Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Praga-Północ > Rada Dzielnicy (kadencja 2006-2010) > Komisje Rady Dzielnicy > Komisje Rady Dzielnicy Praga-Północ

Komisje Rady Dzielnicy Praga-Północ

  Drukuj
 

Komisja Polityki Społecznej, Bezpieczeństwa, Prawa i Samorządu

  1. Borowski Mariusz - przewodniczący
  2. Elsner Ewa - wiceprzewodnicząca
  3. Sondij - Lakowska Patrycja - wiceprzewodnicząca
  4. Kowalska Kobus Elżbieta
  5. Kozdrój Zofia
  6. Lisiecki Paweł
  7. Tondera Ireneusz

Komisja Infrastruktury, Inwestycji i Gospodarki Komunalnej

  1. Sosnowska Edyta - przewodnicząca
  2. Kowalewski Hubert - wiceprzewodniczący
  3. Baranowski Kazimierz Janusz
  4. Borowski Mariusz
  5. Elsner Ewa
  6. Jeznak Jadwiga
  7. Jurczyńska Anna
  8. Kędzierski Sebastian
  9. Kowalska - Kobus Elżbieta
  10. Kwaśniewska Barbara
  11. Murawska Ewa
  12. Nowakowski Dezyderiusz
  13. Pietruszyński Piotr
  14. Siborenko Andrzej
  15. Sondij – Lakowska Patrycja  
  16. Tondera Ireneusz
  17. Tondera Maria
  18. Wachowicz Jacek
  19. Wieczorek Dariusz

Komisja Edukacji

  1. Jurczyńska Anna – przewodnicząca
  2. Kędzierski Sebastian
  3. Kozdrój Zofia
  4. Kwaśniewska Barbara
  5. Nowakowski Dezyderiusz
  6. Tondera Maria
  7. Urbańska Katarzyna
  8. Wieczorek Dariusz

Komisja Kultury i Sportu

  1. Pietruszyński Piotr - przewodniczący
  2. Borowski Mariusz
  3. Murawska Ewa
  4. Nowakowski Dezyderiusz
  5. Siborenko Andrzej
  6. Urbańska Katarzyna
  7. Wieczorek Dariusz

Komisja Budżetu

  1. Kozdrój Zofia - przewodnicząca
  2. Baranowski Kazimierz Janusz
  3. Elsner Ewa
  4. Jeznak Jadwiga
  5. Kowalewski Hubert
  6. Kowalska – Kobus Elżbieta
  7. Lisiecki Paweł
  8. Pietruszyński Piotr 
  9. Tondera Ireneusz
  10. Tondera Maria
  11. Urbańska Katarzyna 

Komisja Rewizyjna

  1. Sondij – Lakowska Patrycja – przewodnicząca
  2. Kędzierski Sebastian
  3. Kwaśniewska Barbara
  4. Lisiecki Paweł
  5. Murawska Ewa     
  6. Sosnowska Edyta

Komisja Mieszkaniowa

  1. Kozdrój Zofia - przewodnicząca
  2. Siborenko Andrzej - wiceprzewodniczący
  3. Borowski Mariusz
  4. Jurczyńska Anna
  5. Murawska Ewa
  6. Wachowicz Jacek
 
 
Wprowadził Jarzębski Artur (Dzielnica Praga-Północ) 28-08-2007
Aktualizujący Oracka Dorota (Dzielnica Praga-Północ) 20-07-2010
Zatwierdzający Cieślak Jacek (Dzielnica Praga-Północ) 27-07-2010
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 05-04-2013
Liczba odwiedzin: 4479
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe