Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Praga-Północ > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Praga-Północ

Komisje Rady Dzielnicy Praga-Północ

  Drukuj
 

Komisja Architektury, Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska:

  1. Domańska Barbara - Przewodnicząca
  2. Ciepieńko Kamil
  3. Dąbrowski Marcin 
  4. Kowalska-Kobus Elżbieta
  5. Łozińska Agnieszka
  6. Mioduszewska Teresa
  7. Szymańczuk Grażyna
  8. Urbańska Katarzyna
  9. Szyszko Karol
  10. Walkiewicz Grzegorz
  11. Wijas Sebastian

Komisja Bezpieczeństwa i Prawa Lokalnego:

  1. Borowski Mariusz - Przewodniczący
  2. Kobyliński Ernest - Wiceprzewodniczący
  3. Ciepieńko Kamil
  4. Domańska Barbara
  5. Grzegorzewska Małgorzata
  6. Nastula Wojciech
  7. Wachowicz Jacek

Komisja Budżetu i Inwestycji

  1. Ciechomska Małgorzata - Przewodnicząca
  2. Walkiewicz Grzegorz - Wiceprzewodniczący
  3. Grzegorzewska Małgorzata
  4. Kazanecki Robert
  5. Kwaśniewska Barbara
  6. Łozińska Agnieszka
  7. Sondij Patrycja
  8. Szyszko Karol
  9. Tondera Ireneusz
  10. Wachowicz Jacek
  11. Wijas Sebastian

Komisja Kultury, Sportu i Promocji

  1. Ciepieńko Kamil - Przewodniczący
  2. Sondij Patrycja - Wiceprzewodnicząca
  3. Borowski Mariusz
  4. Dąbrowski Marcin
  5. Kazanecki Robert
  6. Kobyliński Ernest
  7. Mioduszewska Teresa
  8. Sowa Andrzej
  9. Szymańczuk Grażyna
  10. Wachowicz Jacek

Komisja Mieszkaniowa

  1. Ciechomska Małgorzata - Przewodnicząca
  2. Mioduszewska Teresa - Wiceprzewodnicząca
  3. Borowski Mariusz
  4. Dąbrowski Marcin
  5. Jarzębska Hanna
  6. Łozińska Agnieszka
  7. Szymańczuk Grażyna

Komisja Oświaty

  1. Sondij Patrycja - Przewodnicząca
  2. Sowa Andrzej - Wiceprzewodniczący
  3. Szymańczuk Grażyna - Wiceprzewodnicząca
  4. Ciechomska Małgorzata 
  5. Domańska Barbara
  6. Grzegorzewska Małgorzata
  7. Jarzębska Hanna
  8. Kobyliński Ernest
  9. Kowalska-Kobus Elżbieta
  10. Kwaśniewska Barbara
  11. Mioduszewska Teresa
  12. Tondera Ireneusz
  13. Walkiewicz Grzegorz

Komisja Polityki Społecznej

  1. Kwaśniewska Barbara - Przewodnicząca
  2. Łozińska Agnieszka - Wiceprzewodnicząca
  3. Jarzębska Hanna
  4. Kazanecki Robert
  5. Mioduszewska Teresa
  6. Sowa Andrzej
  7. Szymańczuk Grażyna

Komisja Rewizyjna

  1. Wijas Sebastian - Przewodniczący
  2. Borowski Mariusz
  3. Domańska Barbara
  4. Grzegorzewska Małgorzata
  5. Urbańska Katarzyna

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  1. Urbańska Katarzyna - Przewodnicząca
  2. Szyszko Karol - Wiceprzewodniczący
  3. Dąbrowski Marcin
  4. Domańska Barbara
  5. Kowalska - Kobus Elżbieta
  6. Mioduszewska Teresa
  7. Szymańczyk Grażyna 
  8. Nastula Wojciech
 
 
Wprowadził Stoberski Stanisław (Dzielnica Praga-Północ) 05-12-2018
Aktualizujący Zacharjasz Anna (Dzielnica Praga-Północ) 07-03-2019
Zatwierdzający Cieślak Jacek (Dzielnica Praga-Północ) 07-03-2019
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 07-03-2019
Liczba odwiedzin: 891
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe