Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Praga-Północ > Rada Dzielnicy (kadencja 2014-2018) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Praga-Północ

Komisje Rady Dzielnicy Praga-Północ

  Drukuj
 

Komisja Mieszkaniowa:

  1. Jarzębska Hanna - Przewodnicząca
  2. Mioduszewska Teresa – Wiceprzewodnicząca
  3. Jara Adriana
  4. Jasińska Katarzyna
  5. Markowska Małgorzata
  6. Szymańczuk Grażyna

Komisja Rewizyjna:

  1. Markowska Małgorzata - Przewodnicząca
  2. Sondij Patrycja - Wiceprzewodnicząca
  3. Ciepieńko Kamil
  4. Mioduszewska Teresa
  5. Szymańczuk Grażyna

Komisja Budżetu:

  1. Kędzierski Sebastian - Przewodniczący
  2. Urbańska Katarzyna - Wiceprzewodnicząca
  3. Bielecki Marek
  4. Jasińska Katarzyna
  5. Kędzierski Ryszard
  6. Markowska Małgorzata
  7. Pietruszyński Piotr
  8. Tondera Ireneusz

Komisja Edukacji:

  1. Jasińska Katarzyna – Przewodnicząca
  2. Mioduszewska Teresa - Wiceprzewodnicząca
  3. Jara Adriana
  4. Jarzębska Hanna  
  5. Kwaśniewska Barbara
  6. Markowska Małgorzata
  7. Pietruszyński Piotr
  8. Sosnowska Edyta
  9. Szymańczuk Grażyna
  10. Tondera Ireneusz

Komisja Kultury i Sportu:

  1. Szymańczuk Grażyna - Przewodnicząca
  2. Mioduszewska Teresa– Wiceprzewodnicząca
  3. Kazanecki Robert– Wiceprzewodniczący
  4. Borowski Mariusz
  5. Ciepieńko Kamil
  6. Dąbrowski Marcin
  7. Jara Adriana
  8. Jasińska Katarzyna  

Komisja Bezpieczeństwa, Prawa i Samorządu:

  1. Jara Adriana - Przewodnicząca
  2. Kędzierski Sebastian - Wiceprzewodniczący
  3. Borowski Mariusz
  4. Bielecki Marek
  5. Ciepieńko Kamil
  6. Kazanecki Robert
  7. Nastula Wojciech
  8. Mioduszewska Teresa
  9. Prokop Mirosław Bogumił

Komisja Infrastruktury:

  1. Pietruszyński Piotr - Przewodniczący
  2. Kazanecki Robert - Wiceprzewodniczący
  3. Bielecki Marek
  4. Borowski Mariusz 
  5. Ciepieńko Kamil
  6. Dąbrowski Marcin
  7. Jarzębska Hanna
  8. Kędzierski Ryszard
  9. Kędzierski Sebastian
  10. Kowalska-Kobus Elżbieta
  11. Markowska Małgorzata
  12. Mioduszewska Teresa  
  13. Szymańczuk Grażyna
  14. Tondera Ireneusz
  15. Urbańska Katarzyna

Komisja Polityki Społecznej:

  1. Kazanecki Robert - Przewodniczący
  2. Kwaśniewska Barbara - Wiceprzewodnicząca
  3. Jarzębska Hanna 
  4. Kowalska-Kobus Elżbieta
  5. Mioduszewska Teresa
  6. Sondij Patrycja
  7. Sosnowska Edyta
  8. Szymańczuk Grażyna
 
 
Wprowadził Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 11-12-2014
Aktualizujący Oracka Dorota (Dzielnica Praga-Północ) 23-05-2018
Zatwierdzający Oracka Dorota (Dzielnica Praga-Północ) 23-05-2018
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 23-05-2018
Liczba odwiedzin: 8141
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe