Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Śródmieście > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy

Komisje Rady Dzielnicy

  Drukuj
 

Komisja Bezpieczeństwa i Spraw Samorządowych

  1. Wojciech Maciej Chojnowski
  2. Anna Jannasz – Banasiewicz
  3. Alicja Nowak - Wiceprzewodnicząca Komisji  
  4. Grzegorz Rogólski
  5. Rafał Urzędowski
  6. Anna Wielowieyska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  7. Katarzyna Joanna Wiśniewska
  8. Tomasz Piotr Woźniak - Przewodniczący Komisji

Komisja Promocji, Kultury i Sportu

  1. Anna Jannasz – Banasiewicz
  2. Anna Kałuska – Bolek
  3. Helena Łopińska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  4. Alicja Nowak
  5. Grzegorz Rogólski - Przewodniczący Komisji
  6. Marcin Rolnik
  7. Danuta Rudke
  8. Mariusz Rusiecki
  9. Bartłomiej Tyszka - Wiceprzewodniczący Komisji
  10. Łukasz Warsicki

Komisja Ładu Przestrzennego, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej

  1. Wojciech Maciej Chojnowski - Wiceprzewodniczący Komisji
  2. Aleksander Ferens - Przewodniczący Komisji (wygaśnięcie mandatu)
  3. Daniel Łaga
  4. Grzegorz Rogólski - Wiceprzewodniczący Komisji
  5. Marcin Rolnik
  6. Mariusz Rusiecki
  7. Krystian Suchecki
  8. Rafał Urzędowski
  9. Łukasz Warsicki
  10. Katarzyna Joanna Wiśniewska

Komisja Mieszkaniowa

  1. Elżbieta Kasprzak - Przewodnicząca Komisji
  2. Katarzyna Magdzińska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Paweł Puławski
  4. Krystian Suchecki - Wiceprzewodniczący Komisji
  5. Małgorzata Żebrowska

Komisja Oświaty

  1. Wojciech Maciej Chojnowski
  2. Agnieszka Gierzyńska – Kierwińska - Przewodnicząca Komisji
  3. Anna Kałuska – Bolek - Wiceprzewodnicząca Komisji
  4. Katarzyna Magdzińska
  5. Patryk Palczewski - Wiceprzewodniczący Komisji
  6. Grzegorz Rogólski
  7. Danuta Rudke
  8. Agnieszka Soin
  9. Łukasz Warsicki
  10. Anna Wielowieyska

Komisja Polityki Gospodarczej, Budżetu i Finansów

  1. Wojciech Maciej Chojnowski - Wiceprzewodniczący Komisji
  2. Aleksander Ferens (wygaśnięcie mandatu)
  3. Agnieszka Gierzyńska – Kierwińska
  4. Patryk Palczewski
  5. Bartłomiej Tyszka - Wiceprzewodniczący Komisji
  6. Katarzyna Joanna Wiśniewska - Przewodnicząca Komisji

Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej

  1. Anna Jannasz – Banasiewicz
  2. Anna Kałuska – Bolek
  3. Elżbieta Kasprzak
  4. Daniel Łaga - Przewodniczący Komisji
  5. Helena Łopińska
  6. Katarzyna Magdzińska
  7. Alicja Nowak
  8. Paweł Puławski
  9. Danuta Rudke
  10. Agnieszka Soin - Wiceprzewodnicząca Komisji
  11. Katarzyna Joanna Wiśniewska
  12. Małgorzata Żebrowska - Wiceprzewodnicząca Komisji

Komisja Rewizyjna

  1. Daniel Łaga
  2. Patryk Palczewski
  3. Grzegorz Rogólski - Wiceprzewodniczący Komisji
  4. Mariusz Rusiecki - Przewodniczący Komisji
  5. Bartłomiej Tyszka
  6. Anna Wielowieyska
  7. Tomasz Piotr Woźniak
 
 
Wprowadził Piekarzewska Paulina (Dzielnica Śródmieście) 14-11-2018
Aktualizujący Piekarzewska Paulina (Dzielnica Śródmieście) 25-04-2019
Zatwierdzający Puźniak Zbigniew (Dzielnica Śródmieście) 25-04-2019
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 25-04-2019
Liczba odwiedzin: 264
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe