Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Ochota > Rada Dzielnicy (kadencja 2006-2010) > Komisje Rady Dzielnicy > Komisje Rady Dzielnicy Ochota

Komisje Rady Dzielnicy Ochota

  Drukuj
 

 Komisja Polityki Gospodarczej, Budżetu i Finansów:

  1. Lech Barycki - przewodniczący
  2. Sebastian Saliński - wiceprzewodniczący
  3. Jolanta Bednarska - wiceprzewodnicząca
  4. Edward Markowski
  5. Anna Zbytniewska
  6. Karol Wiszniewski
  7. Janusz Żak

 Komisja Polityki Przestrzennej, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska:

  1. Wiesław Figiel - przewodniczący
  2. Cecylia Aleksandrowicz - wiceprzewodnicząca
  3. Edward Markowski
  4. Ryszard Masłowski
  5. Anna Zbytniewska
  6. Karol Wiszniewski
  7. Lech Barycki

 Komisja Bezpieczeństwa i Samorządności:

  1. Jolanta Bednarska - przewodnicząca
  2. Bohdan Chruściński - wiceprzewodniczący
  3. Grażyna Czarnomorska-Stołecka
  4. Łukasz Kwaśniewski
  5. Cecylia Aleksandrowicz
  6. Ryszard Masłowski
  7. Tymoteusz Pruchnik

  Komisja Oświaty, Wychowania i Sportu:

  1. Witold Dzięciołowski - przewodniczący
  2. Łukasz Kwaśniewski - wiceprzewodniczący
  3. Mariusz Oprządek - wiceprzewodniczący
  4. Bohdan Chruściński
  5. Tomasz Cwyl
  6. Jan Kasprzyk
  7. Sebastian Saliński
  8. Marta Kurkowska
  9. Małgorzata Rojek

 Komisja Zdrowia, Rodziny i Polityki Społecznej:

  1. Mariusz Oprządek - przewodniczący
  2. Tomasz Cwyl - wiceprzewodniczący
  3. Wiesław Figiel
  4. Hanna Gęściak-Wojciechowska
  5. Piotr Krasnodęmbski
  6. Stanisława Wieczorek
  7. Janusz Żak

 Komisja Kultury:

  1. Grażyna Czarnomorska - Stołecka - przewodnicząca
  2. Witold Dzięciołowski - wiceprzewodnicząca
  3. Tymoteusz Pruchnik - wiceprzewodniczący  
  4. Piotr Krasnodęmbski
  5. Małgorzata Rojek
  6. Stanisława Wieczorek
  7. Marta Kurkowska
  8. Gęściak - Wojciechowska Hanna
  9. Jan Kasprzyk

Komisja Rewizyjna:

  1. Piotr Krasnodęmbski
  2. Lech Barycki
  3. Jolanta Bednarska
  4. Tymoteusz Pruchnik
  5. Marta Magdalena Kurkowska
  6. Witold Dzięciołowski

Komisja Doraźna ds. koncepcji i planu przebudowy bazaru Banacha:

 

  1. Cecylia Aleksandrowicz
  2. Marta Kurkowska
  3. Edward Markowski
  4. Tymoteusz Pruchnik
  5. Małgorzata Rojek
  6. Anna Zbytniewska
  7. Janusz Żak

 

Komisja Mieszkaniowa:

 

  1. Cecylia Aleksandrowicz
  2. Jolanta Bednarska
  3. Wiesław Figiel
  4. Hanna Gęściak - Wojciechowska
  5. Edward Markowski
  6. Ryszard Masłowski
  7. Stanisław Wieczorek

 
 
Wprowadził Nestorowicz Marta (Dzielnica Ochota) 26-07-2007
Aktualizujący Barca Massimiliano (Dzielnica Ochota) 02-02-2009
Zatwierdzający Ewa Danielak 02-02-2009
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 02-02-2009
Liczba odwiedzin: 3632
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe