Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Śródmieście > Rada Dzielnicy (kadencja 2006-2010) > Komisje Rady Dzielnicy > Komisje Rady Dzielnicy Śródmieście

Komisje Rady Dzielnicy Śródmieście

  Drukuj
 

Komisja Rewizyjna:

  1. Anna Lutek - Przewodnicząca Komisji
  2. Jerzy Budzyn - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Michał Bitner
  4. Anna Dąbrowska
  5. Piotr Kazimierczak
  6. Małgorzata Korczak
  7. Janusz Rosa 
  8. Przemysław Zając

Komisja Oświaty:

  1. Małgorzata Korczak - Przewodnicząca Komisji
  2. Tomasz Woźniak - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Hubert Aszyk
  4. Andrzej Bator
  5. Michał Dworczyk
  6. Elżbieta Kasprzak
  7. Robert Stolarek
  8. Grzegorz Walkiewicz 

Komisja Mieszkaniowa:

  1. Elżbieta Kasprzak - Przewodnicząca Komisji
  2. Lidia Kula  - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Marcin Wawrzyniak - Wiceprzewodniczący Komisji
  4. Piotr Kazimierczak
  5. Anna Lutek
  6. Ewa Magiera
  7. Małgorzata Żebrowska

Komisja Polityki Gospodarczej, Budżetu i Finansów:

  1. vacat - Przewodniczący Komisji
  2. Piotr Kazimierczak - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Robert Stolarek - Wiceprzewodniczący  Komisji
  4. Michał Bitner 
  5. Jerzy Budzyn
  6. Anna Dąbrowska 
  7. Agnieszka Gierzyńska-Zalewska
  8. Marcin Wawrzyniak

Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej i Przeciwdziałania Patologii:

  1. Robert Stolarek - Przewodniczący Komisji
  2. Paweł Puławski - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Hubert Aszyk
  4. Andrzej Bator
  5. Lidia Kula 
  6. Janusz Rosa
  7. Tomasz Woźniak
  8. Małgorzata Żebrowska

Komisja Bezpieczeństwa i Spraw Samorządowych:

  1. Krzysztof Górski - Przewodniczący Komisji
  2. Janusz Rosa - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Michał Bitner 
  4. Paweł Puławski
  5. Grzegorz Walkiewicz 
  6. Tomasz Woźniak
  7. Przemysław Zając 

Komisja Kultury i Sportu:

  1. Przemysław Zając - Przewodniczący Komisji
  2. Michał Dworczyk - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Marcin Rolnik - Wiceprzewodniczący Komisji
  4. Andrzej Bator
  5. Wojciech Chojnowski 
  6. Lidia Kula 
  7. Ewa Magiera 

Komisja Ładu Przestrzennego, Ochrony Środowiska
i Gospodarki Komunalnej:

  1. Grzegorz Walkiewicz - Przewodniczący Komisji
  2. Wojciech Chojnowski - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Marcin Rolnik - Wiceprzewodniczący Komisji
  4. Hubert Aszyk
  5. Jerzy Budzyn 
  6. Agnieszka Gierzyńska-Zalewska 
  7. Krzysztof Górski 
  8. Marcin Wawrzyniak

Komisja Statutowo-Regulaminowa:

  1. Jerzy Budzyn - Przewodniczący Komisji
  2. Michał Bitner
  3. Piotr Kazimierczak
  4. Marcin Rolnik
  5. Grzegorz Walkiewicz
  6. Marcin Wawrzyniak
 
 
Wprowadził Piórkowska Maria (Dzielnica Śródmieście) 01-08-2007
Aktualizujący Piórkowska Maria (Dzielnica Śródmieście) 24-09-2009
Zatwierdzający bzmw/m.kolnierzak 24-09-2009
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 24-09-2009
Liczba odwiedzin: 4353
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe