysztof Miszewski
  6. Danuta Pieńkowska
  7. Jacek Rybak
  8. Urszula Suzdalcew
  9. Bartosz Szajkowski -Wiceprzewodniczący
  10. Daniel Wargocki
  11. Małgorzata Zielińska

 Komisja Infrastruktury, Inwestycji i Ochrony Środowiska:

  1. Tomasz Cichocki -Przewodniczący
  2. Jacek Duczman
  3. Andrzej Gapys -Wiceprzewodniczący
  4. Michał Jamiński – Wiceprzewodniczący
  5. Maciej Jankiewicz
  6. Agnieszka Kaczmarska
  7. Jędrzej Kunowski
  8. Lilianna Lach 
  9. Renata Michałowska
  10. Krzysztof Miszewski
  11. Anna Moczulska
  12. Karolina Obrok
  13. Danuta Pieńkowska
  14. Zbigniew Poczesny
  15. Jacek Rybak
  16. Marcin Skłodowski
  17. Miłosz Stanisławski
  18. Urszula Suzdalcew
  19. Bartosz Szajkowski
  20. Daniel Wargocki
  21. Danuta Winnicka

 Komisja Rewizyjna

  1. Andrzej Gapys- Wiceprzewodniczący
  2. Michał Jamiński
  3. Jędrzej Kunowski -Przewodniczący
  4. Lilianna Lach
  5. Renata Michałowska 
  6. Jacek Rybak
  7. Miłosz Stanisławski

 Komisja Sportu i Rekreacji:

  1. Maciej Jankiewicz
  2. Małgorzata Kwiatkowska
  3. Jędrzej Kunowski
  4. Renata Michałowska -Wiceprzewodnicząca
  5. Karolina Obrok
  6. Bartosz Szajkowski – Przewodniczący
  7. Małgorzata Zielińska – Wiceprzewodnicząca

Komisja Mieszkaniowa:

  1. Jacek Duczman
  2. Lilianna Lach
  3. Krzysztof Sirko -Przewodniczący
  4. Danuta Winnicka
  5. Małgorzata Zielińska
 
 
Wprowadził Beata Kazanecka 18-01-2011
Aktualizujący Beata Kazanecka 12-03-2014
Zatwierdzający Sukiennik Elżbieta (Dzielnica Targówek) 12-03-2014
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 12-03-2014
Liczba odwiedzin: 3424
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe