Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Praga-Północ > Rada Dzielnicy (kadencja 2010-2014) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Praga-Północ

Komisje Rady Dzielnicy Praga-Północ

  Drukuj
 

Komisja Mieszkaniowa:

  1. Jara Adriana - Przewodnicząca
  2. Kazanecki Robert - Wiceprzewodniczący
  3. Borowski Mariusz
  4. Jarzębska Hanna
  5. Jasińska Katarzyna
  6. Wachowicz Jacek

Komisja Budżetu:

  1. Tondera Ireneusz - Przewodniczący
  2. Urbańska Katarzyna - Wiceprzewodnicząca
  3. Borowski Mariusz
  4. Cieśla Anna
  5. Dąbrowski Marcin
  6. Jasińska Katarzyna
  7. Kędzierki Ryszard
  8. Kwaśniewska Barbara
  9. Lisiecki Paweł
  10. Pietruszyński Piotr
  11. Prasek Grażyna
  12. Siborenko Andrzej
  13. Tondera Maria

Komisja Infrastruktury:

  1. Kędzierski Ryszard - Przewodniczący
  2. Dąbrowski Marcin - Wiceprzewodniczący
  3. Jara Adriana
  4. Kazanecki Robert 
  5. Kędzierski Sebastian
  6. Kowalska-Kobus Elżbieta
  7. Lisiecki Paweł
  8. Pietruszyński Piotr
  9. Siborenko Andrzej
  10. Sondij Patrycja
  11. Sosnowska Edyta
  12. Tondera Ireneusz
  13. Tondera Maria
  14. Wachowicz Jacek
  15. Wieczorek Dariusz

Komisja Edukacji:

  1. Jarzębska Hanna - Przewodnicząca
  2. Jara Adriana
  3. Cieśla Anna
  4. Jasińska Katarzyna
  5. Kazanecki Robert
  6. Kędzierski Sebastian
  7. Kwaśniewska Barbara
  8. Tondera Ireneusz
  9. Urbańska Katarzyna
  10. Wieczorek Dariusz

Komisja Polityki Społecznej, Bezpieczeństwa, Prawa i Samorządu

  1. Borowski Mariusz - Przewodniczący
  2. Prasek Grażyna - Wiceprzewodnicząca
  3. Sondij Patrycja - Wiceprzewodnicząca
  4. Ciepieńko Kamil
  5. Kowalska-Kobus Elżbieta
  6. Urbańska Katarzyna 

Komisja Kultury i Sportu

  1. Ciepieńko Kamil - Przewodniczący
  2. Jara Adriana - Wiceprzewodnicząca
  3. Pietruszyński Piotr - Wiceprzewodniczący
  4. Jasińska Katarzyna
  5. Kazanecki Robert 
  6. Kędzierski Ryszard
  7. Tondera Maria
  8. Wachowicz Jacek
  9. Wieczorek Dariusz

Komisja Rewizyjna:

  1. Sondij Patrycja- Przewodnicząca
  2. Kędzierski Sebastian- Wiceprzewodniczący
  3. Borowski Mariusz
  4. Ciepieńko Kamil
  5. Jarzębska Hanna
  6. Kwaśniewska Barbara
 
Komisja Statutowa (powołana na okres 10.07.-30.10.2013 r.):
  1. Tondera Ireneusz - Przewodniczący
  2. Sondij Patrycja- Wiceprzewodnicząca
  3. Borowski Mariusz
  4. Lisiecki Paweł
  5. Pietruszyński Piotr  

 



  

 

       
       
      Wprowadził Oracka Dorota (Dzielnica Praga-Północ) 26-01-2011
      Aktualizujący Oracka Dorota (Dzielnica Praga-Północ) 12-07-2013
      Zatwierdzający Kulesza Jerzy (Dzielnica Praga-Północ) 12-07-2013
      Publikujący Makarewicz Andrzej (Gabinet Prezydenta (GP)) 12-07-2013
      Liczba odwiedzin: 5087
      Rejestr zmian
       
      jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe