Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Ochota > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Ochota

Komisje Rady Dzielnicy Ochota

  Drukuj
 

Komisja Polityki Gospodarczej, Budżetu i Finansów:

  1. Krasnodębski  Piotr - Przewodniczący
  2. Portas Seweryn - Wiceprzewodniczący 
  3. Szymańska Anita - Wiceprzewodnicząca
  4. Aleksandrowicz Cecylia
  5. Barycki Lech
  6. Kruk Krzysztof
  7. Kwaśniewski Łukasz
  8. Nowacka Agata 
  9. Pluta Jan

Komisja Polityki Przestrzennej, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska 

  1. Gawryś Łukasz - Przewodniczący
  2. Król Cezary - Wiceprzewodniczący
  3. Kwaśniewski Łukasz - Wiceprzewodniczący
  4. Aleksandrowicz Cecylia
  5. Fazan Tomasz 
  6. Kopiński Aleksander  
  7. Laszczkowska Barbara 
  8. Szymańska Anita
  9. Wojciechowski Krzysztof
  10. Zalewski Daniel
  11. Żuk Małgorzata

Komisja Oświaty, Wychowania i Sportu:

  1. Parzych Irena - Przewodnicząca
  2. Żuk Małgorzata - Wiceprzewodnicząca
  3. Cwyl Tomasz  
  4. Furmańska (Chojnacka) Anna
  5. Kasprzyk Jan
  6. Kopiński Aleksander 
  7. Król Cezary
  8. Kruk Krzysztof
  9. Kwaśniewski Łukasz
  10. Laszczkowska Barbara
  11. Mróz Sylwia 
  12. Nowacka Agata  
  13. Pluta Jan
  14. Portas Seweryn
  15. Wojciechowski Krzysztof

Komisja Kultury:

  1. Laszczkowska Barbara - Przewodnicząca
  2. Solecka Agata - Wiceprzewodnicząca
  3. Fazan Tomasz
  4. Kasprzyk Jan
  5. Parzych Irena
  6. Pluta Jan
  7. Wojciechowski Krzysztof

Komisja Polityki Społecznej, Bezpieczeństwa i Samorządności:

  1. Nowacka Agata - Przewodnicząca
  2. Laszczkowska Barbara - Wiceprzewodnicząca 
  3. Solecka Agata - Wiceprzewodnicząca
  4. Cwyl Tomasz
  5. Furmańska (Chojnacka) Anna
  6. Gawryś Łukasz
  7. Król Cezary
  8. Parzych Irena
  9. Portas Seweryn 

Komisja Rewizyjna:

  1. Krasnodębski Piotr   - Przewodniczący
  2. Żuk Małgorzata - Wiceprzewodnicząca
  3. Cwyl Tomasz
  4. Laszczkowska Barbara
  5. Nowacka Agata
  6. Zalewski Daniel

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  1. Żuk Małgorzata - Przewodnicząca
  2. Aleksandrowicz Cecylia - Wiceprzewodnicząca
  3. Laszczkowska Barbara
  4. Nowacka Agata
  5. Zalewski Daniel

Komisja Mieszkaniowa:

  1. Aleksandrowicz Cecylia - Przewodnicząca
  2. Żuk Małgorzata - Wiceprzewodnicząca
  3. Furmańska (Chojnacka) Anna
  4. Laszczkowska Barbara
  5. Parzych Irena
  6. Szymańska Anita
 
 
Wprowadził Lankiewicz Agnieszka (Dzielnica Ochota) 26-11-2018
Aktualizujący Lankiewicz Agnieszka (Dzielnica Ochota) 18-11-2021
Zatwierdzający Synowiec Marlena (Dzielnica Ochota) 18-11-2021
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 18-11-2021
Liczba odwiedzin: 4434

 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe