Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Praga-Północ > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Praga-Północ

Komisje Rady Dzielnicy Praga-Północ

  Drukuj
 

Komisja Architektury, Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska:

  1. Domańska Barbara - Przewodnicząca
  2. Ciepieńko Kamil
  3. Kowalska-Kobus Elżbieta
  4. Łozińska Agnieszka
  5. Mioduszewska Teresa
  6. Sondij Patrycja
  7. Szymańczuk Grażyna
  8. Szyszko Karol
  9. Walkiewicz Grzegorz
  10. Wijas Sebastian

Komisja Bezpieczeństwa i Prawa Lokalnego:

  1. Borowski Mariusz - Przewodniczący
  2. Kobyliński Ernest - Wiceprzewodniczący
  3. Ciepieńko Kamil
  4. Domańska Barbara
  5. Grzegorzewska Małgorzata
  6. Nastula Wojciech
  7. Wachowicz Jacek

Komisja Budżetu i Inwestycji

  1. Ciechomska Małgorzata - Przewodnicząca
  2. Walkiewicz Grzegorz - Wiceprzewodniczący
  3. Grzegorzewska Małgorzata
  4. Kazanecki Robert
  5. Kwaśniewska Barbara
  6. Szyszko Karol
  7. Tondera Ireneusz
  8. Wachowicz Jacek
  9. Wijas Sebastian

Komisja Kultury, Sportu i Promocji

  1. Ciepieńko Kamil - Przewodniczący
  2. Sondij Patrycja - Wiceprzewodnicząca
  3. Borowski Mariusz
  4. Dąbrowski Marcin
  5. Kazanecki Robert
  6. Kobyliński Ernest
  7. Mioduszewska Teresa
  8. Sowa Andrzej
  9. Szymańczuk Grażyna
  10. Wachowicz Jacek

Komisja Mieszkaniowa

  1. Ciechomska Małgorzata - Przewodnicząca
  2. Mioduszewska Teresa - Wiceprzewodnicząca
  3. Borowski Mariusz
  4. Dąbrowski Marcin
  5. Jarzębska Hanna
  6. Łozińska Agnieszka
  7. Szymańczuk Grażyna

Komisja Oświaty

  1. Sondij Patrycja - Przewodnicząca
  2. Sowa Andrzej - Wiceprzewodniczący
  3. Szymańczuk Grażyna - Wiceprzewodnicząca
  4. Domańska Barbara
  5. Grzegorzewska Małgorzata
  6. Jarzębska Hanna
  7. Kobyliński Ernest
  8. Kowalska-Kobus Elżbieta
  9. Kwaśniewska Barbara
  10. Mioduszewska Teresa
  11. Tondera Ireneusz
  12. Walkiewicz Grzegorz

Komisja Polityki Społecznej

  1. Kwaśniewska Barbara - Przewodnicząca
  2. Łozińska Agnieszka - Wiceprzewodnicząca
  3. Jarzębska Hanna
  4. Mioduszewska Teresa
  5. Sowa Andrzej
  6. Szymańczuk Grażyna

Komisja Rewizyjna

  1. Wijas Sebastian - Przewodniczący
  2. Borowski Mariusz
  3. Domańska Barbara
  4. Grzegorzewska Małgorzata
  5. Urbańska Katarzyna

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  1. Urbańska Katarzyna - Przewodnicząca
  2. Szyszko Karol - Wiceprzewodniczący
  3. Dąbrowski Marcin
  4. Domańska Barbara
  5. Nastula Wojciech

 

 
 
Wprowadził Stoberski Stanisław (Dzielnica Praga-Północ) 05-12-2018
Aktualizujący Stoberski Stanisław (Dzielnica Praga-Północ) 06-12-2018
Zatwierdzający Więckiewicz Michał (Dzielnica Praga-Północ) 06-12-2018
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 06-12-2018
Liczba odwiedzin: 413
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe