Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Praga-Południe > Rada Dzielnicy (kadencja 2010-2014) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Praga-Południe

Komisje Rady Dzielnicy Praga-Południe

  Drukuj
 

Komisja Budżetowa:

  1. Bożena Manarczyk – przewodnicząca
  2. Sławomir Kozłowski – v-ce przewodniczący
  3. Agata Włodarczyk
  4. Marcin Kluś
  5. Irena Bartosińska
  6. Dariusz Lasocki
  7. Józef Karczmarek
  8. Maria Anna Porębowicz

Komisja Kultury:

  1. Ryszard Kalkhoff – przewodniczący
  2. Justyna Adamek – v-ce przewodnicząca
  3. Małgorzta Rynkiewicz
  4. Dorota Krall
  5. Katarzyna Olszewska
  6. Agata Włodarczyk
  7. Mateusz Mroz
  8. Marek Borkowski
  9. Mirosława Terlecka
  10. Bożena Manarczyk

Komisja Polityki Społecznej i Zdrowia:

  1. Małgorzta Rynkiewicz – przewodnicząca
  2. Ryszard Kalkhoff – v-ce przewodniczący
  3. Bogdan Jeziorski
  4. Romualda Wąsik
  5. Marek Borkowski
  6. Sławomir Kozłowski

Komisja Oświaty:

  1. Irena Bartosińska – przewodnicząca
  2. Hubert Zalewski – v-ce przewodniczący
  3. Jakub Jagodzińsk
  4. Marcin Kluś
  5. Mirosława Terlecka
  6. Sławomir Kalinowski
  7. Sławomir Kozłowski

Komisja Zagospodarowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska:

  1. Michał Suliborski - przewodniczący
  2. Dorota Krall – v-ce przewodnicząca
  3. Karol Kowalczyk
  4. Agata Włodarczyk
  5. Jakub Jagodziński
  6. Bartłomiej Wichniarz
  7. Mateusz Mroz
  8. Sławomir Kalinowski

Komisja Komunalna i Handlu:

  1. Justyna Adamek – przewodnicząca
  2. Karol Kowalczyk – V-ce przewodniczący
  3. Marcin Kluś
  4. Józef Karczmarek
  5. Sławomir Kalinowski
  6. Katarzyna Olszewska
  7. Michał Suliborski
  8. Bartłomiej Wichniarz

Komisja Sportu:

  1. Hubert Zalewski – przewodniczący  
  2. Bogdan Jeziorski - V-ce Przewodniczący
  3. Marek Borkowski
  4. Józef Karczmarek
  5. Katarzyna Olszewska
  6. Jakub Jagodziński

Komisja Samorządowa i Bezpieczeństwa:

  1. Dorota Krall – przewodnicząca
  2. Marika Sztyber – v-ce przewodnicząca
  3. Bogdan Jeziorski
  4. Romualda Wąsik  
  5. Katarzyna Olszewska
     

Komisja Rewizyjna:

  1. Karol Kowalczyk - przewodniczący
  2. Marika Sztyber - v-ce-przewodnicząca
  3. Dariusz Lasocki
  4. Mateusz Mroz
  5. Maria Porębowicz
  6. Bartłomiej Wichniarz
  7. Hubert Zalewski
 
 
Wprowadził BZMW/bip.mmroczek 14-01-2011
Aktualizujący Stępniak Bartosz (Dzielnica Wawer) 16-10-2013
Zatwierdzający bzmw/ext.esek 16-10-2013
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 18-10-2013
Liczba odwiedzin: 4188
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe