Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Ochota > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Ochota

Komisje Rady Dzielnicy Ochota

  Drukuj
 

Komisja Polityki Gospodarczej, Budżetu i Finansów:

  1. Krasnodębski  Piotr - Przewodniczący
  2. Szymańska Anita - Wiceprzewodniczący
  3. Aleksandrowicz Cecylia
  4. Gawryś Łukasz
  5. Kruk Krzysztof
  6. Nowacka Agata 
  7. Pluta Jan
  8. Stegienka Dorota

Komisja Polityki Przestrzennej, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska 

  1. Gawryś Łukasz - Przewodniczący
  2. Fazan Tomasz - Wiceprzewodniczący
  3. Aleksandrowicz Cecylia
  4. Kopiński Aleksander
  5. Król Cezary
  6. Kwaśniewski Łukasz
  7. Laszczkowska Barbara 
  8. Stegienka Dorota
  9. Szymańska Anita
  10. Wojciechowski Krzysztof
  11. Zalewski Daniel
  12. Żuk Małgorzata

Komisja Bezpieczeństwa i Samorządności:

  1. Fazan Tomasz- Przewodniczący
  2. Gawryś Łukasz - Wiceprzewodniczący 
  3. Barycki Lech
  4. Cwyl Tomasz
  5. Król Cezary
  6. Nowacka Agata 
  7. Stegienka Dorota

Komisja Oświaty, Wychowania i Sportu:

  1. Solecka Agata- Przewodnicząca
  2. Barycki Lech - Wiceprzewodniczący
  3. Chojnacka Anna
  4. Cwyl Tomasz  
  5. Kasprzyk Jan
  6. Kopiński Aleksander 
  7. Król Cezary
  8. Kwaśniewski Łukasz
  9. Laszczkowska Barbara
  10. Mróz Sylwia 
  11. Nowacka Agata
  12. Pluta Jan
  13. Portas Seweryn
  14. Stegienka Dorota
  15. Szymańska Anita
  16. Wojciechowski Krzysztof
  17. Żuk Małgorzata

Komisja Zdrowia, Rodziny i Polityki Społecznej:

  1. Barycki Lech - Przewodniczący
  2. Agata Solecka - Wiceprzewodnicząca
  3. Laszczkowska Barbara
  4. Mróz Sylwia
  5. Portas Seweryn 

Komisja Kultury:

  1. Agata Solecka - Przewodnicząca
  2. Kasprzyk Jan
  3. Krasnodębski Piotr
  4. Laszczkowska Barbara
  5. Pluta Jan
  6. Solecka Agata
  7. Wojciechowski Krzysztof

Komisja Rewizyjna:

  1. Piotr Krasnodębski  - Przewodniczący
  2. Chojnacka Anna
  3. Cwyl Tomasz
  4. Laszczkowska Barbara
  5. Zalewski Daniel
  6. Żuk Małgorzata 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  1. Zalewski Daniel - Przewodniczący
  2. Chojnacka Anna  - Wiceprzewodnicząca
  3. Cwyl Tomasz
  4. Laszczkowska Barbara
  5. Nowacka Agata

Komisja Mieszkaniowa:

  1. Aleksandrowicz Cecylia - Przewodnicząca
  2. Chojnacka Anna
  3. Laszczkowska Barbara
  4. Stegienka Dorota
  5. Żuk Małgorzata 
 
 
Wprowadził Lankiewicz Agnieszka (Dzielnica Ochota) 26-11-2018
Aktualizujący Gromulska Ewa (Dzielnica Ochota) 22-05-2020
Zatwierdzający Synowiec Marlena (Dzielnica Ochota) 22-05-2020
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 22-05-2020
Liczba odwiedzin: 1511
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe