Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Śródmieście > Rada Dzielnicy (kadencja 2014-2018) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy

Komisje Rady Dzielnicy

  Drukuj
 

Komisja Bezpieczeństwa i Spraw Samorządowych

  1. Chojnowski Wojciech Maciej
  2. Czerwińska Ewa
  3. Górski Krzysztof
  4. Krawczak Marcin - Wiceprzewodniczący Komisji
  5. Łopińska Helena
  6. Rogólski Grzegorz
  7. Sas Michał
  8. Sobolewski Krzysztof
  9. Śpiewak Jan
  10. Wielowieyska Anna
  11. Wiśniewska Katarzyna Joanna - Wiceprzewodnicząca Komisji
  12. Woźniak Tomasz Piotr - Przewodniczący Komisji

Komisja Kultury i Sportu

  1. Ferens Aleksander
  2. Kasprzak Elżbieta
  3. Kolasińska Bożena
  4. Lutek Anna
  5. Łopińska Helena - Wiceprzewodnicząca Komisji
  6. Palczewski Patryk
  7. Rogólski Grzegorz - Przewodniczący Komisji
  8. Rolnik Marcin
  9. Rudke Danuta
  10. Woźniak Tomasz Piotr

Komisja Ładu Przestrzennego, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej

  1. Chojnowski Wojciech Maciej - Wiceprzewodniczący Komisji
  2. Czerwińska Ewa
  3. Ferens Aleksander - Przewodniczący Komisji 
  4. Górski Krzysztof
  5. Kolasińska Bożena
  6. Lutek Anna
  7. Łaga Daniel
  8. Rogólski Grzegorz
  9. Rolnik Marcin
  10. Sas Michał - Wiceprzewodniczący Komisji
  11. Śpiewak Jan
  12. Wiśniewska Katarzyna Joanna
  13. Woźniak Tomasz Piotr

Komisja Mieszkaniowa

  1. Andrzejewski Robert
  2. Czerwińska Ewa
  3. Kasprzak Elżbieta - Przewodnicząca Komisji
  4. Lutek Anna - Wiceprzewodnicząca Komisji
  5. Sas Michał
  6. Żebrowska Małgorzata

Komisja Oświaty

  1. Chojnowski Wojciech Maciej
  2. Ferens Aleksander
  3. Górski Krzysztof
  4. Kozicki Andrzej - Wiceprzewodniczący Komisji
  5. Krawczak Marcin
  6. Martofel Paweł - Przewodniczący Komisji
  7. Palczewski Patryk - Wiceprzewodniczący Komisji
  8. Rudke Danuta
  9. Wielowieyska Anna

Komisja Polityki Gospodarczej, Budżetu i Finansów

  1. Ferens Aleksander - Wiceprzewodniczący Komisji   
  2. Gierzyńska – Kierwińska Agnieszka
  3. Krawczak Marcin
  4. Łopińska Helena 
  5. Palczewski Patryk
  6. Sas Michał
  7. Wielowieyska Anna
  8. Wiśniewska Katarzyna Joanna - Przewodnicząca Komisji
  9. Woźniak Tomasz Piotr - Wiceprzewodniczący Komisji 

Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej

  1. Andrzejewski Robert
  2. Kolasińska Bożena
  3. Krawczak Marcin
  4. Lutek Anna - Wiceprzewodnicząca Komisji
  5. Łaga Daniel - Przewodniczący Komisji
  6. Łopińska Helena
  7. Rudke Danuta
  8. Sobolewski Krzysztof
  9. Wielowieyska Anna
  10. Wiśniewska Katarzyna Joanna
  11. Żebrowska Małgorzata 

Komisja Rewizyjna

  1. Chojnowski Wojciech Maciej - Przewodniczący Komisji
  2. Martofel Paweł
  3. Palczewski Patryk
  4. Rogólski Grzegorz - Wiceprzewodniczący Komisji 
  5. Sobolewski Krzysztof
  6. Wiśniewska Katarzyna Joanna

Komisja do wypracowania rekomendowanych założeń nowego systemu parkowania

  1. Andrzejewski Robert - Wiceprzewodniczący Komisji
  2. Czerwińska Ewa
  3. Ferens Aleksander - Przewodniczący Komisji
  4. Palczewski Patryk
  5. Sas Michał
  6. Wiśniewska Katarzyna Joanna
  7. Woźniak Tomasz Piotr

 


 
 
Wprowadził Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 17-12-2014
Aktualizujący Piekarzewska Paulina (Dzielnica Śródmieście) 25-07-2018
Zatwierdzający Puźniak Zbigniew (Dzielnica Śródmieście) 25-07-2018
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 25-07-2018
Liczba odwiedzin: 3332
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe