Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Praga-Południe > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Praga-Południe

Komisje Rady Dzielnicy Praga-Południe

  Drukuj
 

Komisja Budżetowa:

1. Hubert Zalewski – Przewodniczący

2. Irena Bartosińska– Wiceprzewodnicząca

3. Bożena Manarczyk

3. Karolina Sitnicka

4. Wiesław Janusz Lewandowski

5. Paweł Szabłowski

 

Komisja Kultury:

1. Michał Wieremiejczyk – Przewodniczący

2. Katarzyna Bernadetta Olszewska– Wiceprzewodnicząca

3. Bogdan Jeziorski

4. Małgorzata Rynkiewicz

5. Marek Borkowski

6. Paweł Szabłowski

6. Damian Paczkowski

7. Krzysztof Wysocki

8. Marcin Kluś 

 

Komisja Polityki Społecznej i Zdrowia:

1. Małgorzata Rynkiewicz – Przewodnicząca

2. Elżbieta Stawecka – Wiceprzewodnicząca

3. Sylwester Nowak

4.  Damian Paczkowski

5. Paweł Zalewski

6. Bożena Manarczyk

7. Ewa Szydłowska

 

Komisja Oświaty:

1. Irena Bartosińska – Przewodnicząca

2. Sylwester Nowak – Wiceprzewodniczący

3. Anna Dębińska-Żytkiewicz

3. Marcin Kluś

5. Elżbieta Stawecka 

6. Mirosława Terlecka

7. Romualda Wąsik

8. Krzysztof Wysocki

9. Paweł Zalewski

 

Komisja Sportu i Bezpieczeństwa:

1. Katarzyna Bernadetta Olszewska – Przewodnicząca

2. Hubert Zalewski – Wiceprzewodniczący

3. Bogdan Jeziorski

5. Michał Wieremiejczyk

6. Sławomir Kalinowski

7. Maria Umińska-Żak 

7. Romualda Wąsik

8. Marek Borkowski

 

Komisja Zagospodarowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska:

1. Michał Suliborski - Przewodniczący

2. Dorota Krall – Wiceprzewodnicząca

3. Maria Umińska-Żak

4. Marcin Kluś

5. Mirosława Terlecka

6. Paweł Szabłowski

7. Ewa Szydłowska 

8. Wiesław Janusz Lewandowski

9. Anna Dębińska-Żytkiewicz

 

Komisja Komunalna i Spraw Samorządowych:

1. Karolina Sitnicka – Przewodnicząca

2. Michał Suliborski – Wiceprzewodniczący

3. Dorota Krall

4. Sławomir Kalinowski

5. Krzysztof Wysocki

 

Komisja Rewizyjna:

1. Michał Wieremiejczyk - Przewodniczący

2. Dorota Krall – Wiceprzewodnicząca

3. Karolina Sitnicka

4. Wiesław Janusz Lewandowski

5. Paweł Szabłowski

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

1. Maria Umińska-Żak - Przewodnicząca

2. Hubert Zalewski – Wiceprzewodnicząca

3. Sylwester Nowak

4. Sławomir Kalinowski

5. Krzysztof Wysocki

 

 
 
Wprowadził Szczepaniak Paweł (Dzielnica Praga-Południe) 11-12-2018
Aktualizujący Szczepaniak Paweł (Dzielnica Praga-Południe) 22-05-2019
Zatwierdzający Fisz Paweł (Dzielnica Praga-Południe) 22-05-2019
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 22-05-2019
Liczba odwiedzin: 427
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe